Size deli gibi aşık bir kız olsa ?

Beyler sorum size bir kız düşünün sizi çok ama çok seviyo ne yaparsanız yapın asla terketmiyo siz sürekli ondan bir bahaneyle ayrılıyosunuz o yeniden başlamak için çabalıyo bazen sizi 5 dk görebilmek için ayağınıza kadar geliyo kısacası deli gibi aşık böyle bir kız için ne düşünürdünüz sizi sevdiğinimi yoksa bir zavallı olduğunumu ? onu sevmeyemi çalışırdınız ondan uzaklaşırmıydınız ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir kız olsun... yanlış anlama topal kör olsada her türlü sevilecek bir kız.. aşk dış görünüş değil aşk bir bakış değiş.. bence aşk fedekarlıktır...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öff akşam akşam içimi baydın arkadaşım.Adam sıkılır kaçar ( en azından Ben öyle yapardım yanliş anlama tercih meselesi) yani fazla yüz vermeye gelmez elinde patlar içinde kalır, hayal kırıklığına uğrarsın ne kadar iyi taniyo olsan bile insanoğlu bu çiğ süt emmiş ama, dur ya harbi saf duygular söz konusuysa kesin bende aşık olurdum yani diyiceğim şu ki seviyosan git konuş ( vay arkadaş gece gece içimdeki duygusal şahsı kabarttın nasıl yaptiysan artik anlamadım ama ilk dediklerimide bir gözden geçir yani bir anda Gaza gelenlerden olma)

0|0
    0|0
  • kız bana uygun bir tipse asla elimden kaçırmam böylesini bu devirde bulmak sor :)

0|0
    0|0
  • Ben yaşadıgım olaylardan sonra bidaha aşık olacağımı sanmıyorum.Kız güzelse karşılık veririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zavallı küçük kız

0|0
    1|0
Yükleniyor...