Sadece yürüyerek ve koşarak sıkılaşmak ?

Sadece yürüyerek ve koşarak sıkılaşmak ? Böyle birşey mümkünmüdür ? Saatin azizliğine uğramam umarım şimdiden teşekkürler :))

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir sporcu olarak öneride bulunayım.

eğer devamlı spor yapan biri değilsen ve yeni başlayacaksan iyi oku.

ilk gün 15 dk ( yavaş koş) düşük tempolu.

2. gün 25 dk yap düşük tempolu.

3. gün 30 dk yap 25. dkya gelince temponu arttır .

Ve derin derin nefes al ver mutlaka.

bundan sonra tempounu her 5 dk da bir arttır.

1|0
    0|0
    • şuan 1 hafta ara vermek zorunda kaldım 1 hafta önce önce yürüyüş sonra koşu yapıyorum :) Ben koşup yürüdüğümde mesela koluma dahi etki eder mi ya da elime ağırlık alıp yürüsem daha mı iyi :)

• Hadi Hayırlısı zaten şöyle 75 lere geldiğinde birden 65 inersin

• Ayy hadi inşallah inşallah :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• Mumkun evet ben yuruyerek ve yedigime ictigime özen göstererek ayda 1 2 kilo arasi veriyorum iki aydir böle :))

1|0
    0|0
  • gaye mümkün ama belirli bir tempoda ve hafif hızlıca yürümelisin bacakların ve popo bölgen terlemeli mutlaka

1|0
    0|0
    • Ben sürekli terliyorum zaten o konuda sıkıntı peki koşsam yani zor ama koşsam :)

• peki teşekkür ederim :)

• rica ederim

• ben oturduğum yerde sıkılaşıyorum :)

1|0
    0|0
  • Ben sana söyliyim bir sporcu olarak,

diyete başlayıp akşam dokuzdan sonra yemeği kesip, tatlı, tuzlu unlu mamüller, şekerli sıkıştırılmış gıdaları ( salam sosis sucuk kaşar ) gibi, gazlı içecekleri kesip, en az yarım saat hızlı tempo yürüyüp, yemeklerden sonra bir adet yeşil çay içip, şu parklarda gördüğün en basit antreman aletlerini kullanarak çok güzel bir sonuç elde edebilirsin. Daha bişi sormak istersen buradayım, istersen hocama sorup programda yaptırabilirim sana :D

0|0
    0|0
    • Oha :D 7den sonra sadece elma ,yoğurt ya da süt yani bunlar sadece oda çok acıkırsam bir tanesi :) Yeşil çay günde 4 tane içiyorum :)bazen tatlı krizine giriyorum beni zorlayan bu :(

• Tamam yeme, olmaz zararlı :D

• Tımam yemem :D

• Bu çok zor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece vücudunun belirli bölgeleri için mümkün.

Ama uzun süreli yaptığında etkisini gösterir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • sıkılaşılır

1|0
    0|0
  • sevgilin var mı? ya da birlikte takıldığın biri?

kötü bir niyetim yok. seksten cinsel zevk dışında da fayda sağlayabilirsin. tavsiyeler verecektim. onun için soruyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...