Bazı şeyler insanın elinde değil bunun farkında mısınız?

öncelikle bazı insanların boyu kısa, tipi uyumsuz. konuşmalarında problem var vs. bazı gençler bu insanları öyle bir dalga konusu haline getiriyor ki sanki bunları o kişi istedi :) ya da şöyle düşünelim. müslüman bir ülkede doğmak senin elinde olan bir şey değildi şans eseri burada doğdun bunun gibi. siz dalga geçen tarafta mısınız? yoksa biliçli olan insan tarafında mı?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tip, nerede doğacağın, kökenin gibi şeyler senin elinde olmayabilir fakat bu gibi durumlar

Bakımsız olmasını, diksiyonunu düzeltmesini, giyinmeyi bilmesini , kültürlü bir insan haline gelmesini engellemez. Kişi kendi kendini eğitir. Çevrende herkes Kundura giyiyor diye kundura giymek zorunda değilsin, herkes küfür ediyor diye küfür etmek zorunda değiliz.

Ben kişilerin kendini eğitmesinden tarafım, hiç kendiyle ilgilenmeyip zaten tipsizim, vs deyip paçavra paçavra ortada dolaşan adama inceden kırmadan bu görüşümü anlatmayı denerim.

0|0
    0|0
    • doğuştan gelen çirkinlikten bahsediyorum senin elinde olmayan.

• Çirkin olman bakımsız olmanı gerektirmez diyorum bende ya da köyde yaşıyor olman pizza'nın ne olduğunu bilmene engel değil.

Çirkinim diye koyvermemeli demeye çalışıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Insanların eksikliklerinde dalga geçen inanlardan iğrenirim insanlar kelimeleri tutabilir ya da bir problem olabilir ya da başka bir şey işte alay ermek dalga geçmek çok çirkin

Hem hangimiz mükemmelim ki ayrıca yarın bİzim de başımıza gelmeyeceği ne malum

Herşey ALLAH tan bunu idrak ermeliyiz önce

0|0
    0|0
  • Asla bir insanın tipiyle, boyuyla, kilosuyla dalga geçmem. Ancak kendini çirkinleştirmişse hani şu emo saçı mesela içten içe napmış kendine yazık derim. Asla yüzüne değil. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. Benim de boyum 1.61 mesela hep dalga geçerler, eee napiyim yani .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benimle tipim yüzünden kafa buluyor lar

allah belami vermis benim

nie bole insanlar var

yemin ederim utanıyorum kendimden

nefret ediyorum

ben =köpek resmen :(:(

0|0
    0|0
    • üzüldüm bro insanlar değişti bencil olmaya başladık.

• Baba solermisin allahin adaleti nerde smdi ?

• yanlış adama sordun :) inanan tipler sana cevap verebilir. genetik sıkıntılar.

Yükleniyor...