Sneijder´in Selçuk´a Yağtığı Hareket Hakkındaki Yorumlarınız Neler?

Sneijder´in attığı golden sonra Hollandalıya sarılmak isteyen Selçuk ve Umuttan kaçtı gitti Meloya sarıldı sizce Sneijder Selçuka bir mesajmı vermek istedi yoksa abartılacak bir şey yokmu?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder ortada boşken 3 kişinin arasında olan Burak´a pas atan bilerek Sneijder´e pas atmayan Selçuk bunları çoktan haketmişti malesef artık Sneijder´de Selçuk,Burak ve Umut´tan bıkmış çünkü hiçbiri Sneijder´in kalitesine ayak uyduramıyorlar

2|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Çikolatamı açtım kahvemi yaptım keyifle olayları takip ediyorum beter olsunlar :DD

0|2
    1|0
  • Aralari kotu,paslasmiyorlar bile

0|1
    1|0
  • Sneijder gerçekten ayıp etti yumruk yumruğa kavgada etse sahanın ortasında o şekilde ittirmemeliydi önce insanlık.

1|1
    0|0
  • Neler oldu bitti hiç izlemedim ama dediğin gibiyse ciddi sorunlar var demektir.

0|0
    0|0
  • Selçuk ve Burak da Sneijder'i dışlıyor. Sneijder de onlara tepkisini böyle gösteriyor. onlar kendi kendilerine tepki koyarken kaybeden Galatasaray oluyor sadece. yani abartılacak tek şey de bu , Galatasaray'ın bu saçmalıklardan çok ağır etkilenmesi.

1|0
    0|0
  • Takımda guruplaşmalar var.

0|0
    0|0
  • Florya karışmış belli ! Floryada huzur olmayınca galatasaraydan bişey beklemeyin ! Mancini herşey sistem sanıyo en kısa zamanda mümkünse yarın istifa ederse on numara olur oyuncularda manciniyi sevmiyor!

0|0
    0|1
  • yabancıları büyütme sorunu.Türklerden çok yabancılara önem veriyoruz bir yerleri kalkıyor

0|0
    0|0
  • bunlar çeteleşmiş resmen..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendisi İnstagram'da da açıklamasını yaptı Selçuk'ta yabancılardan en iyi anlaştığım oyuncu dedi Sneijder için rakip takım taraftarı + yandaş yorumcuların her zamanki Galatasaray'ı karalama kampanyaları başladı bence herkes haddini bilsin bu oyuncuların hepsi kardeştir bir sarılmadı diye araları bozuldu diye bir şey söz konusu olamaz

0|0
    0|0
  • Kendi profilinle sorsana sorularını ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...