Hangi vicdana sığar 10 yaşındaki çoçuğa hedef alarak gaz bombası atmak?

Daha Berkin'in acısı tazeyken bir polis vahşeti daha 10 yaşında çocuğun orada ne işi var" deyip "o gaz kapsülünün 10 yaşında çocuğun başında ne işi var" diye sormayana lanet olsun #direnmehmetezer

Güncellemeler:
suç o çocuğun ailesinde değil suç ; bazılarınızı insanlıktan uzak yetiştiren ailelerde

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Soruya bir cevaptan farkli seyler yazmak istiyorum.daha once verilen bir kac cevaba hayretle bakiyorum ve bunu destekleyenlerede..herseyden onemli ve oncelikli dusunmemiz gereken hepimizin insan oldugu.yani basta hepimiz insaniz sonra kendi icimizde farkli goruslerden dolayi a b diye ayriliriz. Ama hangi görüşten olunursa olunsun kimsenin canından daha değerli degildir hic bir gorus. 10 yaşında bir çocuğun ölümünün arkasından bdp liydi zaten yorumunu yapmak insan olana yakışmaz. Düşüncelerini öyle küfür ederek desteklemeye çalışmak hic hic yakismaz. Ingilterede polise silah bile verilmez. Bizim ulkemizde ise durum gayet ortada. Sorunun temeli asıl buradadır. Hic bir sekilde soruşturma yok. Insanlar ölüyor ve 1 2 tane tanık dinleniyor tamam bu kadar sorusturma bitti. Bu nedir boyle!? Kendisinden onceki polise birsey yapilmadigini cezasını cekmedigini goren bir sonraki polis aynisini yapmazmi o zaman? Bir asker kızıyım ve savunmada olan kendi babam oldugunda bile şiddete karsiydim. Şiddet şiddetle susturulmaz.onlar bağırıyor çağırıyor sokakta , sana tas atıyor diye senin gaz bombasini ustune kasıtlı bir sekilde zarar verecek derecede sıkman hic bir insan hakları cizgisinde desteklenemez.akli olan biride bunu desteklememelidir. Yani o oyle iyi oldu yorumunu yapanlara tekrar yaziklar olsun diyorum ve tekrardan dusunmelerini istiyorum. Nasil bir kin ki bu sizi 10 yaşındaki bir çocuğun ardindan iyi oldu demenize yol aciyor,nasil bir kin ki insan olduğunu unutuyorsunuz?!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hay sizin O daaşşak beyninize emi

O çocuğun Bdp mitingine getiren ailede sorun yok suç yok Ordaki o polise taş tutanlarda suç yok

Polistemi suç var

Oksijen israfları sizi

O polisler olmasa Gtünüz tutuşur gtünüz

3|7
    2|2
  • Siyaset 10 yaşındakilere düşmeyecek kadar mühim bir konu. Ailesinde hata.

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• bu olayı duymadım ama milletini seven bir lider gelmeli başımıza orası kesin.

2|2
    1|2
  • Valla biz oraya gitseydik babamız bizim ağzımıza sıçardı.

nokta.

1|2
    2|2
  • Berkin'i ekmek almaya göndermiş annesi.Hangi anne eylemin olduğu yere çocuğunu ekmek almaya gönderir?

0|1
    1|3
    • Eylemin olduğu yer ile ekmek almaya gittiği yer yürüme 50 dk. Fotoğrafları da var çocuğun zaten belli ne olduğu.

• link atta gorelim

0|1
    0|0
  • polis dogru olanı yapmıs , o sırada malesef karsı taraf sakin dursa poliste sakin duracak

provakasyon bir paylasımdır şikayet ettim

0|0
    0|1
    • silerler zaten yakında merak etme zaten ne zaman bu sitede gerçekler sorulsa hemen kaldırılır cinsellikteki sorularla uyumaya devam

• rahat ol bir tek sen deglsin kültur mantarı .cinsellikte takılmıyoruz.

• Aynı şekilde 10 yaşındaki çocuğu salan anne-babayada aynı soruyu sormak lazım. Ki BDP mitinginde olduğunu belirtsek dipnot olarak.

2|1
    0|1
    • Yıllarca şehit asker, polisler şehit olurken seslerini çıkartmayanlar tamamen aile hatasından dolayı ölen 2 çocuk için ağlar oldular hey yavrum hey.

• Güncellemeyi yapan adamın ideolojik lideri Stalin insanlığı senden mi öğreneğiz ulan?

Yükleniyor...