Iktidarsız mısınız ?

evde iktidarınız nasıl ? sözünüz geçer mi ? yoksa itilip kalılan anne terlikleriyle bakkala gönderilen biri misiniz ?

izlemelik: link :))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Babama az saygılı ol odama kapıyı çal da gir dediğimde "niye sen asilzade misin şerefsiz ev benim istersem osura osura girerim" dedi m.k :))
    17% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Ben bebekken o kadar çirkinmişim ki, ebem beni aileme verirken siyah tekel poşetiyle vermiş m.k. Dedem söyledi :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ben babama ''Seni lanet olası pislik" desem Amerikayı gotume sokar :))
    17% (1)80% (4)45% (5)Oy Ver
  • Buzdolabındaki soğuk suyu içip bitirip, doldurmadan bırakınca evdekiler büyük babamdan kalan mirası karı kızla yemişim gibi bakıyorlar :))
    17% (1)20% (1)18% (2)Oy Ver
  • Evi arayıp "akşama gelmeyebilirim merak etmeyin" dedim, babam "söz mü" dedi.. bu ne ya :))
    49% (3)0% (0)28% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• A şıkkın a koptum şuan ahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahah
    evde yarı ikdidarım belki de tüm iktidarımdır bilemedim şuan

0|1
    0|0
  • e..dedim

güldüm:))

0|1
    0|0
  • F ' hiç biri .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hem hepsi hemde hiçbiri :)) yani biraz sözüm geçer tabi rahatım çok rahatım istediğim zaman girer çıkarım öyle işte .. sözümü geçirmek gibi bir kaygım yoktur .

0|1
    0|0
  • tek yaşıyorum.

Tek başıma bir Cumhuriyet'im =))

0|1
    0|0
  • Ailemle yaşadığım süre zarfında ve sonrasında her zaman söz hakkım oldu, düşüncelerime saygı gösterildi. Sadece şuraya gidiyorum gelicem veya gelmicem dedim. Onlardan ayrı yaşadığım andan itibaren tek değişen nerde olduğumu dahil bilmiyolar.

0|1
    0|0
  • Ben babama ''Seni lanet olası pislik" desem Amerikayı gotume sokar :))

0|1
    0|0
  • şıkların hiç birisi bana uymuyor valla :) çok fazla mülayim bir babam var :)

THE END...

0|1
    0|0
  • Ben babama "seni lanet olası pislik desem" Amerika'yı komple, Kanada ve Meksikayla birlikte dötüme sokar asfgj

0|1
    0|0
  • Babama az saygılı ol odama kapıyı çal da gir dediğimde "niye sen asilzade misin şerefsiz ev benim istersem osura osura girerim" dedi m.k :)) :D :D :D

0|1
    0|0
  • evde benim sözüm geçer lafıma laf sözü söz bu lafın olsun sizlere göz

0|1
    0|0
  • son şıklar hep bir anırtıyo beni :DD

evde cidden benim sözüm daha çok geçer :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...