Manciniyi anlayan lutfen aciklasin.

Mancinin kurdugu oyun duzenini anlayan varsa aciklar mi lutfen?

Bir takim bu kadar batirilir mi ya?

Gerci halen diyorum: Sampiyon Galatasaray.

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Benim anladığım kadarıyla Mancini kendini kovdurmaya çalışıyor. Eh kovulursa alacağı tazminatta dudak uçuklatan cinsten.

Takım içi anlaşmazlıklar ve gruplaşmalar var, maç başında sneijder' in gol sevincinden Selçuk ve Burağı görmezden gelmesi, Burağın boş pozisyonda ki Sneijder' a pas vermemesi Kadro kendi kendini yiyip bitiriyor şu anda.

Ki şu an açıklamalarını dinliyorum Mancinin, ne hayret ki ilk defa sorumluluk almayı başardı "-Sorumlusu benim"

Öyle ya da böyle bu adam gelecek sezonda bu takımda başımızda olacak, nasıl yapar, nasıl eder bilemem, 6 ayda da bir adamı infaz etmek aklıma mantığıma yatmıyor, bizim taraftar da sabırsız, bu sene gider şampiyonluk fakat seneye kesinlikle şampiyonluk yarışında favori olmalıyız. Aksi takdirde Kulüpteki ve taraftar arasındaki kriz büyüyecek.

cut.

0|0
    0|0
    • O degilde dusunsene ligde puan farki 4'ken birden bir cuval inciri berbat ettiler. Mancini ne yapiyor bende anlamiyorum, soguk revane gibi izliyor maci, sanki teknik direktor o degil.

Sneijderin, Drogbanin havasindan gecilmiyir.

Tek Sabrinin futbolu tatmin edici.

• Sabriyi unutma, bu uclu + Semih Kaya halen tatmin ediyor seyirciyi.

• Aynen, bundan sonrasında ise iş kadroya ve teknik ekibe düşüyor.

Erkekler Ne Diyor 21

• Manciniye dokunmayın ben onu seviyorum inşallah ünal başkanla birlikte galatasaraya uzun yıllar hizmet ederler:))

0|6
    0|0
    • Siz zaten sikeyle sampiyon oluyorsunuz, Unal Aysala Manciniye gerek yok.

• şikeyi türkiyeye getiren takım sizsiniz link

• Olabilir. Kendinizi aklamak icin baskalarini one surmeyin. Itiraf edin iste yaptiginizi.

• galatasarayın sıkıntısı mancini değil sıkıntı takımdaki yerli yabancı ayrımı. yabancıları el üstünde tuttular yerlilere soğuk davrandılar. En son gökhan zan ın meloya bağırdığını hatırlıyorum biz sizi el üstünde tutuyoruz sizde bize saygı gösterin diye

0|4
    0|1
  • Mancini´yi isterseniz yerden yere vurun ama Ünal Aysal´a kimse haksızlık etmesin Mancini çok fazla rotasyon yapıyor oyuncularla sürekli oynuyor ve takım bir türlü oturmuyor

0|2
    0|2
    • Ama Baros bu adami basimiza getiren Unal Aysal degil mi. Simdi Terim olsa belkide sampiyonlar ligindeydik halen.

• Yok Tugayi kast ettim.

• Tugay bu işlerin adamı değil o da gitmeli

• Sabriyide oynatti bu kez

0|1
    1|2
  • mancini şaşırmış bence.bir takım üzerinde bu kadar oynanmaz.adam devre arasında 9 tane topçu aldı, dün akşam bakıyorsun kadroya , sağda sabri yi oynatıyor hala...o mevkide veysel oynayabilirdi. 6-0 lık ligdeki bursa maçının yıldızı eboue yok kadroda.ayrıca geçen hafta maç 0-0 iken bu dallama dakika 90 oyuncu değişiyor.maç bitti bitecek bizim zamana ihtiyacımız var.bu salak hoca oyuncu değiştirip zamanı harcıyor hemde maçı soğutuyor.bu kadar geri zekalılık olmaz yaa.maç içinde dört beş farklı sistem deniyor.topcuların başı döndü anasını satayim :)

dün akşam yine semihi yedek tuttu,sonradan aklı başına geldi.

bu takım dörtlü savunma ile oynayacak.başka yolu yok.macera aramasın.

en ideal diziliş 4 - 3 - 1 - 2 şeklinde olabilir.

ilerde burak drogba , onların arkasında snejder tek başına ,arkasında üçlü olarak melo selçuk yekta , geride semih,cedjhu ,alex telles ,veysel...

0|0
    0|0
  • İtalyan ya millet hemen düzelecek herşey sandı..defansif açıdan takımı toparlayacak dediler defansif aynı kalmakla beraber ofansif anlamda da geriye gitti Galatasaray en azından Terim'in takımı iyi hücum yapıyordu bu onuda yok etti..Başkanın aklı varsa Fatih terimi geri getirmeli..yoksa morinho bile gelse 4-5 seneden önce gs şampiyon olamaz çünkü mancini nekadar boş adam varsa devre arasında transfer etti

0|0
    0|0
    • Mourinho gelsin o takıma çatır çatır oynatır. Yeter ki istediği yetkileri verin. Real Madrid'de neden pek başarılı olamadı dersen tamamen işine karışılmasıydı. İstediği oyunu tam olarak oynatamıyordu. Mourinho bu oyun anlayışıyla çıkıyor 1-0 olsun benim olsun, Real Madrid taraftarları ise bol gollü ve göze hoş gelen bir futbol istiyor ve mutlaka kazanmak. Chelsea'de Mourinho rahat. Bak takıma şimdi.

• Ben yabancı hoca taraftarı değilim..kimler gelip arkasına bakmadan gitti..frank rijkaard geldi ligi 8.sırada bitirip gitti..bence yabancı geliyorsa da ünlü biri gelmemeli başarıya ihtiyacı olan yabancı olabilir sadece Feldkamp öyleydi..ilk döneminde başarılıydı ikincisinde de başarılı olacaktı sağlık sorunu çıktı..lucescu da aynı şekilde ünlü değildi yani başarıya ihtiyacı vardı çok iyi işler yaptı..en önemlisi de otoriter sert bir teknik direktör gelmeli yüksek motivasyon ve hırslı olmalı..

• Ferhat İle Şirin Aslı ile Kerem Ceyhun İle Mancini.ALLAH belanı versin mancihini geldiğin ilk günden beri diyorum

0|0
    0|1
  • mancini ile 5 yıllık kontrqat imzalamaları lazım bence çok başarılı oyuna hemen müdale ediyor

0|1
    1|0
  • Ben size demedim mi berabere biter diye ?

0|1
    0|1
  • beşiktaşlıyım mancini geldigi zxaman gs li arkadaslara bu adam koskoca manchester city yi şampiyonlar liginde gruptan cıkaramamıs bu adamdan bir cacık olmaz dedim hepsi ters tepki verdi simdi ne mal adam oldugunu anlamıslardır heralde :D

0|1
    0|0
  • Mancini yapsan adam dzeko yu tevesi birakti burak malina top oynatmaya calisiyor.

O degilde puan farkini bana tek elle gostersene bir:))

0|0
    0|0
  • ne içtinde şampiyon galatasay diyorsun?

0|1
    0|0
  • Mancini futboldan anlıyorsa ben bir şey demiyorum.

0|1
    0|0
  • yaa takım olmak , takım ruhuna sahip olmak diye birşey kalmamış takımda. futbolcular birbirinden kopuk oynuyor.

0|0
    0|0
  • o adamdan sadece moda iconu olur

0|1
    0|0
  • jose mourinho bile dalga geçiyor manciniyle ama mancini ve ünal aysal kalsın takımda ya bizim için sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • korkak sistem oynatıyor risk almıyor savunmaya dayalı italyan kafası nolucak

0|1
    0|0
  • ulan hem 7 milyon alıyo hemde ağzına sı.. takımın

0|0
    0|1
  • Manciniye, "Messi mi Ronaldop mu" diyen sormuşlar;

Mancini düşünmeden:"Ceyhun" demiş adfghjk

0|0
    0|2
  • Bence mancini kovulmak icin herseyi yapio kovulursa tazminat alicak yuklu miktarda . Herkesin bildigini sanki mancini bilmio . Selcugun yedek kalmasi gerektigini ebouenin ilk 11 oynmasini gerektigini sneijderin sol acik burakin sag acimta faydali olamadigini oda bilio , farkindaysaniz fatih terim sneijderi solda oynattigi icin cok elestiri almisti gitme nedenlerinden biride buydu . Mancini ilk geldigi zamanlar senijderi gobekte oynatiodu ve cok verin almistişu ansolda oynatio bence gitmek icin yapio bunlari basin aciklamalari falanda hep chelsea macindan sonra gitme yonunde , yoksa mancini kotu bir teknik adam degil , sene sonu milan man united maccity yeni antrenor alicak mancinide liste basi bunlarin adam kednini kovdurup tazminat alipgitmek istiyo!

0|0
    0|0
    • City değiştirmez teknik direktörü, diğer 2 takım ise yeni aldılar daha hadi manu olma olasılığı varda milan düşük. Eski futbolcularına biraz şans vereceklerdir.

• mancini napsın çıkıp kendimi gol atacak bugün itibariyle gs maçlarını izlemeyi bırakıyorum taki BURAK YILMAZ denen o ... herif bu takımdan gidene kadar turbo sakız vermem ona bırak 10 milyon 20 milyonu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mourinho bile anlayamıyorsa bizim anlamamız komik olur ben ilk yarı beğendim takımı ama Burdisso'yu baştan sokmasa ilk yarı daha fazla gol atardık bence şimdi adamı da denemek şart ama bu oyuncuyu beğenip alan üstüne onay veren kimse onu da merak ediyorum kupanın rövanşı da var 15.kupamızı müzemize getirmek için uğraşacağız

0|0
    0|0
  • kız hala öğrenemedin mi şampiyon fenerbahçe :)

0|1
    0|2
  • Zıçayım onun düzenine ..

0|1
    1|3
Yükleniyor...