Annem neden böyle yapıyor?

Bugün bi düğüne gidecektik benimde dün fırsatım olmadığından bu sabah kalktım kendime birşeyler almaya. Sabah erkenden kalktım gittim alışverişe bi gömlek beğendim çok güzeldi. Bi taytla beraber aldım. Eve geldim saçlarımı ve makyajımı falan yaptım hazırlandım aldıklarımı giydim birden annem odama geldi kızdı. Bu taytımı giyeceksin sen? Zaten çok zayıfsın bacakların incecik sanki çıplak gibi görünüyor. Bende sinirlendim off tamam ben gelmiyorum siz gidin. 9ikardım üstümü giydim pijamalarımı aldım laptopumu kucağıma. :(

Güncellemeler:
Ama o dugunde butun arkadaslarim olacak ardindan sinemaya gidecektik kizlarla :( Of ya bu annem ne kadar sinir bouzucu. Kustum ona gelsin odama beni yatagimdan çikarsin iste ! Inat ettim :(

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• anlık sinirlendiğin için böyle davranıyosun. annem snin zararına birşeyler söylemez ya da söylemek istemez sakimleş.

0|0
    0|0
  • anneniz sadece dışarıdan bakıldıgı zaman yakısmayacagını size söylemiş ama söyleme tarzı yanlıs tabiki de...ev de olmanız daha iyi.

0|0
    0|0
    • yakismadigini degil çok dar oldugunu ve giyme dedi

• belkide senin iyiliğin için söylemiştir oalmazmı..bazen objektif bir bakış senin göremediğini görür..hadi git giyin istediği gibi 1 avans önde ol...şirinlik yap..

0|0
    0|0
  • Annen haklı bence daha iyi birşeyler giysen olurdu.

0|0
    0|0
  • en güzelini yaptın evde otur napcan düğünü :)

0|0
    0|0
  • Şevkin kaçmış ondan bu kadar ani tepki vermişsin.

0|0
    0|0
  • boşver gitme iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Ayy kıyamam sana.Annesinin bir tanesi o.:)Kaç yaşındaydın sen ablacım?13-14 filan mı?

0|0
    0|0
    • 19 :((( ben annemin babamin simarik kiziyim tamm mi? Dalga geçme benimle :((((((

• Düğünler ortalama saat 12 gibi biter ve siz o saatten sonra sinemaya mı gideceksini?

• Hayir 10 buçuk seansina gitcez.

• Zaten düğünleri sevmem ben.Sen de sevme boşver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• takma boşver anneler böyle ama yakışsaydı izin verirrdi :)

0|0
    0|0
  • moralin bozulmuş haliyle biraz yalnız kal boşver

0|0
    0|0
  • Şanslıyım ki annem kıyafetlerime karışmaz.

Sende annene sert çık. Seni kısıtlamasına izin verme. Hep kızlar eziliyo işte.

0|0
    0|0
  • ergenlerin klasik sorunu anneleriyle kıyafet konusunda tartışırlar sora küsüp üstlerini değiştirirler :))

0|0
    0|0
  • bu yaşa gelmişsin hala annelerle düğüne giderken, onları memnun etmek için ,sadece onların istediği gibi giyinmen gerektiğini bilmiyosun :)

0|0
    0|0
    • ya off banane. :(

• o zman düğünlerde grev yapcan ;)

• zaten ayda yilda bi gidiyorum. bugunde içimden gitmek geldi.. kalktim alisverisimi yaptim falan eve gedim dus aldim saçlarimi yaptim falan gayet morelim iyiydi :) :S

• Napcaksın düğünde?

Arkadaşlarınla buluş:)

0|0
    0|0
    • Tanidigim bir arkadasimin dugunu zaten..Cogu arkadasim orada olacak. Ardindanda oradaki arkadaslarla sinemaya gidecektik zaten.

• Anladım, madem gitmedin başka arkadaşların da mı yok?

• Anne olunca anlarmışız dostum zamana bırak :))

0|0
    0|0
  • Sen ondan gizli git.

0|0
    0|0
  • o sinirle gitmemek en doğrusu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...