Sevgilim çok şüpheci davranıyor

merhaba 1 aydır birlikteyiz sevgilim ile birbirimizi çok seviyoruz ama çok şüpheci birisi olduğunu anladım olmucayacak şeylerden anlam çıkartıyor ve artık sıkıldım, onada dedim bu huyundan vazgeç diye ama bana sinirlendi ve şunları söyledi ''ne yani beni bırakıcakmısın bittimi, bukadarmıydı yani'' ve yine yine şüphecilik yaptın dedim ve sustuk. ya ne yapmam gerek bir çözüm yolu arıyorum

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• ergen klasigi gibi ayni, dogrumudur? böyle seyin cözümünü aramak bilmiyorum ne kadar dogru, gelip gecici oluyor cogu ve zaten karsi taraf hep baska kafada oluyor, sklyor ayriliyor, baskasi geliyor basa sariyor... tabi istisna kisilerde olablir. sende istisna ksiilerdenim adam gibi seviyorum kiz arkadasim benden asla sklip ayrilmaz biz evlencez cocuklarimin annesi olacak o diyorsan, ozaman tek tavsiyem, kizla acik acik kosnumak. yani, seni seviyorum, bu konuda cok rahatsiz oluyorum, düzeltmemiz icin bana yardimci ol, daha mutlu olalim. yoksa sonumuz pek hayir gözükmüyor de, o kendisini belli eder ozaman zaten.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayrıl

Sorunları ile başbaşa bırak

0|1
    0|0
  • Ya bu deveyi güdersin, ya da bu diyardan gidersin.

0|1
    0|0
  • hastalık derecesınde kıskanclık var sanırımm.

0|0
    0|0
    • aynen öyle böyle kıskanmak yok, nerdesin diyor dışarı çıkacağımı söylemiştim sana dedikten sonra , yok sokakta çok kalma önüne bakarak yürü felan, dişi sinekten kıskanacak neredeyse çok ciddiyim abartma yok yani.

• Hahaha bır kızIn böyle seyler yapması garıp =) Yakısıklı mısın ? Artıkk kızlar tanısma teklıf edıyor erkeklere ..

• yani yakışıklıyım evet kendimi övmek gibi olmasın ama :D , sevgilim bana bir türlüde güvenemiyor zannediyor benim etrafımda çok kız var ama gerçekten yalnızım haberi yok anlatıyorum anlamıyorda, kızlarla aram iyi değil benim bu sevgilimide benden hoşlanıyor diye tavladım zar zor oda.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...