Evlendıkten sonra kılo aldınız mı ? Verdınız mı ne halt ettınız ?

Evlılık yarımıs sözü dogru mu sızce alan var mı ? laaaaa laaaaaaaaa

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• dün bir istatıstık duydum,10 nişanlı cıftden bırı ayrılıyormuş dugun hazırlıkları sırasında.. bu 10 cıftden 6sında bayanlar kılo alıyormuş 3 u verıyormuş,kızlar daha nısanlıyken kılo almaya baslıyor yanı...

cocuklar kıstaslarınıza bı yuzde 20 daha ekleyın kılo hakkında:))

1|0
    0|0
    • Tam tersı aslında dügüne yaklasırken zayıflama derdı baslıyor dıye duydum gelınlıge sıgabılmek ıcın :) Dıgerlerı dogrudur ..

• yok yok,stresden yemege verıyolarmış kendılerını:))

• :D soru sorarken azarlayan bir tür :D ne halt ettiniz lan evlendikten sonra he ? gel buraya buraya gel ! :D

2|1
    0|0
  • insanlar evlendikten sonra nasıl olsa buldum dedikleri için kendilerine bakmayı özen göstermeyi bırakıyorlar bu kadında da erkekte de aynıdır.Bu yüzden kilo alınıyor.Yani kadın güzel yemek yapması erkegin karsını el üstünde tutması ile alakalı bir durum degil

1|0
    0|0
  • Ben evlenince kilo alıcam, evlenmeyi bekliyorum işte. Hanımda kilo vercek, ben herşeyi planladım. Bi evlenmek kaldı, en az 5 senesi var.

1|0
    0|0
  • Bu sürekli aklıma takılan bir durum. Kilolu kadını kimse istemez bundan dolayı kontrolu hiç bırakmamak lazım.

1|0
    0|0
  • ben yıllardır zayıfım boyuma göre hemde çok zayıf. evlenince alırsın dediler hç bir halt olmadı yine aynıyım :)

1|0
    0|0
    • Bünye meselesı metabolızman hızlı calısıyor demekkı ıyı aslında :)

• Yok daha almadım evlenince dubaya dönerim herhalde.

1|0
    0|0
  • Evlenip geliyorum bekle

1|0
    0|0
  • Hayırlısı bir evlenelimde kiloya bakarız. ...

1|0
    0|0
  • Hala das gibiyim :p

1|0
    0|0
  • Evlenince bu konuyu tekrar konuşalım..

1|0
    0|0
  • Erkekler genel olarak alır :)) 2 abimde 15 kg aldı :))

1|0
    0|0
  • kilo alacağım korkusundan evlenmiyorum

1|0
    0|0
  • Evlenince sağlıklı kilo alacaz dedik bir kere dsfs

cayırt

1|0
    0|0
  • eğer karım çok kilo alırsa %90 onu aldatırım herhalde ?

0|0
    2|0
  • boşarım onu direk

0|0
    2|0
    • Bekara es bosamak kolay derler ..

• Yok cidden boşarım amacı birini kafeslemekse kendine saygısından fit kalmıyorsa bende saygı duymam açıkcası erkege eş boşamak koaly bu arada baya..

• Hepiniz meme göbek salarsınız yerçekimine. Olacağı bu.

1. Koca (DONE)

2. Bebek (DONE)

MISSION COMPLETE!

0|0
    0|0
  • aslında sekssin insanı erittigini ve kilo vermeye birebir oldugunu dusunuyorum ama türk erkekleri kadının hakkını veremıyo bu konuda.

0|0
    0|0

• evlenmedık

0|0
    0|0
  • Kilo aldım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayır hamileliğe kadar aynıydım. Gerçi şuanda da 7 aylık hamileyim ve 4 kilo almışım. Şanslılardanım ben sanırım :)

2|2
    0|0
    • bence bı kontrole git 7 ayda 4 kılo cok az

• 4 kilo az bencede .

• Ben gayet memnunum valla..

• Kişiye göre değişir o,eğer bir kadın sadece beğenilmek için beslenmesine dikkat ediyorsa ya da spor yapıyorsa elbette evlenince kilo alır.

1|0
    0|0
    • Evlenınce kocası begensın dıye kendısıne bakar belkı

• İnsan kendi için kendine bakmalı bence ama dediğiniz gibi de düşünüyor olunabilir.

• benim çubuk gibi abim vardı evlendi normale döndü. inşallah daha da normalleşir :) ama diğer abimin kiloları almış başını gidiyor. bence mutluluktan dolayıdır. artık iştahları mı açılıyor, stresten mi uzaklaşıyorlar bilemicem. Ama istemeyen almaz kilo milo.

1|0
    0|0
  • Kociş iyi bakarsa almayacak hatun yok yalniz metabolizmasi torpilli olanlar bir butun inekte yeseleralmaz:)

1|0
    0|0
  • Evlenmedim fakat evlenen insanlari 3 4 ay sonra gordugumde kilo almis bir sekilde goruyorum. Totolari falan buyuyo:(

1|1
    0|0
  • Erkekler alır, kadınlar verir... :D genel anlamda kural budur her soruya yapıştırabilirsin bu cevabı.

Ama karısında göbek, evinde bebek olmayan adamdan hayır gelmez derler büyüklerimiz :)))

1|0
    0|0
  • ilk 5 6 ay ıcınde 5kılo aldım sonra verdım hep eskı kılomdayım

1|0
    0|0
  • Hala formumu koruyorum:DDDD

1|0
    0|0
  • Hamilede mi kalmayalım arkadaş :)

1|1
    0|1
  • aynı kilomda kaldım ben

1|0
    0|0
  • İki ablam da evlendikten sonra en az 10 kilo aldılar.

1|1
    0|0
  • Hiç evlenmedim , bilmiyorum asdg

0|1
    1|1
  • 4 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Evlenmedim daha

0|0
    0|0
  • evlenmedm ama psikolojk olark aşırı rahatlama ve mutluluk belki iştahı açıyrdur bir diğer nedenide kullanılan koruyucularn hormonların olması olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...