Muslera mı Volkan mı?

Arkadaşlar sebebiyle birlikte yorum bırakırsanız i will very very happy :D

• Fernando Muslera
    A seç
  • Volkan Demirel
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Eklemeyi unuttuğum kişiler var, onları da yorumla belirtin lütfen :)

0|0
822

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan eski Volkan derdim tartışmasız ama bazen çok iyi kalecilik yapıyor bazen ise kötü. Ama buna rağmen Volkan.

Ayrıca Türkiye de tartışmasız en iyi kaleci sıralaması

1) Mert

2) Tolga

3) Onur

4) Volkan

Muslera ilk olarak yabancı, bunun dışında dünya çapında tanınma sebeplerinden biri ise uruguay milli takımda oynaması ve zamanında formda bir lazio ile oynamış olması.

2 senedir gs'de iyi bir kaleci olarak gözüküyor ama öyle abartılacak şutlar gelmiyor kaleye çünkü Fatih Terim sürekli saldırın aslanlarım diyerek rakibe pres yaptırtıyor ve fırsat bulamıyor pek düzgün şut çekmeye. Kurtardığı şutlar ise mantıklı olalım lütfen azcık yanına geliyor kalecide sabit yana kayarak kurtarınca bunu herkes gözünde büyültüyor.

Casillas gibi yetenekli kaleciler gibi kurtarışları yok yan toplarda çok kötü.

Bunu Real Madrid, Chelsea, ve ligde ki diğer maçlarda gördük.

Chelsea maçında yaptığı hata nedir ilk maçta ki ya aşırtma şut çekilseydi o zaman ? Yan toplarda ve karşı karşıya çok zayıf bir kaleci. Sadece üstüne gelen toplar hafif sağına ve soluna gidiyor bu kurtarışları bir çok kişi abartıyor.

Mesela kötü takımlarda bir sürü iyi kaleci var. Levante'de Keylor Navas La Liga' ilk sırada şuan. Peki bu neden tanınmıyor nedeni kesinlikle takımından kaynaklı. Takım iyi olunca kaleci de iyi gözükür ama takım kötüyse kalecinin performansı bir yere kadar. Mesela bir çok büyük takıma bakın çoğu maçlarda kalecileri oldukça rahat bir maç geçiriyor bunu da insanlar görünce kalecileri iyi sanıyor. Tamamen yanılıyorlar kötü ve orta güçte ki takımlarda oynayıpta müthiş kaleci olanlar var ama tanınmıyorlar işte tek kötü yanı bu.

Real Madrid gibi bir takım geliyor Levante'ye 4-5 atıyor bu kadar gol yiyen kaleci kötü diyip geçiyor ama çoğu kişi maçı bile izlemiyor izleyenlerse kendi takımına dikkat ediyorlar. Keylor Navas bence çok yetenekli bir kaleci ama takımı güçsüz değil Levante bu ama ahım şahım gücü de yok ne yazık ki, bu yüzden kaleci sıralamasında dünyada ilk 10 a bile giremiyor. Ama La Liga'da kurtarışlarda 1. sırada açık ara önde.

Yani Muslera'yı büyütenler kesinlikle yanılıyor Muslera'nın iyi kaleci gözükmesini sağlayna kesinlikle oynadığı takımıdır. Kayserispor maçı mesela, Allah aşkına kaç kere şut geldi Muslera'ya ? Peki KayseriSpor takımının kalecisine kaç şut geldi bunları tartışsak azcık :)

Diğer örnekler neuer iyi bir kaleci ama asla dünyanın en iyi kalecisi olacak kapasitede değil çünkü geçen sezon seçilmesinini tek nedeni bayern'in tartışmasız müthiş performansından kaynaklanıyor, ee böyle takıma kaleye pek şut gelmeyince yediği goller de az oluyor bunun dışında böyle güçlü bir takıma doğru düzgün şut çekmekte imkansız gibi bir şey oluyor haliyle az gol yiyor ve ona gelen şutlar ahım şahım güzel şutlar pek olmuyor. Orta seviyede ki takımlarla maç yapınca en az 7-8 tane isabetli şut yiyorlar.

0|0
    0|0
    • yaaaa güldürme beni ya ... muslera uruguaylı olduğu için tanınmıyo uruguayın fıtbolu ahım şahım vi futbol değil.evet her kaleci gibi musleranında hataları oluyo ama muslera gerçekten çok iyi bir kaleci. sölesene fenerle oynanan maçta kuytın şutunu kim kurtarırdı. cevap : hiç kimse .bak bayern barça büyük takımlar valdes iyi değil vunu kabul ediyorum çünkü adamlar takım olarak oynuyo. reale çok şut geldiği için real büyük bir takım olmuyo mu bunu kasdediyosun şu an . ona gelen şutlar ufacık şutlar

• ayyyy pardon benim hatlar karışmış. tamam lahm biliyorum stopermiydi

• Volkan yerine Mert geçse 1. gelirdi ama Volkan eskisi gibi değil bazen iyi bazen kötü ama yinede Muslera ile aynı kefene koyulabilir.

Lahm bir çok bölgede oynuyor asıl mevkisi sağ açıktır (sağ bek) stoper ve orta saha bölümlerinde de oynayabiliyor. Sene sonu kim 1. bakalım ve sonucu görelim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Tolga Zengin

0|0
    0|0
  • Hadi ama yapmayın ya. biraz objektif bakın. Ne muslerası?

0|1
    0|3
  • Muslera..

0|2
    0|1
  • muslera volkan en başta insan değil

0|3
    0|3
  • Fernando Muslera gibi kaleci mi var türkiye de

1|0
    0|0
  • objektif olan herkes Muslera der.

0|0
    0|0
  • Muslera tabi ki. Volkan yerine keşke Onur Kıvrak yazaydın. gerçi o zaman da Muslera derdim ama en azından kıyaslanabilecek kalitede biri olurdu.

0|1
    0|1
  • Volkanin*.insan degil ki

0|2
    0|2
  • muslera

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam ! Tolga zengin !

0|1
    0|1
  • bunu sormamış sayıyorum

0|0
    0|0
  • tabiki volkan.

muslera leblebi gibi gol yiyor bugünde bursadan yedi iki tane

0|1
    0|3
    • yaa volkan hiç yemiyo dimi. o adam ne kadar çok kurtarış yapıyo en önemli yerlerde ortaya çıkıyo o adam. sizin kendi kaleciniz de kabul etmiş musleranın iyi olduğunusiz daha neyin derdindesiniz

• Ahahhhahah malkocogluymus. Onun kadar kaba bir futbolcu gormedim. Terbiyesiz o . Tamam melo neyse ama volkanin trabzon. Taraftarini delirtmek icin yaptigi gol sevinci onun ne mal oldugunu gosteriyo

• Alex kiskirtmak icin yapmadi. Tiplerede baksak anlasiliyo hersey. Cok uzatmiyacagim en az gol yeme rekoru musleranin haberin olsun oyle konus.o adam kuytin sutunu kurtarirken sesinizi cikaramadiniz ayrica

• Dünyanın en iyilerinden biri Muslera bunu herkes biliyor

0|0
    0|0
  • bu soruyu hiç sorulmamış kabul ediyorum, eufada sıralamaya bak,

0|0
    0|0
  • Fernando Muslera

0|0
    0|0
  • mert gunok

0|2
    0|3
  • muslera :) volkan itiraf etti benden daha iyi diye ...

0|0
    0|0
  • muslera daha iyi volkaana göre ama ligin en iyi kalecisi onur

0|0
    0|0
  • Muslera :)

0|0
    0|0
  • muslere volkandan iyi Fenerliyim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir kız olarak ben bile izlerken volkana ayar oluyorum tokatlayasım geliyo.

0|5
    0|1
  • Muslera tabiiki. Volkan kendisi bile bunu soyluyor.

0|4
    0|2
  • ahahahhahahahh soru bayağı güldürdü beni. tartışmasız kaleci muslera. herkes kabul etmiş bunu. volan diyenlerin akıllarından şüphe ederim

0|1
    0|0
    • muslera volkanı görse imzalı resim ister:))

• Ahhahah malkocogluymus. Onun kadar kaba bir futbolcu gormedim. Terbiyesiz o . Tamam melo neyse ama volkanin trabzon. Taraftarini delirtmek icin yaptigi gol sevinci onun ne mal oldugunu gosteriyo

• aynı sevinci alex telleste yaptı oda ayı ozaman

• Bu oyuncuları sadece oyun olarak değil karakter olarak bile kıyaslayamayız Volkan tam bir şerefsizdir ama Muslera tam bir şeref abidesidir ve dünya'nın en iyi 10 kalecisinden biridir

0|0
    0|0
  • Fernando Muslera

0|0
    0|0
  • geçen sene muslera derdddim ama bu sene açık ara volkan

0|0
    0|0
    • yenilen gol sayılarına bak. kimin daha iyi top kurtardığına bak tarafsız cevap ver. takım yeniliyo diye maçları berabere bitiyo diye muslera kötü mü oldu

• Volkan Demirel <3

0|0
    0|1
  • A: Fernando Muslera

0|1
    0|0
Yükleniyor...