Ergenlerle başım dertte yardımmmm.... :(

ya şimdi bizim sınıfta bir oğlan var (yaş18 bu arada) ergen ya bildiğiniz ergen. bu çocuk bana bazen bakıyor falan ama yanına oturduğum zaman kalkıp gidiyor. Bazen gülümsüyoruz birbirimize arada baktığını falan da hissediyorum. Ama gel gelelim el hareketi çekebilecek kadar da düşürüyor kendini! Her kızla şakalaşıyor konuşuyor bende dahil ama gel gelelim benim yanımda oturmuyor. geçenlerde arka sıramda oturuyordu. Bende yeni bir parfüm aldım "bak nasıl kokuyor" dedim bileğine sıktık güzelmiş dedi. Sonra onun yakın arakdaşı geldi sordum onada parfümümü (benimkide yazı yazıyordu meşguldü o ara) o arkdaşta aldı parfümü benimkinin saçına sıktı. Hiç tepki vermedi o da.. Neyse aradan 1-2 gün geçti parfümün var mı diye sordu , verdim üstüne sıktı boşalttı bildiğin. Sonra arkdaşları bana uyuzluğuna kötü kokuyor falan dediler. O hiçbirşey söylemedi. Ama beğenmese niye sıksın ki? Ksacası ben onun beni sevip sevmediğini anlayamıyorum biri bir akıl verebilir mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• valla ergen dedıgın bır cocuga karsı boyleysen sende tam bir ergensin !

0|0
    1|0
    • nasılmışım pardonda?

• Aynen haklısınn.. Teşekkür ederim...

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• onun aklı şeyde.. adı üstünde ergen :d kafaya kan gitmiyor :D

1|1
    0|0
  • çocuk ergenus onu anladık daha olgun erkekler aramanı tavsiye ederim sana tabi elemanı seviyorsan ayrı ki yazdıklarından anladıgım kadarı ile elemana karşı herhangibi bir hissin yok. Takma kafana daha neler neler cıkıcak karşına ;)

1|0
    0|0
    • benle ilgili değil ama onnun hisleriini anlamaya çalışıyorum.. :) tabikii :)

• 18den sonra ergen olmaz kızım akıllanır o erkek. yaş 18 bu arada :D :D ne komiksiniz lan

1|0
    0|0
    • sen öyle san ergenliğin 22 ye kadar yolu var..

• görmeden bilemezsin değil mi..

• Çokta güzel bilirim . Ergen denmez onlara kanıbozuk denir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...