Annemle babam boşanıyor.

Annem bugün avukatlar barosuna gitti. Artık boşanacaklar. Senelerdir babamın kahrını çekiyoruz içki, kumar ne ararsanız var en son kadın bile çıktı annem ona rağmen sabretti. Emekli olduktan sonra kumar için 3 ayrı bankadan 7 ayrı kredi çekti bütün bunlarıda sineye çektik ve kredi borçlarını ödedik bir daha yapmayacağına dair Kurana el bastı yeminler etti tövbeler etti bizde salak gibi inandık adamın kredi borcunun birini bitiriyoruz o gidip yeniliyor en son yine bizden habersiz gidip kredi çekmiş artık inceldiği yerden kopsun nereye kadar bu adama bakıcaz biz. Benim bildiğim baba ailesine bakar bizde biz babama bakıyoruz bende boşanmlarını istiyorum ama çok da üzülüyorum odama gidip gidip ağlıyorum. YGS'ye gireceğim gün evde kıyamet koptu o moralle sınava girdim birde şimdi LYS'ye gireceğim. Off of annesi babası ayrı olanlar var mı nasıl sabredeceğimi hiç bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• bak güzel kardeşim benim babam bildim bileli içki içer ve her gün eve gelip annemi döver tartısırlar işte bende araya girer pataklanan ben olurdum daha beterleri var tek hayalin o kadını o adamdan kurtarmak olsun onune bak iyi bir meslek sahibi olup annemı kurtarıcam dedikden sonra ookulun ustune yogunlaş hiç birşeyi takma ve benim gibi suanda harita muhendisiyim kucukken annemle babam cok kavga ederdi dedigim gibi babam alkolikti suanda annemle babamı ayırdım anneme kral hayatı yasatıyorum herşey sende biter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 6

• olayların içine kafanı çok daldırma, boğulursun. yukarıdan bakmaya çalış zaman durmadan akıyor. bu güzel günlerini üzülerek geçirme. biliyorum söylemesi kolay ama daha az etkilenmeyi başarabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bizimkilerde hemen hemen bundan dolayı boşandılar, ilkten alışmak zor zamanla sineye çekiyosun çok dert etmemeye çalış dicem ama ne kadar faydası olur bilmiyorum.şunu unutma onlar yetişkin iki insan ve sen kendi hayatını kendin çzeceksin.

0|0
    0|0
  • Sevinmelisin, dünyanın sonu değil

0|0
    0|0
  • okumadım ama boşansınlar yaa ne takıyosun

benim evebeyinlerde ayrı hayat bana güzeel :Ddd

0|0
    0|0
  • Şam babası, boşansınlar.

0|0
    0|0
  • Alışmak olmuyor belki ama her durumda yaşamayı öğrendiğin gibi bu durumda da yaşamayı öğreniyorsun. Belki böylesi daha güzel olur. Ki öyle görünüyor. Boşanmak kötü bir şey değil. Gerektiğinde gayet sağlıklı bir şeydir ayrılık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...