Rüyada orta yaşlı bir kadının boğazı kesiliyordu. Neye yormalıyım ?

Tam hatırlamıyorum ama dizlerimin üstüne çöktürülmüştüm, ellerim bir yere bağlı olmamasına rağmen hareket ettiremiyordum.

Hemen karşımda bir kadın, aşırı derecede güzel bir kadın, siyahlık vardı, siyah bir el, bıçakla boğazını kesti kanı gördüm, sonra uyandım.

Nedir bu neyin nesidir ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şeytani rüyalar bunlar..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu rüya yorumlanmaz seytandan gelen bir rüya..ha ondan değilse iradene sahip cıkamadığının ve kötü varlıkların seni yonlendirdiğinin işareti. Gerçi kan rüyayı bozar. Böyle şeytani rüyaları önemsememek lazım.

0|0
    0|0
  • ruyana fazla takılma cunku kan gorunen ruya bosuluyormus anlami yok yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi sağlığını muhafaza etmeye, iyi günlere, verdiği söze bağlı kalacağına, kazanılan nimete, mutluluğa, aşk hayatında muvaffakiyete, önemli kuvvete, sevdikleriyle mutlu olmaya, hayallerin gerçekleşeceğine, kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine yorulur. Olumsuz anlamda cahil bir amire, kedere düşmeye, maddi kayba, sırların meydana çıkmasına yorulur. Farklı düşünen rüya uzmanları derler ki: Bu rüya kaybettikten sonra ümit ettiği mevkiye, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu ganimete, umudunu yitirdikten sonra kazandığı temiz rızka, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği paraya işarettir.

0|0
    0|0
  • hayra yormalısın , cünüp müydün gene kanka ?

0|0
    0|0
  • Dost acı söyler kestaneye dikkat et kardeş çizdirme :ÇD

0|0
    0|0
Yükleniyor...