Gün boyunca neler yaparsınız ?

Gün boyunca neler yaparsınız ? Gün boyunca neler yaparsınız ? :D

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• saat 8 den 18e kadar okul bazen 13 de bitiyor sonra eve gelene kadar 1 saat geciyor eve geldim dinlendim diyinceye kadar 1 saat daha gecmis oluyor sonra yemek sonra whatsapp ks youtube derken bjr saat daha geciyor sonra ders sonra uyku. hergün aynisi :D

0|1
    0|0
    • yani sen saat 16:00 damı yatıyosun O.o :D

• haha ben saat 18 de ciktigim vakitekini anlatim ama 13dede ciksam fazla bir fark yok ;) sadece internete dolasma ve calisma saati uzar okadar :D sonuc itibariyle ben hep 1-2 gibi yatarim ama bugun fazla durdum burada :D yatmaya gideyim en iyisi ;) iyi geceler ;)

• iyi geceler :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Uyanırım kahvaltımı yaparım spora giderim gelrim ders çalışrım yemeğimi yer mahallemizin bir numaralı esnafına giderim saat 10 sularında eve gelirim yine ders çalışrmı sonra bilgisayarda zaman öldürürm. Rutindir hiç değişmez

0|1
    0|0
  • işe gidiyorum sonra ks de taklıyorum falan işte

0|0
    0|0
  • 11 de kahvaltı yaparım. Yapılıcak işlerim kesinlikle vardır ve onları hallederim, sürekli trafikte olurum. 4 gibi yemek yerim sonra keyfi işlerimi halletmeye giderim. Akşam da arkadaşlarla beraber olurum. Bazen sabahlara kadar bazen 1-2 saat.

0|0
    0|0
  • Os.. kitap okurum klasiklerden falan

0|0
    0|1
  • Sabahtan akşama kadar okul.Okul çıkışı arkadaşlarla 1-2 saat takılırız ordan evlere dağılırız.Eve gelirim bu saatlere kadar internet sonra uyku.Az önce hayatımı okudun :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...