• Sor
  • Bence

Yarın hatrımı sorsan ne olur bugun hevesimi kırdın

Hadi herkez bu aralar sardıgı sarkının sozunu yazsın :))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 39

Kızlar Ne Diyor 30

• sanki elimi hiç bırakmamışsın gibi sokluğunda kendi kendime inandım dayandım sanki kötü sonlu hiç hikaye yokmuş gibi sonumuzun iyi biteceğini varsaydım, yalandı ... link yazılmış en iyi şarkı bence.acımasızsın isyankarsın vefasızsın riyakarsın hem günahsız hem günahkarsın hayat gibi ''s''

• Güvenmiyorum aşka güvenmiyorum ne çare,kimlere inanmışım kimlereeeeee link

• bi' bitmeyen gece bıraktın ve üç nokta düşürdünbelli etmedim ben pek tenhalaştım

• Ben olmasam bile hayat gülsün sana..

• Light me a cigarette and put it in my mouth.

• Sağ tarafa herkes,... sen soluma, kalbin yanına...

• Seni görmeseydim yoklar mıydı bilmemBu hasret ağrısı...

• ne sen leylasın nede ben mecnun kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu..

• bu şarkı sözü müydü ya herkes yazıyor biyerlere

• When i was yor men -bruno mars

• Boğazında düğümlenen hıçkırık olayım...Ha bir de şu var:I luh ya papi i luh ya papi i luh ya luh ya luh ya luh ya papi papi papi papi dsfsdfdss

• Death surrounds my heart beats slowin down, I wont take this world’s abuseI wont give up or refuse

• Sen beni onarıp onarıp neden kırıyorsun Üzerime kokunu bulayıp gitmekten ne anlıyorsun yadaNeslimiz tükeniyor azalıyoruz,Peki neden hep böyle biz üzülüyoruz?Yüreğini ortaya koyan kalmadı.Aşk meleği bunu açıklamalı.Üstüne düşüyorum kendini çekiyor,Umarsamıyorum olay çıkıyor.Aşk da bir taraf erken bıkıyor,Gariplik bizde mi, gidenlerde mi?Senin benimle zorun ne sevgilim?Bu kalbi kırıp kırıp neden parçalıyorsun?Açık açık anlat, zorun ne sevgilim?Neden şimdi yeni bir savaş başlatıyorsun?

• Hayatı tespih yapmışım sallıyormuşum dırımdırım

• az önce yagmuru sen sanip bir miktar yasadim. bir miktar yasadim seni, hasretin bas asagi...

• kiss while your lips are still red

• Ah Be Hiç Haberin YokEş Dost Biz Gama DüşecezSen Durma Koy Saki içecez

• Bırak seveyim seniSadece bir geceSeher vakti bitsinGizlice, sessizce bu da linki link :)

• bir of çekip dünya dedim bu gece bana darmı her yerin

• Gittiğin yol çokmu uzak, dönülmeyen yerdemisin...

• yüreğime almıştım seni düşlerime sarmıştım seni sen istesende unutamazsın beni , Elveda ..

• Gore gore hatada yaptım pismanligim çok, bile bile aldattim da aldandigim cok,durumlar boyle yabanci,sendeki dertse al bendende ayni. Sila - yabancı beduk version tavsiye ediyorum

• Aklını geri al, ben de kalmasın, Başka vücutları sevip de, ben sanmasın

• Bilmezdim bu derdin, seni yolundan, Beni solumdan, edecegini. Bilmezdim en sessiz yanimdan, Yagmuruna kan terleyecegimi. Bilmezdim çok yanlarimin, Az yanimla, yetinecegini. Uzaklarimin, yakinligim, Yakinligimin uzaklara gönül verecegini. Yoksa küs müsün bana? Dilime ikâmet edenim. Darginsak eger, Üç günü geçeli aylar oluyor haberin olsun. Ve bu ara yanik kokulu rüzgarlar çarpiyor yüzüme. Beni solugumdan tutuyor üsümelerim. Bogazima yapismis sitmali kelimeler. En yakin sagda park'a çektiler kendilerini. Söz dinlemez oldu sözler. Adina sir diyorlar sevmelerin. Gürültülü harflerin sükûta izdivaç ediyorlar. Mahrem duygularini telveye terk ediyorlar hani. Yorulmadin mi dilimden sessiz çigligim? Senin yerin daginikligim, Toparla kendimi... Bilmezdim çok yanlarimin, Az yanımla, yetineceğini Uzaklarimin, yakinligim, Yakinligimin uzaklara gönül verecegini.

• Saygımdan birazda seni unutmaya kıyamadıysaaaaaaaaaam.. dımdımdım :D

• ver bana düşlerimiver bana guluslerımı..

• KAÇ KURTAR KENDİNİ BENDEN OLACAKLARDAN KORKUYORUM AKLIMA KÖTÜ KÖTÜ ŞEYLER GELİYORR BAK SENİ SON KEZ UYARIYORUM :))))))))

• hayat kısa kuşlar uçuyorr.. :)

• Dünya dönsün yerli yersiz , hayaller farklı farklı söndü..

Yükleniyor...