Kursa gitmeden yağlı boya yapılırmı

evde yapabileceğim hobiler arıyorum en eğlencelisi yağlı boya tablolar yapmak gibi geldi ama kursa falan gitmek istemiyorum eğitim almadan yapabilirmiyim bir şeyler. maliyeti çokmu olur bunun? ahşap boyamada aklımda aslında o ikinci seçenek ama

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Yapılabilir.

Amaç profesyonellik değil, keyif almak sonuçta. Ben yapıyorum. Çok çok iyi olmuyor elbette ama seviyorum.

Maliyet değişiyor şimdi. Her şeyi sıfırdan alacaksan kaliteli fırçalar biraz maliyetli.

Fırça harici 60-70 TL gibi bir tutarı olur sana.

0|0
    0|0
    • o kadarsa iyiymiş ben daha yüksek olur diye düşünmüştüm teşekkür ederim :)

• Boya dediğin de kalite kalite. Ama şimdi profesyonel bir şey yapmayacağın için öyle para bayılmana gerek yok.

Yağlı boya biraz da pis oluyor. Su bazlı akrilikleri kullanabilirsin mesela.

Erkekler Ne Diyor 8

• kursa gitmeyene yağlı boya sattırmıcakmış artık ak parti

0|0
    1|0
  • 13 senedir falan resim uzerine cok gittim yanişu anresim bilgim veya yetenegim tam oturmus durumda hic bir kursa gitmedim profesyonel olarak karakalem ve yagli boya yapiyorum yapilabilir kisacasi istedigin detay olursa yardimci olmak isterim

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim. şimdi benim hiç bir malzemem yok. tuvalin koyulduğu ayaklı sehpadan almasam olurmu fiyatları çok yüksek onu almadan yapılabilirmi

• ankaradayım ben

• Hm orayi bilmiyorum ama oradaki en buyuk ikea yi tercih etmeye calis

• Kursa gitmeden evi boyayabilrisin. Ama tablo yapmak istiyorsan az da yetenğin varsa kursa gitmelisn (:

0|0
    0|0
  • Yapılır ama şöle bir sıkıntı var . Eğer 19 yaşında olmasaydin seni ankaradaki en lüks kafeye götürüp çıkma teklifi ederdim . Ama Ankaragüclü oldugum icin malesef beni sevmezdin ve kafeyede gelmezdin . Birde cehape zihniyeti var tabi .

0|0
    0|0
    • kaç yaşında olmamı isterdin

• 20 veya 21 anca o zaman olgunluklar esitlenir ben senden biraz buyugumde bu arada gizli olman iyi olmuş bir sürü hayranin olurdu şimdi daha nezih.arkadaslarin olur :)

• Bi dene bakalim :d

0|0
    0|0
  • Ama o az pahalı olur

0|0
    0|0
  • bence gitar al ve çalmaya başla çok zevkli

0|0
    0|0
    • gitarım var yıllardır duruyo tozlandı artık :)

• benim de tozluydu en başta silip yeniden çaldım ve cok keyif almaya başladım :)

• bence dusunme yap deneyerek ögren

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...