Eski Sevgilimle İlgilenmeli miyim?

Geçen sene beni terk eden ve artık sadece ARKADAŞ olabileceğimizi söyleyen eski erkek arkadaşım (bazılarınız bu hikayeyi biliyor) son bir sene içerisinde benimle tekrar bir araya gelebilmek için türlü numaralar yaptı. Fakat hiç birini yemedim. Defalarca aradı, eski günleri yad etti, sevgili olmadan önce ki arkadaşlığımıza değinerek bana ne kadar değer verdiğinden vs bahsetti. Kaldı ki değer verdiğini hala biliyorum. Geçenlerde annanemi kaybettim ve 2 gün arayla iki kere arayıp halimi hatrımı sordu. İkinci aramasında arkadaşının kaza yaptıgından ve durmunun agır oldugundan bahsetti. Bu arada bana "boncuk" , "hayatım", "Sedam" diye de hitap ediyor.

Şu an sanki benden haber ya da bir adım bekler gibi.. Sizce bir iki gün sonra arkadaşının halini hatrını sormalı mıyım, yoksa duyarsız bir şekilde hayatıma devam mı etmeliyim ?

Teşekkürler

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• eskiye dönülmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• senin annen vefat etmiş düşündüğün şeylere bak ya allah akıl ihsan nasip etsin. sen en büyük sevgilini kaybetmişsin hala sevgili peşindesin

1|0
    0|0
  • Saniyorum ki o kisi pisman olmus.Ama yine ayni hatalari yapmayacagini ya da sıkılınca.. birakirsa seni yine ayni durumu sana söylerse yine arkadas olalalim derse

Gitgeller yasiyan ve kararsiz insanlardan kadin olsun erkek olsun uzak durmak icap eder.Hem deneme yanilma yolu ile olmaz bu iliskiler..Sana böle bahsetmesi oldu bitti yapip yine sevgili olmaya calisiyor.

Yine deneyecektir.. seni ariyacaktir.. o zaman sor arkadasini ama sen arayip sorma gerek yok

0|0
    0|0
    • aramıyorum ben ztn.. evet kararsız git gelleri var ve aynı şeyleri yapabilir. bir daha yüzyüze gelirsek ben aile kurmak istiyorum diycem. artık varsa ciddi bir niyeti ve beni oraya koyabilirse gelsin. yoksa uzak olsun diye düşündüm. ne dersin?

• o zaman evet deyip sonra.. yine vazgecerse daha büyük bir hayal kirikligi olmazmi.

Bence ben evlenmek istiyorum ama hayalimdaki adam sen degilsin de.. daha net olursun

• Sizde tekrar sevgili olmak istiyormusunuz?

1|0
    0|0
  • yaw nasıl bir zihniyet insan ayrıldığı sevgilisiyle nasıl arkadaş olur...

1|0
    0|0
    • sanırım arkdş olmaktan ziyade, kırmadan "benden bişi bekleme, artık hayatımda yoksun" demenin bir başka yolu "arkadaş kalalım" kelamı.. ama şimdi de pişman olmuş gibi.. bilemedim.

• sen öyle düşünüyorsan öyledir.. ben fikrimi söyledim.. sevgiliden arkadaş olunmaz .. ister istemez geçmiş aklına gelir.. duygular tazelenir.. hırçınlaşır.. kabarır

• amacı ne sence? yani bu ilgisinin sebebi gerçekten sevgimi yoksa tekrar cinsel beraberlik mi?

1|0
    0|0
    • Bu konuda bana ihtiyacı yok çünkü yeteri kadar kadın var etrafında. hatta istemediği kadar..

• eskiye dönünce dikiştutmuyo ya benim fikrim.

• evt haklısın snaıırm hiç girmemek lazım bu işe..

• Aman aman .. bak bir barış.. başkasını blunca ilk işi senden ayrılmak olur .. ve kim bilir kaç kişiyi daha aynı numaralarla arayıp dil döküyodur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...