Bugün ne kadar kötü bir gün. Yıkıldım resmen... Sizin için de kötü mü?

Sevdiğim kızın 5 yıllık sevgilisi varmış onu öğrendim yıkıldım resmen.. ne yapıcam çok üzgünüm :(

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende uzaktan uzaktan kesiştiğim ama henüz hiç muhabbetimin olmadıgı çocugun 7 aylık evli ve eşinin de 2 aylık hamile oldugunu öğrendim ne şerefsizler var şu dünya da ulan madem evlisin ne kesip duruyosun puşt demezler mi insanaaaa,neyseki kendimi kaptırmadan öğrendim de heriften tiksinme aşamasına geçtim :) sen de başkalarına odaklan canın yanıcak ama geçicek emin ol :(

0|0
    0|0
    • canım yanıyor link :( yan apartmanda tekel bayi var oraya dalıp tüm paramı harcayasım var

• Arkadasca devam ettikçe daha çok abglanırsın daha çok canın yanar,uzaklassan ne düşünür açıkçası bilemedim

• off off yarın biraz daha konuşurum herşey belli olur umarım. sigara içmeyen ben bugün 1 paket bitirdim şimdide tekele dalasım var

Kızlar Ne Diyor 6

• bence sevin 5 yıl lan sıkılmıştır artık yakında ayrılırlar

2|0
    0|0
  • herseyde bir hayir vardr.

1|0
    0|0
  • unut gitsin. link

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin kardeş.

0|0
    0|0
  • karşılıksız mıydı ? geçmiş olsn zor durum..

0|0
    0|0
    • bana mavi boncuk dağıtır gibiydi (mavi boncuk derken mavi gözleriyle bakışı) , konuşması herşeyiyle çok etkileyici konuştuk birkaç defa. arkadaş olduk. tam açılacaktım ağzını yokladım sevgilisi varmış 5 yıllık ve yurt dışında öğrenciymiş. hala çok iyi bakışları hareketleri bana karşı çözemedim :( off

• Bence de kötü bi' gün .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...