Fazla kilolarımdan nasıl kurtulabilirim sizce?

Bana tavsiye lazim fazla kilolarımdan nasıl kurtulabilirim sizce?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Spor ve diyet sart(düzenli)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben tamamen duzenli beslenerek zayiflayan biriyim butun ogunlerimin saati var ve o saatler disinda yemiyorum ekmek oranini dusuruyorum ve en onemlisi az yiyip cok doyuran seylerr yoneliyorum ;) ve gercekten 80 kilodan 70 kiloya dustum ha simdide kilo almak istiyorum ama dedigim gibi saatli ve duzenli beslen birde abur cuburdan uzak dur . hem saglikli oluyor herseyi yiyorum hemde kilo veriyorum

0|0
    0|0
  • Akşam yemeği yemeyerek

0|0
    0|0
  • yürüyüş yürüyüş yürüyüş. vücudumuzdaki en büyük kaslar bacaklarımızda anlıyacağın en fazla kaloriyi onlarla yakabilirsin. ve yağlı şekerli yiyeceklerden uzaklaş

0|0
    0|0
  • spor spor spor yemek düzeni

0|0
    0|0
  • her önune gelenı yemessen..

0|0
    0|0
  • spor ve dietle yemeklerini kısarak yada.

0|0
    0|0
  • sık sık yiyip sağlıklı şeyler yemek duzenlı uyku ve duzenlı spor :)

0|0
    0|0
  • az ye spor yap. fazla kilon varsa 3 5 de bana ateşle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yağı tuzu şekeri unu at kenara öncelikle.. sonra kuru baglagillere asla girişme, sebze ve yağsız(ızgara, haşlama) et sınırsız yiyebilirsin asla sakın aç kalma!doyana kadar ye..tavuk ise derisini ayırcaksın tabi. günde 1 saat spor önemli.. akşam 7 den sonra yemek yeme acıkınca atıştır işte bir kaç salatalık vb. ya da tatlandırıcı ile sütlü tatlı.. günde 3 I su içmezsen yağ yakamazsın! meyveyi çok çok az ye, herkes meyve önerir fakat çok yanlış .bazı meyvelerdeki şeker baklavada bile yok. kilo vermeye başlayıp daha sonra durursa 3 gün sadece protein ağırlıklı beslen, sebzeye yanaşma bu bünyene şok etkisi yapacak ve sonra aynı şekilde devam edecesin kilo vermeye.. kolay gelsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...