Neden dışını beğenmediğimiz insnanın ruhunu merak etmiyoruz

Evet neden böyle olduk birinin dış görünüşünü beğenmediysek neden onun ruhunu merak etmiyoruz

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• ilk göz sever dış görünüş bir nebze içi kapatır tolerans yani ama belli bir zaman geçtikten sonra kız sana sıradan gelmeye başlar o zaman işte içine dikkat edersin ayrılık olayı dediğimiz bu an oluyor

20 yaşında güzel 30 da güzel 40 da iyi huylu : ]

0|0
    0|0
    • 2 sindede a* var güzelle yatınca değişik zevk hossediyorsunuz sanki mk malları ya bizim insanlarımız nankör naparsın tipe bakarlar

Erkekler Ne Diyor 17

• aynen öyle çünkü ruhlar aleminde yaşamıyoruz malesef.

0|0
    0|0
  • Tiple alakası yokta onu tanımanın giyimi kuşamını gördükten sonra insan merak edebilir şahsen ben öyleyim

0|0
    0|0
  • yemek yemeden once koklamazmısın oo mıs gıbı kokuyo demezmısın sen :) tabaga bakıp ne guzel tabak yapmıslar demezmısın..

0|0
    0|0
  • çünkü ruhunu zükmüyces bizim gibi şerefsizler için dış güzellik önemli <3

0|0
    0|0
  • ben tam tersi bir kısının konusmasını huylarını merak ederim ilk karekter bakarım sevmediğim bir krakterse selam dahi vermem

0|0
    0|0
  • insanin ruhu gozunden okunur

0|0
    0|0
  • bazı insanların içinin kötülüğü dışına vurmuş olabilir ama bu düşünce yanlış ön yargı köü

0|0
    0|0
  • beni katma lütfen her insanı tanımaya çalısırım tipinin bir gram önemi yok

ama en ufak bir ters hareketinde silerim :D

0|0
    0|0
  • Ruhun olmadığını bildiğim için.

0|0
    0|0
  • sadece haklısın... çok haklı..

0|1
    0|0
    • seni en iyi cevap sectim kank

• Teşekkür ederim

• saatlerce yazabilirim ama kendimi de sıkmak istemem... çok konuşmak çok yazmak anlamsız.. tüm başlıklara vereceğim cevap... daha doğrusu vermek istediğim cevap "KADER,KISMET,NASİP".. söz gümüşse sükut altındır.

• İnsanın içindekiler dışındadır zaten :)

0|0
    0|0
  • Ruhuyla sevişmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • kendi adına konuş

0|0
    0|0
  • çünkü daiama dış görünüşe önem verirler... sonra maddiyata .. kiminin umrumda mi içi..

0|0
    0|0
  • Hep önyargı bunlar..

0|0
    0|0
  • iç güzellik lafları yalan hep,çirkinlerin sevmeye sevilmeye hakkı yok

0|0
    0|0
  • Çünkü eşşegin zikinden dolayi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3