Yarın hatrımı sorsan ne olur bugun hevesimi kırdın

Hadi herkez bu aralar sardıgı sarkının sozunu yazsın :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 39

• 3ay

aynısını yazardım gökhan türkmen harika şarkıları var ve çatı katı da süper olmuş gerçektn süper söz

• Ben sana nasıl uyduysam aşkın yalanmış

• evli desinlerde evlendi demesinler...

• saçlarını yol getir...

• Baksana talihe mal verir kimine  Seni vermiş benim gibi birine gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğühep anlatirdi sevdiklerim oyleyken boyle olur soz soylenir goz dolar haziranlar subat olurgeri donmek isiga bakmak ne guzel dayandimm dagildimm dayandimm

• I don`t know where we going I don`t know who we are Feels like we are flowing High above the stars, the stars, the stars, the stars... link heartbeat

• Vicdanının sesini duymuyorsaaaa, ne biliyor insaaannn? Yanılıyorrr insannn...

• link Atilla Yılmaz - Yürüyün Belki günde en az 4 5 defa dinliyorum.

• "I'm your dream.. Make you real.." eski bir şarkıdır.. sad but true..

• Son bakışın miras bana saklı duruyor ne fayda

• Muratgilin damından atlayamadım :))))

• Adam olaydın da beni alaydın ya dedim o yare de hadi gidişine adam olaydın... dın dın dın dın :D

• summertime sudness :D

• Esmer were were Dilber were were Be te jiyan çe nakım ..

• hiiççççç sevmedim kimseyi senin kadar :) link

• sabır bir tarzdır , bana hiç yaramıyor...

• Direk link atayım :) link

• Olsun mu olmasin dert sana uğramasın ! :)

• Parsel parsel eylemişler dünyayıBir dikili taştan gayrı nem kaldıDost elinden ayağımı kestilerBir akılsız baştan gayrı nem kaldıPadişah değilem çıksem otursamSaraylar kursam da asker yetirsemHediyem yoktur ki dosta götürsemİki damla yaştan gayrı nem kaldıMahsuni Şerif'im çıksam dağlaraRast gelsem de avcı vurmuş maralaDoldur tüfeğini beni yaralaBir yaralı döşten gayrı nem kaldı

• gözlerinin karası hayatıma değdi gitti

• Je remue le ciel, le jour, la nuit Je danse avec le vent, la pluie Un peu d'amour, un brin de miel Et je danse, danse, danse, danse, danse, danse Et dans le bruit, je cours et j'ai peur Est-ce mon tour?

• panpa takma kafanı yaaa

• Gel bana güzel kız kalbimi çalan hırsız eller havaya :)

• Denize kıyısı olmayan insanları hiç sevemedim...

• Ah be hiç haberin yokEş dost biz gama düşücezSen durma koy sakiİçicez

• sana hakkımı helal ettim:)

• benim yerimede sevbekletme hayatı

• çok canım acıdı çeksene elini :D

• Die mother fucker die

• gençliğimi geri verseler bu kez en çok kendimi severim

• link O değil de, bugünlerde bu şarkıya çok sardım, filmle beraber çok güzel gidiyor : )cut.

• Eğer gideceksen mani olamamDüşersen sonunda yine bul beniVefasız kullardan vefa beklemeKıymetsiz bir kula satarlar seni

• dinlediğim şarkının ismi mazide kalan sevdam gibi sende yalansın

• No more tears, my heart is dryI don’t think about you all the time

• tombul tombullll... :D :D hahaha :)

• gırgır şamata olsun diye yazdm yaaa

• Aklın fikrinin başka yerde olmasnı beklemekk saçmalıktı zaten ;)

• Şahdamar..şahdamar..ajdarrrrrrrr!

• adamsın la sen :)

• Sana gitme demeyeceğim ama gitme lavinia...

Kızlar Ne Diyor 30

• 3ay

Ben olmasam bile hayat gülsün sana..

• Bilmezdim bu derdin, seni yolundan, Beni solumdan, edecegini. Bilmezdim en sessiz yanimdan, Yagmuruna kan terleyecegimi. Bilmezdim çok yanlarimin, Az yanimla, yetinecegini. Uzaklarimin, yakinligim, Yakinligimin uzaklara gönül verecegini. Yoksa küs müsün bana? Dilime ikâmet edenim. Darginsak eger, Üç günü geçeli aylar oluyor haberin olsun. Ve bu ara yanik kokulu rüzgarlar çarpiyor yüzüme. Beni solugumdan tutuyor üsümelerim. Bogazima yapismis sitmali kelimeler. En yakin sagda park'a çektiler kendilerini. Söz dinlemez oldu sözler. Adina sir diyorlar sevmelerin. Gürültülü harflerin sükûta izdivaç ediyorlar. Mahrem duygularini telveye terk ediyorlar hani. Yorulmadin mi dilimden sessiz çigligim? Senin yerin daginikligim, Toparla kendimi... Bilmezdim çok yanlarimin, Az yanımla, yetineceğini Uzaklarimin, yakinligim, Yakinligimin uzaklara gönül verecegini.

• ne sen leylasın nede ben mecnun kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu..

• Light me a cigarette and put it in my mouth.

• Sağ tarafa herkes,... sen soluma, kalbin yanına...

• When i was yor men -bruno mars

• Saygımdan birazda seni unutmaya kıyamadıysaaaaaaaaaam.. dımdımdım :D

• Boğazında düğümlenen hıçkırık olayım...Ha bir de şu var:I luh ya papi i luh ya papi i luh ya luh ya luh ya luh ya papi papi papi papi dsfsdfdss

• Death surrounds my heart beats slowin down, I wont take this world’s abuseI wont give up or refuse

• Ah Be Hiç Haberin YokEş Dost Biz Gama DüşecezSen Durma Koy Saki içecez

• ver bana düşlerimiver bana guluslerımı..

• Bırak seveyim seniSadece bir geceSeher vakti bitsinGizlice, sessizce bu da linki link :)

• Sen beni onarıp onarıp neden kırıyorsun Üzerime kokunu bulayıp gitmekten ne anlıyorsun yadaNeslimiz tükeniyor azalıyoruz,Peki neden hep böyle biz üzülüyoruz?Yüreğini ortaya koyan kalmadı.Aşk meleği bunu açıklamalı.Üstüne düşüyorum kendini çekiyor,Umarsamıyorum olay çıkıyor.Aşk da bir taraf erken bıkıyor,Gariplik bizde mi, gidenlerde mi?Senin benimle zorun ne sevgilim?Bu kalbi kırıp kırıp neden parçalıyorsun?Açık açık anlat, zorun ne sevgilim?Neden şimdi yeni bir savaş başlatıyorsun?

• KAÇ KURTAR KENDİNİ BENDEN OLACAKLARDAN KORKUYORUM AKLIMA KÖTÜ KÖTÜ ŞEYLER GELİYORR BAK SENİ SON KEZ UYARIYORUM :))))))))

• Aklını geri al, ben de kalmasın, Başka vücutları sevip de, ben sanmasın

• Seni görmeseydim yoklar mıydı bilmemBu hasret ağrısı...

• hayat kısa kuşlar uçuyorr.. :)

• bir of çekip dünya dedim bu gece bana darmı her yerin

• Gittiğin yol çokmu uzak, dönülmeyen yerdemisin...

• Gore gore hatada yaptım pismanligim çok, bile bile aldattim da aldandigim cok,durumlar boyle yabanci,sendeki dertse al bendende ayni. Sila - yabancı beduk version tavsiye ediyorum

• Hayatı tespih yapmışım sallıyormuşum dırımdırım

• Güvenmiyorum aşka güvenmiyorum ne çare,kimlere inanmışım kimlereeeeee link

• sanki elimi hiç bırakmamışsın gibi sokluğunda kendi kendime inandım dayandım sanki kötü sonlu hiç hikaye yokmuş gibi sonumuzun iyi biteceğini varsaydım, yalandı ... link yazılmış en iyi şarkı bence.acımasızsın isyankarsın vefasızsın riyakarsın hem günahsız hem günahkarsın hayat gibi ''s''

• az önce yagmuru sen sanip bir miktar yasadim. bir miktar yasadim seni, hasretin bas asagi...

• bi' bitmeyen gece bıraktın ve üç nokta düşürdünbelli etmedim ben pek tenhalaştım

• yüreğime almıştım seni düşlerime sarmıştım seni sen istesende unutamazsın beni , Elveda ..

• bu şarkı sözü müydü ya herkes yazıyor biyerlere

• kiss while your lips are still red

• Dünya dönsün yerli yersiz , hayaller farklı farklı söndü..

Yükleniyor...