Ayrıldığınız sevgilinize neden sürekli bakarsınız?

Lütfen erkekler bir kendini düşünüp cevaplasın

beyler siz ayrıldıgınız sevgilinize neden sürekli bakarsınız. uzun uzun seyredersiniz,bakışlarınız da hüzün olur. benim çevremdekiler eski sevgilimin hep bana baktıgını ve bakışlarının üzgün oldugunu söylüyor. neden sizce ? lütfen cevaplarınızı beklıyorum.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ayrıldığın sevgilin öyle bakıyor diye bütün erkeklerin öyle baktığı anlamına gelmez. Aynı şekilde bakan kızlarda vardır muhtemelen.
    Muhtemelen pişmandır eleman.

1|0
    0|0
  • seni görünce bu parça aklına geliyor belki :D link

1|0
    0|0
  • özlüyor pişmanlık duyuyor olabilir bir zamanlar güzel günleriniz olmuş sonuçta

1|0
    0|0
  • çevreni değiştir bence gaza gelmeartık oğlanlara ilgi duyman tuhaf geliyordur

1|0
    0|0
  • eski günlere özlem duyuyor belki de

1|0
    0|0
  • herif duygusal belli ki içinde de bişeyler kalmış sevgi, hatıralar vs. belkide pişman. kim ayrıldı?

1|0
    0|0
  • Seviyodur halen , anıları canlanıyodur

1|0
    0|0
  • senden gerçekten hoşlanmış ya da seni gerçekten sevmiş olabilir. senden de istemeden zorunluluk meselesi yüzünden ayrılmış olup şuan pişman olmuş olabilir

1|0
    0|0
    • mesaj atmıstı 1 ay önce cevap vermemiştim. kesin pişman mıdır ki ?

• hala kıskandığına göre pişman ya da sana karşı bastıramadığı duyguları devam ediyor o zaman

Kızlar Ne Diyor 2

• Aklım almadı yaaa, kıyamet alameti bunlar :D canım sorunun cevabı seni mutlu edecek herkesten aynı şeyi duymak istiyorsun galiba

1|0
    0|0
    • yok cnım valla gerceklerı bilmek istiyorum yanı erkek gözüyle. mutlu olmam bununla ben

• Kanma böyle seylere. Seni yokluyor hala birsey varmi diye. Pisman olan adam gibi gelir söyler !

1|0
    0|0
Yükleniyor...