Galatasaraydaki yerli ve yabancı sorunun sonu nereye varacak?

Ve Kupa maçında 10. dakikada Sneijder golünü attı. Gol sevincinde ise Selçuk ve Burağın Sneijder' a sarılmaya çalışması, Sneijder' in yüz vermeyişi ve Melo' ya koşması.

Bu yerli yabancı sorunun sonu nereye varacak? İçten içe kemiriyor kadroyu...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Turkiyede futbolun gelismeme sebebi bu degil mi zaten. Her zaman yabancilai boyle simartiyoruz, sonra kendi oyuncularimizi eziyoruz.

Pardonda Sneijder kim, Drogba kim? Bu iki adami yeterince simarttik, yeterince sans verdik. Ne gerek var bu tur dengesizliklere? Oyuncusuna deger vermeyen bir futbol ligine, seyirci neden deger versin ki?

Zamaninda fenerbahcedede Guiza diye bir sahis var diye milli oyuncumuz Semih yedekte oturdu, giki cikmadi. Neden otturdu orda? Turk oldugu icin, milli oyuncumuz oldugu icin.

Utanc verici. Utanc.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu tür oyuncuları şımartan genelde bizleriz fakat ben abartılmaması gerektiğini düşünüyorum ben de uzun zamandır gol atamayıp kupa maçında gol atsam öyle çok bir sevinç gösterisi yapmak istemezdim açıkçası zaten Sneijder'in de Selçuk'un da yaptığı açıklamalara ayreten idmanlarına da bakacak olursak hiç bir sorun yok tabi bu konuda ne kadar samimi konuştular onu da bilemeyiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gruplasmayi engelleyecek isim terim gibi olmali mancini gibi değil

0|1
    0|0
  • Artık galatasaray futbol takımında bu tür olaylar doğal olmaya başladı işler iyi gittimi herşey güzel ama kötüye gittiği zamanda gruplaşmalar başlıyor kavgalar disiplinsizlik eksik olmuyor 2 sezondur rakip takımlara kök söktüren drogba şimdi bilerek oynamıyor çok garip

0|2
    0|0
  • Selçuk falan çok gevşek oynuyor.Burak istisna olarak bu maç biraz iyiydi onun dışında yabancılar ve umut bulut çok hırslı oynuyor.(Sabri'de bu maç süper)Dolayısıyla sneıjder gıbı bı adam selcuk gıbıler yuzunden yenılmek ıstemıyor

0|2
    0|0
Yükleniyor...