Emenikenin geniş alanda perişan edemeyeceği stoper yok diyor yazarlar?

Peki Jerome boateng'i izleyenler geniş alanda emenike boateng'i perişan edebilir mi ? Bence boateng genş alanda dünyanın en hızlı stoperi ondan soruyorum?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sampiyonlar ligi on elemede arsenal savunmacilari çok iyi savunmuslardi

0|0
    0|0
    • ozaman yeniydi,sakatlıktan çıkmıştı

Kızlar Ne Diyor 2

• Drogba eski gücünde olsa Emenike'ye sağlı sollu geçirirdi fazla abartmayın

0|0
    0|0
  • Yo Sabri var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• emenike tam bir boğa gibi vuruyorlar yıkılmıyor defans oyuncularının korkulu rüyası.

ama o dediğin oyuncuyu tanımıyorum izlemedim

0|0
    0|0
    • Tanırsın boatengi alman milli takımındada oynuyor şuan bayern münihte ben onu hamburger sv da oynarken canlı izleme fırsatıda bulmuştum arkadaşın anlattığı kadar süratli futbolcu değil yani emenikeye yetişmesi zor

• Zor bir soru ancak ben de Boateng diyorum.

0|0
    0|0
    • Yani emenikeyi ezer mi diyosun ?

• Savunmasını en beğendiğim takım Bayern Münich. Boateng'te kapı gibi defans. Emenike gibi niceleriyle Şampiyonlar Liginde mücadele ediyor adam. Messi'lerle kapışıyor ne Emenikesi ?

• İŞte benden ondan diyorum boateng taş gibi stoper inanılmazda hızlı,burada almanyaya 3-1 yeniliğimiz maç vardı burak geniş alanda emenike kadar hızlıdır biliyosun 25 metre geriden gelip buragı yedi bitirdi resmen,arkadaşlarla maçı seyrederken şok olmuştuk nasıl bir stoper diye mesela.

• Hızlı ve güçlü ama bazen çok saçmalıyor gününde olursa her defansı dağıtır

0|0
    0|0
  • Hızlı bir adamın stoperde ne işi var hızlı adamlar ya forvet oynar ya da kanat

0|0
    0|0
Yükleniyor...