Sizin de benim gibi tuhaf takıntılarınız var mı ?

günaydın :) ilk takıntım taraktır,onsuz biyere çıkmam eger unutmuşsam arada olur yoksa mümkün degil bütün günüm iğrenç geçer.ikinci takıntım ise günde üç kere duş alırım ve almadan markete bile gitmem ya siz

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Günaydın, 3 kere duş alman ilginç gerçekten.

Ben böyle takıntım olduğunu sanmıyorum, aklıma gelmedi şuan :)

1|0
    0|0
  • mmm mis gibi kokarim diyosun yani bakimli kiz iymis bnde gunde 3 ogun master yaparimmm yoksa rahat gecmiyo gun

2|1
    1|1
  • Düşündümde bi' takıntım yokmuş benim =/

0|0
    0|0
  • Simetri takıntım var...Bir de biri bişe sorduğu zaman muhakkak cevabını bilmeliyim. Yani hatırlamıyorsam bulana kadar uğraşırım :))

0|0
    0|0
  • haftada 2 kez banyo yaparım tarak kulanmayalı yılar oldu v.s zaten takıntılarımda yok rüzgar nereden eserse

0|0
    0|0
  • hep aynı yerde elımı yıkarım hep aynı banka otururum hep aynı bardaktan içerim hep aynı yoldan gıderım sevgılımle konuşurken bu şehrın yenı yerlerını keşfettım

0|0
    0|0
    • hep aynı yerde derken nerde yıkrsın ya o bank doluysa :)

• okulda mesela 5tane musluk var soldan ıkıncı olucak ıllakı bank doluysa oturmam başka parka gıderım

• Bende diyorum kuraklık neden var :)

0|0
    0|0
  • Günde üç kere duşu neden alıyorsun

0|0
    0|0
  • ohaaa yani allah kolaylık versin sana :)

0|0
    0|0
  • Günaydın Allah babana kolaylık versin eve gelen su faturasını düşünmek istemiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende sırt çantası takamam yumuşak oyuncaklara dokunmam uçusan beyaz perdeye bakamam daha çok fobim diyim

1|0
    0|0
    • oyuncak falan anladım ama şu uçuşan perde beni benden aldı :)

• hayvan sevgisi değil fobisi ben hayvanları korurum ama dokunamam yapım bu galiba bide ben küçükken yanımda yavru kedi ezmişlerdi ben görünce tabi böyle oldu

• bende o üniversteli gencin yaptıgından sonra kediye yaklasmıyorum :(

• takıntım yok :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...