Erkek Arkadaşınız Ne Yaapsın?

Selam kızlar. Diyelim ki sevgiliniz/eşiniz ile birlikte yürürken birden kapkaca uğradınız ve çantanız çalındı. O sırada sevgilinizin ne yapmasını isterdiniz?

1 Adamın peşinden koşup çantayı mı getirsin? yoksa

2 Sadece polisi arayıp, sizin yanınızda mı kalsın?

Hangisini yapmasını istersiniz? Ben hangisi doğru karar veremedim de yardımcı olursanız eğer sevinirim, teşekkür ederim :D

• Adamın peşinden koşup çantamı getirsin.
    79% (11)44% (4)65% (15)Oy Ver
  • Sadece polisi arayıp, benim yanımda kalsın.
    21% (3)56% (5)35% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
şimdi anlamadığım başka bir şey oldu; erkekler kendi fikirleriniz paylaşmak için yorum yazmışsınız, eyvallah, saygı duyuyorum. ama ankete niye katıldınız abi? o anket kızlara yönelikti ya :D

ama yine de herkese teşekkür ederim cevap yazan elleriniz dert görmesin :D

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• C şıkkı, hiç öyle bir derdi olmaz, çanta taşımam çünkü :) ama olsaydı b şıkkı derdim, adamın peşinden koşup ne yapacak ya, önemli değil :)

0|3
    0|0
    • hep çanta taşımayan bir hanımla yaşamak isterdim:))) candır çanta taşımayan hatun...

• Soran, bence anketin sonucunu görmek için katılmışlardır erkekler.

Kızlar Ne Diyor 13

• Polisi araması daha uygun olur kahramanlıgın luzumu yoktur

0|1
    0|0
  • Kanuni ilkelere riayet etmesini isterim.

Kendisine bir zarar gelmemesi ihtimalinde herifin ağzını burunu dağıtmasını da isterdim.

0|1
    0|0
  • Hayır koşmasın adamın arkasından belki bir kuyru köşede sevgilimi bıçaklıcak adam yakalayanda aman ALLAH korusun :/ çantam sevgilimden değerli değil polisi arasın sadece kafi

0|1
    0|0
  • getirmesin kapkaççılar boş olmayabilirler. yanlarında bıçak silah falan taşıyabilirler. tehlikeli olabilirler. korkardım başına bir şey gelecek diye. tutar kolundan göndermezdim.

0|1
    0|0
  • adamı gebertsin

1|0
    0|1
  • bana yeni çanta alsın o an hiç bozulmasın bende umursamam yani:)

0|1
    0|1
  • adamın peşinden koşsun ben onun arkasından kosarım :D

1|0
    0|1
  • Hayır koşup gitmesin eşime birşey yapabilir ..Eşim gider ama ben ona mani olurum giden gitsin derim

0|1
    0|0
  • Hırsızın zarar verme ihtimali var. Yanımda kalıp beni sakinleştirsin koşup da napıcak :D

0|1
    0|0
    • hırsız koşmuş zaten nesine zarar vercek :D

• Hırsızın peşinden koşmaya kalkarsa bıçak çekebilir, dövebilir falan riskli �ş

• Kapkaççı bu boş gezer mi yanımda kalıp beni sakinleştirsin büyük ihtimalle o an şokta olurum zaten

0|1
    0|0
  • Yeni bir çanta almasını isterim asfdafsd

0|1
    0|0
  • Adamın peşinden koşup çantamı getirsin. :D

0|0
    0|1
  • adamın peşinden koşsun yani bir zahmet

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• O an çoğu erkek peşinden koşar sonra çıkmaz sokağa girersin kaçan durur sende ha yakaladım dersin bir de bakmışsın sağdan soldan adam çıkıyor eli sopalı ne yaparsın ? Kardeşim çantada fazla para yok biraz da cebimden vermek için koştum dersen belki kafa karıştırır o esnada arkana dönüp kaçarsın. Peki etrafın çevriliyse kredi kartlarını, kimlikleri al direkt cüzdanı uzat aksiyona gerek yok :D Bence kızların şöyle düşünmesi lazım lan çantayı kaptırdık bari sevgiliyi kaybetmeyelim deyip kolundan tutup gitmesini engellemelidir. Ama bakıyorum da bayanlar kahraman arayışı içinde o kahramanlığı yapsın geri geldiğinde artık senin sevgilin değildir. O artık bambaşka diyarlarda görürsün. Kahramanlık dönüşüne gel...

-Buyurun çantanız

+teşekkür ederim aşkım sen benim kahramanımsın...

-Sağ olun neyse ben kaçtım daha yardıma ihtiyacı olan çok insan var...

+Aşkım sana kapkaççı çıkmaz sokakta ne içirdi çabuk tükür..

-Dünyanın bana ihtiyacı var hoşça kalın...

+keşke ölseydi de yas tutsaydım bugünler görmeseydim :'(...

Mümkünse sizin için neyin değerli olup olmadığından emin olarak yaşayın. Bu insanların yer yer bir şeyleri sorgulayarak bulacağı cevaptır. O yüzden kendinizi sorgulayın aklınıza gelen her şeyi sorgulayın.

2|0
    1|0
  • soru müthiş hafız.puanın enyükseğini hakediyo:))

gitmesin diyen hatunların alayı yalan söylüyo...isterlerki peşinden gitsin adamı kıskıvrak yakalasın sonra gün sohbetinin merkezine oturtsun bu olayı abarta abarta anlatsın...zaten o durumda hiçbi erkek durmaz peşinden koşar yaldır yaldır.ben bile kocaman göbeğime aldırmadan yakalayamayacağımı bilmeme rağmen içgüdüsel olarak koşarım...türkerkeği gözüpek olur civanmert olur yiğit olut düşünmeden tehlikeye atlar...uçağı kovalar o durumda jet kovalar...aldırış etmez içinde bulunduğu duruma.ahval ve şerait içinde olsa dahi vazifesini icra etmekten çekinmez

0|1
    0|0
  • mantıken pesınden gıtmek olmaz tabıkı 3 kurusluk sey ıcın vursan bır bela vuurlsan ayrı bela.ama ılla hatunun gözüne gırıcem dıyenlere taktık verıyım adamın pesıne duşulur ama yakalayabılcek tempoda degıl mesafeyı koruyarak tempoda zaten kız bu tempoda kosamaz panıkten olaylarıda ıdrak edemz haldedır .sen kızın göremedıgı alanda takıbı bırakırsın bellı sure sonra gerı dönersın .şerefsızı baya kovaladım boğustuk baskalarıda vardı taksıye atlayıp kactılar dersın sende zorro gıbı kasılırsın :D tamamen sındı aklıma geldı basıma gelmıs degıl .ama tekken olmustu gencken cebımden cuzdanı cekıp kacmıstı adamı baya bır kovaladım taksıye bınerken yakaladım yerden taşı aldım yakasından tutup ındırdım taksıden aldım paramı sonra ceketını actı dedı ıstesem sana sıkardım ama kalabalıktı dedı :)sonucta sansa dırekten döndük yanı sımdıkı aklım olsa yerımden bıle kıpırdamzıdm genclık boyle bısı ıste:D

0|0
    0|0
  • peşinden koşsun diyen kızın çantasının peşinden koşmam.. :)

normal şartlarda muhtemelen koşarım.. dikkatli bir şekilde bırakıp kaçma ihtimali , birinin çelme takma ihtimali , polise denk gelme ihtimali koşma sırasında devamlı vardır. ihtiyatlı bir şekilde koşulur.

0|0
    0|0
  • Kizlarin tamami arkasindan kossunu isaretlemis yazik. Cantaniz ugruna canini mi riske atsin? Kapkacci bu, emanetsiz dolasir mi hic? Size yaranmak icin kapkacciyi kovalayip bicaklansin mi? Cok bencilsiniz valla yok oyle bir dunya. Giden bir canta olsun, sevgilinizin canindan degerli mi? Pesinden kossun bir zahmet diyen bile olmus ya cantanizin fedaisiyiz tabi ya canta ya olum. Soru icin 5 yildiz kardesim, kizlarin bu acimasizca cevaplarini gormemizi sagladin.

1|2
    0|0
Yükleniyor...