Insanın kaderindeki kişi o beklenen insan belli midir ?

Şu an ygs lys hazırlanıyorum 2.girişim :( istediğim gelmezse birdaha denemeyi düşünüyorum yaş oluyor sana 20 arkadaşlarıma bakıyorum çoğu üniversiteli keyfine bakıyor bazılarının bir sevdiceği var. ben bu gidişle sanki kimseyi bulamazmışım gibi geliyor :( öyle acıyor ki kalbim benden küçüklerin bile ciddi ilişki içinde olduklarını görünce :( az kaldı diyorum sabret bekle beklediğin o kişi gelecek ama ne zaman ne zamann :((( hayata geç mi kaldım yoksa ben

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kader kader kader evet bellidir ama sen bilmiyorsun sonradan fark ediyosun ama kadr bizim elimizdemi bir yandan evet elimizde nerden dersen İrademiz var cünkü :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok be gec kalmadik daha yeni taniscaz seninle biz kaderindeki kisi benim meraba geciktigimi dusunmussun pardon ! :-P

0|0
    0|0
  • Aynı durumdan ben de muzdaribim kimse çıkmadı daha karşıma hoşlanabileceğim..

0|0
    0|0
  • ben universitedeyim ama aradigim kisi karsima cikmadi nasip demek hayirlisi demk duser bize

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de senin gibi yaptım.Herkes hayata geç kaldın,hiç bir zaman azla yetinemiyorsun falan filan akıl verip durdu.Geç olsun güç olmasın be! Öyle de güzel bulunuyor ki.Hem de bin tane insanla denemeden,mantığın oturmuşken gayet doğru insanı buluyorsun.Hiç üzme kendini.

0|0
    0|0
  • aynı ben gibisin, halen bekliyorum ve artık umudumu kescem :( umarım senin öyle olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...