Ak partili bireylerin cevaplamasını istiyorum.

Benim üç başlıkta birkaç tane sorum var ! :)

1-Ak Partili insanlar neden saldırgan,cahil,dinle sömürülen 100 lira ile beslenen,asgari ücrete tabi kesim oluyor? Bu işin formülü ne? Bu insanlara mitingde 100 liranın yanı sıra ne veriyorlar?

2-Bundan çok değil 6 ay önce ''Vatana dön'' deyip birbirlerine saygı,sevgi,özlem içerikli mesajlar yollayan, televizyonlarda salya sümük ağlayan Tayyip ve Gülen şimdi neden zıtlar? Bu insanlar neden 6 ay önce değil de seçim öncesi yolları ayırdı?

3-Başbakana laf söyletmeyen kesim neden aşağıda diyeceğim paragrafı düşünmüyor? Neden görmezden geliyor?

''Başbakan yolsuzluk soruşturmasından bihaber,kendi oğluna devletin parasıyla gemicikler alırken bakanları da rüşvet furyasında.Açılan soruşturma ve takip sonucu ele geçirilen ayakkabı kutusundaki dolarlar $,£ 'ları gören,çoğunluğu Ak Parti üyesi insanlar neden buna ses çıkarmıyor? Tayyipin ses kayıtlarının montaj olmadığı bariz ortadayken neden yalanlanıyor? Tayiip soruşturmayı açan savcıları,polis müdürlerini,komiserleri kendisine tehdit olan bütün adamları sürgün ederken Ak partili insan nasıl Tayyipe Allahın elçisi gibi bir sıfatı yakıştırabiliyor?

Tayyip,tayyipin oğlu,tayyipin adamları,tayyipin partisi,tayipin seçmenleri neden ADAM GİBİ davranış sergilemiyor?

Recep Tayyip Erdoğan neden YARGIDAN KAÇIYOR?!

Ak partililer cevaplasın.Çocuk gibi laf sokmayı bırakın ve adam gibi cevap verin.Verecek cevabınız varsa...

Güncellemeler:
İstiklal Marşını,Andımızı,TC ibaremizi,bayrağımızı kaldırmaya çalışan sucukcu recep milli söylem ile bu davrsanışı segilediğini söylerken, seçim öncesi neden mitinge sahte bayrak koyduruyor? Bayrak söylemi yapıyor? Bayrak asıllı reklam filmi çektiriyor? Bu ne biçim ikiyüzlülüktür !
Karakter yetersizliği yüzünden cevaplarını geç verdiğim insanlar kaçmasın.

BAŞBAKAN HIRSIZLIK YAPTI DİYEMİYOR KİMSE :) YAZIK YA .ENAYİLER ALIN HAKARET.
link Bu benden sizlere gelsin sevdiğim bir parçadır,iyi geceler.

Not: BAŞBAKAN HIRSIZ!

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bir toplumda öldürülen alim, aydın ne kadar fazla ise onların eksikliğinde oluşacak karanlıkta o kadar koyulaşır ve yazıktır ki koyu karanlıkta insan doğru fikirleri olana değil sesi en çok çıkan çığırtkana kulak verir...

3|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 21

• 1- saldırgan olanlar ak partililer mi ? yoksa 1950 lerden bu yana başa gelemedikleri için halkı isyana teşvik eden ve günümüzdede gezi olaylarıyla halkı sokaklara döküp esnafa devlet malına halka devlet araçlarına kamu mallarına zarar verenler yakıp yıkanlar daha geçenlerde ak parti bayrakları asıyor diye antalyada 2 kişiyi döverek hastahanelik edenler mi saldırgan ?

1 a - bazı mitingleri yüzbinleri hatta milyonları buluyor basit bir matematiğin varsa hesaplarsın. 81 ilde miting yapıyor her birine 100 tl verse ülke ekonomisi ne hale gelir sence ? 43 ilde mitinge giden 6,5 milyon insan vardı yarısını sayma 3,25 milyon insan yapar bu da adam başı 100 tlden 325 milyar tl yapar para mı bilmiyorsun hesap mı ?

2- can ciğer değin dostun seni sırtından vurup kalleşlik yaparsa o artık senin can ciğer dostun olur mu ?

3- hukukta kural vardır müddiyi iddaa eden ispat etmek zorundadır. idaa edilen ispat etmek zorunda değildir. hukuk mu bilmiyorsun işine mi gelmiyor ?

4- bu atılan iftiralar doğru olmuş olsa neden ispata çalışmıyor o çok sevdiğin muhalefet...

hukuktan kaçmış olsa başbakanlık koltuğunda oturabilir mi?

devlet idaresi nedemek bilmiyor musun yoksa hukuk ve türütme nedemek onuda mı bilmiyorsun yoksa işine mi gelmiyor ?

benimde sana bir kaç sorum var...

1- gezi olayları vasıtasıyla vatana millete halka esnafa kamu malına parti bayrağı asıyor diye surf fikrinden dolayı şiddet uygulayanlar ve zarar verenler senin gözünde masum mu?

2- 12 yıl önce dünyada el pençe duran başbakanların varken avrupada kumarhane çıkışı yumruklanan başbakanların varken başbakanlık döneminde canlı yayına çıkıp "amerika afyon üretimimizi %70 den %30 a düşürmemizi aksi halde sultan ahmet meydanınızı bombalarız diye tehtit etti bizde %30 a düşürdük" (bülent ecevit 32. gün 2001) diyen başbakanlarınız varken baş örtülü gitsin arabistanda okusun su avrdıda biz mi içtik kerhaneleri kapatalımda halk bizi mi sksin" diyen başbakanlarınız varken ülke süper miydi?

3- askeri imalatımız %23 ken savaş uçaklarımızın bile yazılımını israil yaparken okuma yazma oranında %90 tunceli diye övünürken ülke bazında %60 iken ülke daha mı iyiydi ?

4- nema konut edindirme vs gibi isimler adı altında işçiden vergi toplanırken merjkez bankası soyulurken bankalar horttumlanıp yurt dışına kaçılırken ülke daha mı iyiydi ?

5- ölülerin bile rehin alınan bir hastahanelere sahipken, dünyanın 3. ülkelerinden bile daha aşağılık dersliker varken özürlüler yaşlılar devlet tarafından görülmez yardım edilmezken, işsiz kalana maaş verilmezken iş kur sadece kendi çalışanına maaş ödeyen bir kurum ken... ülke daha mı iyiydi.

6- demir ağlarla ördük derken dünyadaki hızlı trenlere ibretle bakarken sağlık sistemlerine ibretle bakarken her doğan çocuk bilmem kaç dolar borçla doğuyor haberlerini izlerken. babaların parasızım evladımı okutamıyorum feryatlarını duyarken..

ÜLKE DAHA MI İYİYDİ...

harf yetmedi yoksa daha çok var yazacağım soracağım

hadi selametle...

2|4
    1|3
    • bak abı okadar uzun uzun yazmıssın cevap bıle vermıyecek

• BAŞBAKAN HIRSIZ :) İyi geceler.

• sanada iyi geceler :)

• edep hasiyet ve namus meselesi bir insan geçmişindeki hatalara bakıp ders almadan sadece doktrinler üzerin den gidiyorsa o adama dindar adam denmez İslam bile araştırmayı emretmişken birilerini her söylediğine sanki kurandan ayetmiş gibi inanılması kişinin imanındaki eksikliğinden kaynaklanır hiç kimse gerçek manada akılla ve bilime dayalı düşünmez o yüzden var olan gerçekler onlara göre daha basittir algılanması bende şunu söylemek istiyorum ilk önce insanda ahlak olacak zaten gerisi gelir dinle siyaset olmaz siyasete din karışmaz din o kadar kutsal bir olaydır ki siyaset gibi içinde pislik olan yalan ve dolanların olduğu bir kuruma asla ve asla yakışmaz yunus emre nin bir sözü vardır ille de edep ille de edep

1|0
    0|0
  • Akıllı olan insan gerçekleri görüyor. Dış mihrakların AKP'yi buralara getirdiğini. Hatta CHP'nin genel başkanının Kılıçdaroğlu olmasında dahi onların parmağı var. Zamanında tatbikat ayağıyla kıvrıkoğluna yapılmak istenen suikastler,Eşref Bitlis'in uçağının düşürülmesi, Erdoğan'ın ite kaka siirtten 4 kasım 2002 tarihinde ikinci bir seçimle meclise sokulması.. biz bunları ve bunlar gibi bir çok olayı unutmadık. 4 temmuz 2003'te 11 Türk askerimizin başına çuval geçirildiğinde Özkök ile Erdoğan napıyormuş acaba ya da Mavi Marmara olayında. One Minute ile oy toplama çabasını da unutmadık, lanet olsun hafızamız çok kuvvetli ya.. di mi?

Çok siyasi bir cevap oldu okumak zorunda değilsiniz

1|2
    0|2
    • Anlayamazlar,cevap veremezler arkadaşım.Çocuk gibi laf sokarlar,kadına saldırırlar,alakasız bahaneler uydururlar.Yol yaptı,olsun.Bunların hesabını ağır ödeyecekler ağır..

• Bana isterlersee 10000 tirilyon versinler akp mitinginee gitmem şerefimi parayla satmam .

Koyunstaylaaa.d

2|4
    0|3
  • 1- çünkü saflar içlerinde kötülük yok kolay kandırılıyorlar. neye alet olduklarını bilmiyorlar. Soru: CHP liler neden bu millete bu kadar düşman? neden bu milletin yaşama şeklini dinini her fırsatta eziyor?

2-Çünkü iktidarı frenleyemediler. kendileri yükselttiler. milletin dini duygularıyla oynayarak tayyip konusunda hayal kırıklığına uğratmak istediler. (bkz: 1. sorum) sonra chp gelip güya milleti kurtaracaktı. herzaman olduğu gibi öcüyü gösterip sonra öldürecektir. ama umulduğu gibi gitmedi. tayyip yükseldi. tek durdurma yolu hoca efendiyi kullanmaktı. bu son kozdu. Oyların bölünmesi için seçim öncesine denk getirildi.

3-Paragraf senin görüşünü yansıtıyor. Ortadaki somut gerçek ise kanun dışı birşeyler olduğudur. Şuna benzetiyorum ben. Senin evine bir hırsız girmiş mesela. Sen demliğe çay değil su koymuşsun bunu eleştiriyor. Yani yapılan yanlıştan çok daha büyük yanlışı chp varlığıyla ve duruşuyla yapıyor. Somut gerçek son 10 yılda ülkedeki değişimdir. Millet bunu görüyor. Haklı olarak heyecanlanıyor. Yapılanlar yapılacakların taahhüdüdür diye görüyor. Haklı da..

Soru: Irak Mısır Libya Suriye Gürcistan Ukrayna Gezi olayları.. Etrafımızdaki ülkelerin hepsinde benzer iç savaşlar çıkarıldı. Geziciler bunların arasındaki bağlantıyı kuramayacak kadar beyinsiz mi? Bence değil. Akıllı ve çevresiyle ilgili insanlar. Aynı hataya düşüyorlar.

0|3
    1|2
    • Cumhuriyet kazanımlarını sat sat harca link arazi rantlarını cebe indir.Nereye bir istihdam sahası kurmuş sen ondan haber ver.Satacak kurum kalmadı şimdi vatanı satıp kaçacak.Sizde hala adam hizmet yapıyor diyin. Sizin fiyatınız mı var ? Adam apoya teslim olmuş link vatanı suriyeli teröristlerle doldurdu hala anlamadınız

• bitmişti demek ne kadar doğru olur? taburu basacak teröristlerin sınırı geçip içeri girmesine göz yuman komutanları 2000 lerde izlemedik mi? ben halen de ülkemizin menfaatinden çok sempatizanı olduğu ülkelerin menfaatini gözeten komutanların orduda olduğuna inanıyorum. Tamam bazı şeyler mecburen yapılır. CEBREN VE HİLE İLE uçaklarınızı İsrail modernize edebilir. ama bundan kurtulma fırsatınız olduğu halde (çünkü birileri emir vermiş, top artık emri verende) siz buna da karşı çıkarsanız artık

• tanınırsınız. Bu millet size güvenmez.

• sen ne dersen de..gözlerinin önünde analarını bacılarını götürse bunlar alkış tutar

1|5
    0|6
    • sucukcu recepi yaşar okuyan bakanımızdan çaldın gözümden kaçmadı sanma :)

• lozan ı bilir misin sen ? peki tayyibin neden 2023 dediğini ?

peki neden bizim osmanlı dönemi haricinde ki madenlerimizi kullanamadığımızı ? petrol bulunuyor ama kullanamıyorsun sence neden ?

ve neden hedef 2023 ?

ve neden sence dünya avrupanın en büyük havaalanına karşı çıkan göstericileri sabiha gökçen ismine ses çıkarmayan ama y.sultan selim ismine alevi düşmanı diyen göstericileri 7/24 canlı yayında gösteriyor ?

ahh kardeşim ahh hakaretle küfürle küçük görmeyle bu işler olmaz ;)

• beni gördüysen siyaset sorularında ak partiyi kötülediğim yazılarıda görmüşsündür egemen bağışı ve bir çok bakanı ben 1 sene önce bunlar ak partiye zarar veriler diye kötülemiştim. ben her şeyi doğru hiç bir zaman demedim. benim dediğim doğrusu çok fazla oldu karşılıklı konuşma fırsatımız olsa da anlatasak konuşsak. siyaset bilgimede tarih bilgimed din bilgimede güvenirim zira 15 yıldır ben bunların içindeyim

• Ak Partili insanlar neden saldırgan,cahil,dinle sömürülen 100 lira ile beslenen,asgari ücrete tabi kesim oluyor? Bu işin formülü ne? Bu insanlara mitingde 100 liranın yanı sıra ne veriyorlar?

sen bunu soyleyerek sevıyenı bastan bellı ettın zaten hadi yallah

2|6
    2|6
    • Yalan olmadığını kanıtla? ;)

• tamam oy vermeyerek tepkını vereceksın zaten :D

• Partideki hırsızları temizleyin! Partinizin adını kurtarın,namusunu temizleyin hatta bu cümleler daha uygun. Dokunulmazlık kaldırılsın,hukuk işlesin! Atılanlar ''iftiralar'' ise,itibar temizlensin okumuş aydınlar sürgün edilmesin,Özel hastane ve okullar kaldırılsın,ifade özgürlüğü getirilsin ayrımcılık yapılmasın.Bunlar olduğu zaman parti savunması yapalım.

• Ben ezelden beri biliyordum :D Komedi değil mi sucuk satan bir adam bşabakan olabiliyorsa eğer.. Hım.

yorumunu yapan biri için mitinge her gelene 100 lira verince kaç para tutacağını hesaplayamayacak kadar cahil olduğu kanısına varmak çokta zor değil.

herkes başbakan olabilir sen olamadıysan ya da olamıyorsan bu senin suçun.başarı insanların geçmişinde yaptığı işlerle değil kararlılıkla alakalı.

bir diğeri ben akp li gibi görünsemde daha çok mantıklıyım çünkü kücücük beyniniz akp gidince ne olur sorusunu kendinize soramıyor.bence cemaat hepsni eliden oynatır ama bir düşünelim

1. seçenek akp gitti chp başa geçti sonuç ?

baykaldan genel başkanlığı seks kasediyle alan birinden bahsediyoruz acaba o seks kasedini kim masalara meze etti yani kılıçtaroğlunu kim oraya çıkardı ? kim çıkardıysa onun uşağı olup Teyyip dediğinz adamı mumla ararsınız ? (bugun ürkücü olmuş geçen günde stv de gördm ne olduğu belli bile değil adamın )

2.seçenek mhp chp kualisyonu sonuç ?

düşünemiyorum bile

benim düşüncem ise akp cemati siksin sonra yerine geçecek elbet başka biri bulunur ama şuan cemaat bitmezse sizin kimin uşağı olacağınız belli bile olmycak

not: genelde akp karşıtı olanlar 20 -26 yaş arasıyken akp sempatizanı olanların 30 yaş ve üstü oldğu görülüyor peki bu neden benim düşüncem önceki hükümetleri görenler ve o sıkıntıları yaşayanların karşılaştırdığında akp nin farkını daha iyi idrak edebilmeleri

0|1
    0|1
    • Eğitimi bu yüzden yadırgıyorsunuz ya zaten.Ben biliyorum başbakanın nasıl başbakan olduğunu sen hiç o konulara girme :)

Ben mevcut rejimi ve bu rejimin tek karar noktası hırsız tayyipe karşı bir söylemde bulunuyorum .Chpli olduğum kanısına vararak beni chp üzerinden vurman mantıksız.Akpli yorumcular hepsi bu taraftan saldırıyor gerçekten ilginç :)

Yaptığın yaş genellemesi doğru olabilir.Okuyan gençlik her şeyin farkında okumayan saplar veya idareten okuyanları biliyoruz .Hepsi ak :)

• Başbakan hırsız,uzatma.

• Hepsi montaj...hepsi yalan...hepisi iftira...çaldıysa kesin ulvi bir amaç için falan çalmıştır...seneye ben nasıl hüloğğcu olurum...10 derste hüloğğculuk kursları başlıycak...gel yazılalım beraber...o kadar içki içiyom böle bir kafa yapısına ulaşamadım...hüloğğğ diye bağırır hayallere dalarız...

1|3
    0|1
  • 1-100 lirata asgari dedigine göre cahil kim belli oluyor ayrıca ak partili olarak saldırgan degilim ya da sömürülen. Dinle sömürüldügümüde düşünmüyorum zaten.

2- 6 ay ö nce hiç öyle şeyler olmuyordu ak partide bir kaç kişi yapıyordu bunu sadece

3- Anlamadıgınız şey dogur olsa biel yiyorsa başbakanımzı yesin dememiz. Başkalarıda yiyor çünkü devletin malı deniz diye bir söz varken herkes yer ve başbakanımız yememiş olabilir günahını almak dogru degil o kasetleri dinledim sesler bir gür bir kesik falan geliyor bariz montaj ondan ayrıca

ve son oalrak inanmıycamda inanmıycam arkadaş ne yaparsanız yapın keyif beni mdegilmi inanmıycam işte ? yiende ak parti yinede ak parti

0|1
    0|0
    • 1-''100 lira ile beslenen,asgari ücrete tabi kesim '' dedim.Güzel oku.

2-Bu bir cevap değil nedenini soruyorum ?

3-Ses kayıtları hakkında montaj teknolojisine sahip olmadığımız = Doğru. Ak parti kayıtları neden denetlenmiyor üzerine düşen kara lekeyi temizlemiyor? = İlginç.

Başa çıkan herkesin yediği konusu dışında pek başarılı olamadın evlat.S.keni severler diye boşuna dememişler sen daha çok sev bir dahkine leoparlı değil ampüllü fotolar bekliyorum senden :*

• Sizler insanları ak partiye oy verdikleri için cahil, dinle sömürülen, saldırgan diye niteliyosunuz. Ben akpye oy verdim yine olsa yine vericem. Tayyip hırsız diyosunuz tamam kabul. Peki sizin oy verdiğiniz kişiler ( chp diye tahmin ediyorum) temiz mi ? Kılıçdaroğlu SGKyı batırdı para çalarak bunu görmediniz konuşmadınız. Sarıgül zamanında chp den kovuldu yaptığı yolsuzluklar yüzünden ama bunu kimse konuşmuyor ve tekrar chpye geldi. Hadi bunların hepsini geçelim bir kere chp ve mhp şuan muhalefeti bile yapamıyolar ya. O adamların bir ülkeyi yönetebilcegini nasıl düşünebiliyosunuz. Şimdi bunları okurken cahil, dinle sömürülmüş gibi şeyleri söyliceksin. Ama artık cahilliğin sizde olduğunu anlayın. CHP de şuan Atatürk yok Kılıçdaroğlu var. Atatürkten Kılıçdaroğluna kadar düşmüş bir partiden bahsediyosunuz ve bu adamlara oy veriyosunuz sonra da cahil biz oluyoruz.

2|0
    0|1
  • sırf AKP demeyin AKP gidip CHP gelse yine aynı vurgunu yapar.BAskıcı politika izlerdi. Çünkü millet olarak cahiliz. Kitap okuma oranımız az. Kızlarımız Üni okumuyor, okusa bile evde oturmayı yeğliyor. Erkekler çok cahil ve tembel. Kendimizi hiç yetiştirmiyoruz. Kaç kişinin hem AKP li Hem CHP li ve MHP li arkadaşı var. Biz ne görüşteysek o görüşten insanlar var. Araştırma olayı hiç yok. >Face de haber paylaşılıyor hepimiz ona inanıyoruz fakat çoğu zaman işin aslı öyle değil. O yüzden biz araştırır kendimizi eğitirsek tüm millet eğitimli olur ve böule olaylar imkansız hale gelir.

1|0
    0|1
    • Kesinlikle katılıyorum :) Ben ak partiye fazla gıcığım,doğrudur.

• AKPLİ DEİLİM ama çevremden görüdklerimle cevaplayım.

1- çevremdeki ak partililerin bir çogu100 lirayla beslenen insanlar değil . Bütün siyasi partilerde karşılama konvoyları , mitingler iççin para dağıtımı olur birbirmizi yemiyelim . Antalyada depom fulleyip karşılama yapaya götürüldüm akp harici partiyle.

2-Cemaat yapılanmasına ben kendim çok karşıydım bir cemaatin memleketin bütün birimlerin bu denli yapılanmasına göz yuumması Tayyp beyin en büyük yanlışıydı nitekim sırtından vurulmuş oldu.

3- Yolsuzluk soruşturması olayında bilal oğlanla yatığı görüşme çok saçma durduğundan öilletin inanası gelmiyor. ben bile inanmıyorum öyle bir telefon görüşmesii olduğuna.

4- andımızın kaldırılması doğru ancak TC ibaresinin kaldırılmasını büyük yanlışlık olarak yorumlarım ben. BAyrak ve İstiklal marşı konusunda bir terso durum görmedim.

0|1
    0|1
    • 1-Onu bende biliyorum,siyaset insanın şeytanı gibi.Çocuklar,hastalar,saygılar hürmetler hep böyle zamanlarda görülür,gösterilir nedense...

2-Tayyip bunu geç fark etmiş durumda ancak işi kendi çıkarlarınca kullanmasını çok iyi biliyor.

3-Telefon görüşmesi sahte diyelim neden adam gibi denetlenmedi? Kutudaki paralar da mı sahte?

4-Andımızın kaldırılması doğru değildir.Lütfen bunu demeyin!Milliyetçiliğimize hakaretttir!

• Milli değerine sahip çıkmak milliyetçilik bak dinle :)

• Tamam sana göre andımız milli değil sen çocuklara and içirmeye devam et. bende tarihimizle övünerek milliyetçiliğe devam edeyim kavga etmeye gerek yok .. yanlış veya eksik yazılar için kusuura bakma klavye arızalı

• Ak Partili değilim ama, empati kurup, onlar gibi düşünüp, yazacağım: Hüloğğğğ!

0|3
    0|1
  • kendimi akpli yerine koyuyorum okumadan küfür ediyorum ve seri eksiliyorum.

bir akpliye bişey okutamazsın.

0|3
    0|1
  • Ataturkten sonra gelen birçok ssiyasetçi amerika-israil kuklasi olarak gelmiştir koltuğa israile hizmette sinir yoktur nasil basa getiriyorlarsa öylede indiriyorlar işlerine gelmeyince 2 numaralı adami piyasaya sürüyorlar gelecek secimde sarigul başbakan sira onda hizmette sinir yoktur ve koyun gibi yonlendiriliriz bugün AKP yarin CHP ertesi gün MHP bunu gormeliyiz bence senin yaptigin daha cahilce sucladigin şeyi kendin yapiyorsun

0|0
    0|1
    • Ataturkten sonra gelen birçok ssiyasetçi amerika-israil kuklasi olarak gelmiştir koltuğa israile hizmette sinir yoktur nasil basa getiriyorlarsa öylede indiriyorlar işlerine gelmeyince 2 numaralı adami piyasaya sürüyorlar gelecek secimde sarigul başbakan sira onda hizmette sinir yoktur ve koyun gibi yonlendiriliriz bugün AKP yarin CHP ertesi gün MHP bunu gormeliyiz'' Buraya kadar katılıyorum çünkü benim düşüncem de bu.Ben herhangi bir partiye mensup değilim arkadaşım.Benim sitemim görülmeyene.

• Sen Chpli bir cahil getir önüme hadi.Sonra ben link sıralayacağım buraya.

• he he haklısın tamam...

• sen ne dersen de recep tayyıp erdoğan basbakan olacak sen 100 tl ye yenıkapıya 2400 kişi topla ben senın partıne oy verecegım hodrımeydan...

1|1
    1|1
    • Olmayacak.Bana ak partili değil 2400,24 milyon insan getir bende 100 değil 10 tlye toplamazsam neyim :) Akıl yok,akıllı insan getirme,sen gelebilirsin bak sende akıl yok.

• 30 martta tum partılere takacagız sen rahat ol git oyunu kullan

• gözünle gördünmü senın destekledığın partıler çok mu temiz

• aslında uzunca bir yazı yazdımda o Allah ın elçisi felan diyen yere gelince ne bok olduğunu anladığım için bu kadarı fazla bile sana

0|1
    0|2
    • :) doğru tabi ya Allah'ın elçisidir diyen ak partili değildi.Hatta televizyonlarda görmedik biz öyle bir şey.Bir sen habersiz kalmışsın.Link vereyim mi?

• AK PARTİliyim lakin sorunu okuma ve cevap verme zahmetinde bulunmayacağım...!

THE END...

0|4
    5|6
    • Tam bir ak partili klasiği. Ergenlikten çıktığında beklerim

• ezberim kuvvetlidir saol :)

• Yaman iyi geceler arkadaşım.

• Hadi lan cevap verin ... yoruma - puan vermeyi biliyorsunuz

1|0
    0|2
  • Sabah uyandığınız zaman, bedeniniz deki tüm organlar ayrı ayrı dilinize, ''bizi cehenneme götürecek sözlerden sakın'' der. Bunu unutmayın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zühseler ses etmeyeceksiniz

3|4
    0|1
    • Ha yıllarca kerhanede gelene gidene çaktırmışsın ha yolsuzlara,hırsızlara oy vermişsin. dogrumu kanka :D

• çok merak ettım ne dıyecekler.. g*tunun gılıyıkkk tayyiipp hüloğğğğğğğğ diyenler damlar şimdi.

2|5
    1|4
  • 12 yıllık iktidarın karşısındaki muhalefet sadece suçlama ve hakaret politikası izler ve 15 yıllık siyasi hayatı temcit pilavı gibi öne sürer ise o da zaten tek partili bir yönetim anlayışı bir nevi dikta rejimi bu ülkede halk sadece birbirini yer...

muhalefet demek sadece Türkiye de iktidarı indirmek demek olarak algılanıyor...

sen bile soruyorum derken baştan sona halka ve seçmene hakaret etmişsin...

muhalefet şu düşünceyi geliştirmeli ben neden oy alamıyorum...

2|0
    0|1
    • Ahh ahh yaramı deştin yaramı.. diyesim geldi.sonuna kadar katılıyorum.Bu ne biçim muhalefet !

Yükleniyor...