Galatasaraya rekor ceza ne dersiniz?

link 108 trilyon ceza gelmiş galatasaray bitmiş durumdayken bu cezanın gelmesi sizce ne gibi sonuçlar doğurur?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Valla onu bilmemde esas Uefanın sopası gelince şikeciler ne yapacak siz onu düşünün

1|0
    0|2
    • fenerbahçeyle başa çıkamayanlar hala uefadan medet umuyorya üzülüyorum hallerine

• sen istatistikleri takipte etmiyorsun son 10 yılda galatasaraya çok büyük fark attık

avrupada en başarılı takımız

ligde en çok puan toplayan en çok gol atan en çok galip gelen takımız

şampiyonluk sayımız son 10 yılda sizinle aynı bu seneyle sizden bir fazla olacak

• ezilince saldırganlaşıyorsunuz çok merak ediyorsan açar incelersin puhahayla huhahayla olacak işler değil

Erkekler Ne Diyor 9

• Seriatin kestiği parmak misali ödeyecek paşa paşa

0|1
    1|3
  • Bana kalırsa bu Vergi cezası Galatasaray'ın Twitter yasağına karşı duruşundan olayı geldi..

1|0
    0|0
  • galatasarayın battığının resmidir. ünal aysal kulübü batağa götürüyor dediğimde galatasaraylılar gülüp onda para çok bişey olmaz diyorlardı yazık olmuş gerçekten.

0|0
    0|0
    • Bizi kendinizle karıştırmayın TFF sayesinde lider oldunuz diye oranız buranız kalkmasın

• Puhhahah:)Avrupada en başarılı takımmış ne başarınız var lan Avrupada?Gidip 0 çekip geliyorsunuz İstatisliklere baktığım zaman Türkiyede her kupada Galatasarayın önde olduğunu görüyorum Avrupada 3 kupa kaldırdığımızı görüyorum sen birşey görebiliyormusun?

• O kadar komik konuşuyorsunki kendimi tutamıyorum biraz sonra kalkıpta biz Galatasaraydan daha büyük takım dersen ona bile şaşırmayacağım artık sana tavsiyem fazla alkol alma sonra seyrettiğin maçı bile hatırlamıyorsun

• beter olsunlar birde utanmadan maçlara çıkarken vergi ile alakalı pankart taşıyorlar :D

0|0
    1|0
  • Kesin akp nin isi bu. Hahaha hele durun daha FB basacak :)

0|0
    1|0
  • Tabi para b.k !

0|0
    0|0
  • para onlarda su gibi dert etme bu durumu su akar yolunu bulur

0|0
    0|0
  • gitti klübün 6 da 1 :( iyi olmuş, sen bilet satarsın vergi vermezsen uyanıklara bak

0|0
    1|0
  • vergi kaçakçılığı yaparsan o olur takım batmışken dahada batar :)

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle bir şey yok biz şu an mali anlamda en iyi yıllarımızı geçiriyoruz vergi kaçakçısı yapacak kadar şeref yoksunu başkanımız+yöneticilerimiz yok borçlar kapanır her kulübün borcu var zaten

0|0
    0|0
  • valla çok para var sizde ödenir kafana takmaa..

0|0
    0|0
  • şikeciler ödüllendirilirken,temiz olan takım cezalandırılıyor,

ne yapalım,diktatörümüz fenerli, o böyle istiyor

1|3
    0|2
Yükleniyor...