Sağlığın olmadığında herşeyin yalan olduğunu anladım

geçen sene safra kesem taş toplamış sürekli acildeydim böbrek taşı deyip iğne yapıp yolluyorlardı. Bende düşürmesi için bitkisel bir ilaç aldım almaz olaydım o safrada ki taşları safra kanalına yollamışım hayatımda böyle ağrı çekmedim konuşmak için ağzımı açamıyorum gücümü topladığımda hemşirenin eteğine yapışıp iğne diyebiliyorum 15 dk da bir iğne vurmaktan sıkılan hemşire sana en güçlü ağrı kesicileri verdim daha fazla veremem dedi sabah ameliyata kadar dayan dedi sabah tahliller sonucu karaciğerim yağ bağlamış ameliyatı ertelediler sabah vucudumu kasmaktan bütün vucudumda ve iç organlarımda hamlık ağrısı gibi bir ağrı oldu yatakta doğrulamıyordum bile tekrar safra çalışmasın diye 3 gün serumla 1 haftada lapa ile beslendim sözün özü sağlığın ve yemek yemenin ne kadar değerli olduğunu anladım.sizinde var mı böyle sağlığın kıymetini anladığınız anılarınız

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• karaciğern yağ bağlamş tedavisi nasıl oldu

0|0
    0|0
    • mecburen aldılar 3 hafta sonra safre kesesini doktror yapışmış biraz zorlandım ama başarılı bir ameliyattı dedi bir senedir fazla sıkıntı yok

• şimdi nasılsn peki

• 6 ay ağrısı oldu ama azalarak geçti şimdi çok nadir ağır yediğimde ağrır

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçmişler olsun. Evt yaşadım , sabahlara kadar acılar icinde kıvrandığım ve sırf babam duyup üzülmesin diye dişimi sıkıp kıvrandığım günler oldu.

S

Hamd olsun gecti. Rabbim yaşatmasın birdaha.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun şimdi nasılsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...