Sevgili olduğunuz kızla ilk gönül eğlendirmek için mi çıkarsınız

sevgili olduğunuz kızla ilk gönül eğlendirmek için mi çıkarsınız. Yoksa belki evleneceğim kişi olabilir neden olmasın diye mi bakarsınız

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben de bu gönül eğlendirme lafına sinir oluyorum elbette eğlenicez hayatımız yaşıyacaz o da yaşayacak ben de... hayatın amacı evlilik değildir ki olursa olur olmazsa olmaz sorun değil..

0|0
    0|0
    • iyide bir kız öyle düşünmez işte ilşkide sonu görmek ister kendimizi kullanıyormuşuz gibi hissdiyoruz

• gerek de yok karşılaşmaya çünkü çok sıkıcısın iyi geceler ...

• :D hehe iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 7

• elbetteki normal bir arakdaş olarak çıkarsın .. sonrada sohbet edilerek duygular ve düşünceler ortaya çıkar ona göre rotanı çizersin...

0|0
    0|0
  • Ben şuana kadar 2 kişiyle çıktım ve ikincisiyle sürdürmekteyim. İlkini gerçekten seviyordum. Evlenme hayalleri falan kurardık ama nasip değilmiş. :D İkincisiyle 3 gün sonra 7. aya giriyoruz inşallah. :)

0|0
    0|0
    • 2 cisini evlenme hayalleri kurmuyormusun sevmiyormusun yani

• Hemde çok seviyorum. Canımdan çok seviyorum. Birisi kurşun sıksa hiç düşünmeden önüne atlarım. Böyle tarif edeyim ben sana. Ve hayallerimiz çok büyük. ben daha çok cinsellikle ilgili hayyaller kurarken o da romantizm (günün doğuşunu izlicez) gibi hayaller kuruyor. Ve bir kaç kere de oral seks yaptık.

• Belki evlenirim diye riske atmak istemem :d

0|0
    0|0
    • aman evlenseniz sanki dünyanız yıkılır:D

• evlilikte keramet vardır derler:D denemden bilemezsinki ama şuda var kötü bir kızla evlenirsen yıkıl tabi:D

• Aman ne keramet ne keramet :d Allah yikmasin :d

• Sonuçta kain değiliz ilk etapta normal bir ilişki olarak gider sonradan ciddiyet girer araya

0|0
    0|0
  • Gönül eğlendirmek için birisi ile çıkmak şeref yoksunluğudur.

0|0
    0|0
  • 1-Evlilik işi yaş ile alakalı yaşı küçük olan birisinin evlenmesi ailesi tarafından

karşılanmaz ta ki namus meselesi olana kadar

2-ise gönül eğlendirme işi kişiden kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Gönül eğlendirmekti amacım 1.5 sene oldu işte :D . Pişman mıyım? tabikide hayır. Gönül eğlendiremedim tabi bağladı kendine. ama ölürüm ona

0|0
    0|0
    • hım değişti diyorsun:D

• Farklı geldi. Değiştirdi. Beni daha iyi biri yaptı. Adam etti. Sabretti cefa çekti ve sefasını sürüyor. Dahada sürecek inşallah. Ha zorunda değildi ama istedi yaptı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...