Bugün benim dogum günüm ve sevgilim bilmiyor...

Bilmiyor dedigim tabiiki biliyor ama sanirim unuttu daha az önce telefonlastil ne yaptin falan dedi dedim arkadaslar geldi oturduk hala niye geldiler diyo ya acik acik söyleyimmi bugün benim dogum günüm ama sen unuttun kizmiyorum sonucta cok yogun calisiyo bu siralar ama en gec bir kac haftaya kalmaz hatirlar nasil davranayim burada

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yarın naptın dese, dün arkadaşın doğum gününü kutladık işte de, inceden dokundur de.

Belki oradan aklına gelir :)

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 2-3 gün geçtikten sonra hatırlamıyorsa,hadi hatırlamayı bırak,içtenlikle seni arayı sağlığını sıhhatini ve seni sevdiğini güvendiğini bahsetmiyorsa sormuyorsa,ondan sana hayır gelmez..

0|0
    0|0
    • Sürekli arıyor yazıyor konusuyoruz ama hatırlamadı işte işleri çok yoğun çok görmüyorumkü abisinin düğünü falan var streste zaten

• Bazı insanlar alışıktır,sıkıştıkları zaman işlerim vardı yogunduk fırsatım olmadı vs. derler..

• dogum gununuz kutlu olsun...

sevgilinizin ogrenmesi icin onada bir mesaj atiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bekle gün bitsin. yarın konusurken askım dun ayın kacıydı ya dersin soyler neydı o gun sankı bısey var gıbı gelıyo bana ama ne flan de bakalm htrlıcakmı.. bktn htlrlamıo ben solim dogum gunumdu dersn

0|0
    0|0
    • Dogru söyledin aslinda benimde aklima geldi ama hani unuttu yüzüne vuruyormus gibi yapmak istemiyorum zaten cok kirilgan

• dogum gunumdu ama onemı yok bu ara kafan cok dolu hayatım gibisinden yumusak konusursun kırılmaz

• Tesekkür ederim sagol tavsiyen icin mantikli evet

• Ya söyle arkadaşlarla doğum günümü kutluyoruz de yarın söylersen çok yapmacık kaçar unutmuş adam belli ki.

0|0
    0|0
    • Yok asla kirmak istemem ama hatirlatmakta istemiyorum elbet kendisinin aklina gelecek zaten

Yükleniyor...