Zehrinizi akıtın arkadaşlar!

Birisi size çok büyük bir kazık attı. Öyle böyle değil ama. Aldatma olsun, ihanet olsun öyle kötü fena bir durum yani. Sinir küpü oldunuz. Elinizden bir şey gelmiyor. Kuduruyorsunuz. Allah'a havale etmek istiyorsunuz. Pul olarak da beddua yapıştırmanız lazım.

Buyrun, pulunuzu yapıştırın! Eski sevgilinize, ihanet eden, arkadan bıçaklayan arkadaşınıza...Akıtın zehrinizi, rahatlayın...

En iyi ve yaratıcı bedduayı seçiyoruz arkadaşlar.

link

Güncellemeler:
Arkadaşlar benim kimseye kızgınlığım yok. Sadece yaratıcı beddualarınızı öğrenelim dedik :-)

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• eti pufu çamura düşsün !

dondurma kabından tereyağ çıksın !

sevgilisinin tro olduğunu öğrensin !

asmddş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mizrakla alip derisi yuzerim!
    Gozune kurdan çöpünu batiririm!
    Saç diblerini tek tek aleve veririm!
    Efendi efendi dusmanim eylemesin kimse kendini takatim yok uygulamaya.

0|0
    0|0
  • Uslubumu hiç bir zaman bozmadim, bozmayacagim. Eden bulur demisler, hem bir bayan olarak çirkeflesmek hiç ama hiç hos degil, hemde benim gibi birine hiç ama hiç yakismaz. ^^

0|0
    0|1
  • 'Pul'un sökülsün!

0|0
    2|0
  • Ben beddua değil dua ediyorum nefret duygum yok neden acaba...

0|0
    0|1
  • Allah kimsenin başına öyle bir şey getirmesin. ben kaldıramam asla. beddua da etmem. Allahından bulur zaten.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bu kadar nefret iyi bir şey değil. insanı hasta eder.

0|0
    0|0
    • Nefret nerde? Nefret yok.. Sadece değişik, yaratıcı beddualar nelerdir sorayım dedim. Beddua edeceğim kimse de yok şu an aklımda.

• yani kudurmak için bence biraz nefret ve öfke gereklidir :) tabii bu benim fikrim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kukusu kurusun !1!1!

0|1
    0|0
  • intikam soğuk yenince lezzetli aştır elleme biraz tadını çıkartmasını bekle derim zor bela bekler sonra içlerine sızarım içten pazarlıkla ele gçirir en ummadıgı tarzda vururum dahada doğrulamaz fevrı olmak gerektıgındede fevrı olurum kıncı bır yapım var kafama takıldıysa ömrüm boyunca unutmam bırakmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...