Hayatınızda ölüme yaklaştığınız anlar oldu mu?

Benim 3 kere ölümü yakından hissettiğim anlar oldu.

1- Orduda denizdeyken annemle boğulma tehlikesi(küçüktüm)

2- Yine Orduda babamın teyzesi başka bir kadını tüfekle vurdu bende o kaının yanındaydım o an ondum kaldım orda.

3-İstanbulda daha 2 ay önce ölücem ben dedim artık. Ama bunun detayına gerek yok.

Sizinde oldumu ölüme yaklaştığınız anlar?

0|0
25|31

En İyi Kız Görüşü

• Fırsatı gelmişken anlatıcam.. =) senenin başında bir iş kazası oldu ve laboratuvardaki tüplerden birinin borusu koptu..gürültülü ve basınçlı bir şekilde gaz fışkırmaya başladı..ocaklar yanıyodu..bende ocakların önündeydim..herkes kaçmaya başladı ama ben gürültüden dolayı şoka girdim kaçamadım her şey durdu gibi hissettim..son anda biri önümdeki ocağı kapatıp beni sürükleye sürükleye dışarı çıkardı..eğer o kişi olmasaydı içerideki 7 tüple beraber bende patlıcaktım..uzun süre etkisinden çıkamadım..sonra çok güldük tabii =))

0|2
    0|0
    • İyiki o kişi varmış demekki ;)

• Cidden ya herkes kaçmaya çalışırken onun beni almak için geri dönmesi benim için büyük bir şanstı..sonraları karşılıklı bir hoşlantı falan oldu ama şu an sadece arkadaşız tabii..=))

• Hımm senn hikayede güzelmiş :)

Kızlar Ne Diyor 24

• burnumun dıbınden hızla kamyon geçti.. ara sokaktan nasıl basarak gıdıomus orr... o zaman calıstıgım magazanın muduru mu elemanımı ne çekmişti beni son anda hatırlamıyorum tam :D birde 1-2 ay once otobuste fenalastım konusamıyorum gozlerım gormuyo mıdem bulanıo kalbim o biçim taşikardi olmus işte.. nabız 140 gördüm yani.

0|1
    0|0
  • Bnmki biraz değişk.

Kçkken arkadş gruplarıyla sokakta,bahçede falan takılıyorduk 12-13 yaşlarında.

Nyse bitane erkek arkadaşın elinde nerdn buldysa bir meyve bıçağı vardı.Bitanede plastik şişe bulmş içinede kum doldurmş.bıçakla şişeyi kurcalıyodu.Nyse derken bıçağın metal ters bir şekilde kırıldı yüzüme doğru sonsürat fırlamış geliyodu.Bnada bişy oldu böyle o an herşeyi ağırçekimde gibi gördüm birden eğildim arkamda duvar vardı oraya çarptı ordada 2 ye bölndü.Garip olay işte :D

0|1
    0|0
  • olmazmııı.

1- hastalığımın yüzünden komaya girmiştim. Ruhumun bedenimden ayrılışını resmen hissettimiştim.

2- Annemle veli toplantısına gidrkken arkamızdan gelen çöp kamyonu şahine çarptı , çöp kamyonu tam ayamınızın dibine takla ata ataa geldi. Şoka girmiştik annmle :D

Allah daha yaşatmasın :D

1|1
    0|0
  • Babanın teyzesi insan mı öldürdü?

Ben de boğulma tehlikesi yasadim

Bir de kulağımda kulaklık vardı tramvay ezecekti

0|1
    0|0
    • Öldürmedi beyninden vurdu ama ölürmeyen ALLAH öldürmüyo işte iyi atlatmışın senda :)

• 1. küçükken ip atlarken düstüm ve başımı çarptım anlım yarılmıştı 7 dikiş var . çok kan kayıplı bir olaydı. 2. kaydıraktan küçükken arkası üstü düştüm ve orda şok geçirdim titremişim falan. abimlerde küçük hiç annemlere söylemedik :D taa ki 1 ay oncesine kadar.. daha yeni öğrend,ler :D

0|1
    0|0
  • Çok küçüktüm ya zar zor hatırlıyorum.İzmir'de bir deprem olmuştu annemde beni deprem esnasında açık bir alana götürüyodu.O sırada bir çatıdan bir kaç tane kiremit düşüyormuş benim olduğum yere doğru.Allahtan bir kadın çığlık atıp annemin dikkatini çekmiş.Ama düşen kiremiti hatırlıyorum paramparça olmuştu.O çığlık atan kadını keşke bulabilsem :)

0|1
    0|0
  • 4 yasimdayken arabayla tatile giidiyorduk arkamizda amcamlar vardii egerr amcamm frene basmasaydi bizee carpacak ti ve ucurumdan asagi dusecektik . bidee 3 4 sefer araba basacakti ama ALLAH a sukur bir sey olmadi :D

0|1
    0|0
  • Her regl ağrısıyla hastaneye gittiğimde Allahim al beni kurtar su acıdan diyorum :D

2|1
    0|0
  • boğulacak gibi olduğum zamanlar oluyodu. bir de bir keresinde galiba kendi boynumu kırmak üzere oldum. :s bir de kafamı sert şekilde çarptım nasıl beyin kanaması geçirmediğime şaşarm. Allah koruyo valla.

0|1
    0|0
  • Küçükke yerde yatarak çikolata yiyordum artık soluk borusuna mı ne kaçmış olsa gerek pek.bilmem biyoloji nefes alamamış mosmor olmuştum yengem.elini ağzımdan sokup çıkarmıştı

0|1
    0|0
  • Yazlıkta yüzme bilmeyen kuzenim boğulurken onu kurtarmaya çalıştım.ikimizde ölüyorduk..16 yasındaydım. Geçenlerde Berk'in Elvan için Kızılay da eylemdeyken ayağımın dibinde gaz kapsül patladı ve panik atak hastasıyım öldüğümü sandım bir an.

1|1
    0|1
  • Bi keresinde zehirlenmiştim anladığımda çok geçti telefona doğru giderken yere düştüğümü hatırlıyorum o sıra karın ağrısı bulantı filan bitti ölüyorum herhalde dedim kötüydü ya :)

0|1
    0|0
  • her adet dönemimde ölmeyi düşünürüm :D

0|2
    0|1
  • Trenin altında kalıyodum

0|1
    0|0

• Oldu evet

0|1
    0|0
  • oldu sebebiyse kazaydı, yinede hayattayım bişey olmadı..

0|1
    0|0
  • biri yıllar önce diğeri dündü sanırım :D

0|1
    0|0
  • küçükken , çok küçükken...

0|1
    0|0
  • Nabzım yükseldiğinde öteki tarafla bu taraf arasında gidip geliyorum hahhahhah

0|1
    0|0
  • Ayrandan zehirlendim. Ölüm değil de simarikligim yüzünden ayağıma demir battı ve kolum kirildi.

0|1
    0|0
    • Hepsini anlatsam yaşaman mucize dersin eminim. :)

• Vade dolmaıysa bizler mucize diyoruz :) Dikkat et kendine

• Aynen :) dikkat ediyorum..

• yoldan geçerken motor çarpıştı neyseki bişeyim yoktu ayağım kırıldı sadece sonra havale geçirdim hastaneye giderken kalbim durmuştu şok cihazıyla hayata döndüm keşke ölseymişim o gün

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe dönürmüştür seni hayata :) Yok yok deme öyle iyikide aramızdasın

• bugün soru sorarım belki ne olduğunu anlarsın

• Öle diyosan öyle olsun bakmaya çalışırım grş

• daha çocukken köyde bisiklet sürüyordum kızlarla birde hoşlandigm çocuk neyse yokuştan aşağı inerken frenler tutmadı bisiklet bir süratle gitti görmen lazım bir anda şehadet getirdim öldüm sandım içimden dua ediyordum bildiğin allahım affet diye uyandığımda herkes bana gülüyordu patates kamyonunun altına girmişim araba iyi ki duruyormus yoksa cidden giderdim :D

0|1
    0|0
  • Nişanlımım trafik kazası haberini duydum bişey oldu sandım öylece yere yığılmışım öldüğümü hissettim resmen. Sonra hastaneye kaldırdı annemgil ambulans felan çağırmış. Sonra öğrendim ki nişanlımın ufak bir kaç sıyrığı varmış. Boşu boşuna gümbürtüye gidiyodum yani :)

0|1
    0|0
  • ya tırın altında kalcaktık ya da uçurumdan gidicektik sagolsun arkadaki kişiler kornoya basarak adamın görmesini sagladılar :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• o kadar çokki hangısını sayacagımı sasırdım,uc gunluk dunya bee

0|1
    0|0
  • 2 kere trafık kazası atlattım. bogulan birisini kurtardım. falan fılan. karadeniz insanı bu ceker vurur

0|1
    0|0
    • Aynen öyle arada bende kaynıyoum :)

• alıs bunlara rizeliyim ben de

• Alışkınım ztn fındık ayında yani Orduda erkek ayı derler herkez atar normaldede zevk olsun diye ya da adam vurmak hayvan vurmak vs vs atılır ama teyze dediğim kaının tüfek dorultmasına alışkın değildim napim :)

• Yaşım 38. Ben 23 yaşındayken babam bana üç el ateş etmişti. Fakat hiçbiri isabet etmedi. :-)))

link

0|1
    0|0
  • 3 ayrı arabayla 3 ayrı şehirde takla attım.

şansa yaşıyorum şansa =)

0|1
    0|0
  • İki şeritli konya antalya yolunda viraja çok hızlı girip iki kamyonu karşımda gördüm . aralarından geçmem ölüme en yakın hisstediğim anda sol tarafta oturan esmer arkadaşım yüzüne pudra sürülmüş gibiyidi. Duba koyup o süratle buradan geç deseler geçemezdim galiba melekler bizi geçirdi :D

0|1
    0|0
  • Oldu bende samsunda bir derede yeni yüzmeyi öğrenmeye çalsııyordum boğuldum 2,3 kere girdim çıktım Allah razı olsun muhammed diye bir abim kurtarmıstı bir kerede 3-4 metre yükseklikten 2,3 saniye asılı kaldıktan sonra kafa üstü düşmüştüm üstümede bisiklet düştü

0|1
    0|0
  • 2 sefer trafik kazası geçirdiğimde bide aşırı derecede darp edildiğimde ölcem sandıydım :)

0|1
    0|0
  • kendime ait spor araçla bostancı köprüsünün altında takla attım.sabaha karşı 04:00 falandı.haberlere çıktım.öldüm sandım kendimi hastanede uyurken buldum.haber videosunda sedye ile ambulans a koyuluşum falan var ama ben onların hiçbirini hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
  • Hatırladığım kadarı ile yok ama o kadar paronayak biriyim ki en basit şeylerden bile ölüme giden yol hemen kafamda kuruluyor. (Tabii ölüm en basit şeyden bile gelebilir. Neyin ne olacağı belli değil.)

0|1
    0|0
  • yazın boğuluyordum

0|1
    0|0
  • Seninki baya bir fazla senin çekirge 1 zıplar 2 zıplar 3 zıplar hadi bilemedin 4 cünde yakalanırsın dikkat et kendine

0|1
    0|0
  • 28.12.2009 da içinde 6 kişi bulunan araçla havada 2 takla atarak yuvarlanmalar sonucu ölümle burun buruna geldim. ALLAH tan arabadan en yaralı ben çıktım kimseye bişey olmadı.

0|1
    0|0
  • bi daha ordu ya gitme çekirge bir zıplar iki zıplar

0|1
    0|0
  • Trafikteki umursamazlığım yüzünden pek çok kez kaza atlattım. Hatta yakın bir zaman önce -yine umursamazlığım yüzünden- ayak parmağımın üzerinden araç geçti. Adam direksiyonu kırmasa belki de ölmüştüm.

0|1
    0|0
    • Dikkat etmek lazım özellikle trafikte kendimizede başkasınada zarar vermemek için ;)

• ben hep ölümle kucak kucağayım

0|1
    0|0
  • 10 kez vardır.

0|1
    0|0
  • olmazmı daha gecen hafta bostancıdan eve dönerken takla atıyordum arabayla son anda dıreksıyonu toparladım yanımdakı gerzek kanka yuzunden oo an dedım olduk bız...

0|1
    0|0
  • Bıçaklandım, 3. katın çatısından aşağı atıldım, sıyıran kurşunlar içinden kaçtım, en son gezide sağ kulağımın dibinden geçen biber gazı kapsülü oldu 3 saniye sonra sol baldırıma bir kapsül daha geldi. Polisin birini bayılttık arkadaşla o yüzden hedef alıp sıktılar. Onunda sırtını deldi.

0|0
    0|0
  • ilk kez havuza gireceğim zaman havuzun başında insan evladının biri arkamdan itmişti boğulmuştum :D onun dışında aklıma gelen yok

0|1
    0|0
  • çocukken çatıda sarkıyordum ayaklarım kaydı tam düşüyorum derken abim son anda kurtardı yüzmeyi denizde öğrendim zamanlar çocuktum açıldıkca açıldım deniz dalgalıydı çekiyordu neyseki ordada bir adam kurtardı babama götürdü beni

0|1
    0|0
  • "İnsanı Biz yarattık. Onun için, nefsinin kendisine neler fısıldadığını, neler telkin ettiğini de Biz pek iyi biliriz. Çünkü Biz ona şahdamarından daha yakınız."

Kaf Suresi'nin 16. Ayet

0|1
    0|0
  • pipimi fermuara kıstırmıştım 5 yaşındayken, bence bu atlattığım tüm ölüm tehlikelerinden daha kötü bişey :(

0|1
    0|0
  • Merdivenden inerken bir anda 2 basamak birden iniyormus o anda öldüm sanmistim bilen bilir

0|1
    0|0
  • yılan sokmuştu beni.

0|1
    0|0
  • 3 metreden kafa üstü betona düştüm 2 saat baygın kalmışım öldü demişler Allah'a şükür ölmedim

0|1
    0|0
  • evet köpekbalığıyla burun buruna geldim :S

0|1
    0|0
  • Zehirlenme deki karın ağrısını hiç bir an yaşamamışımdır

0|1
    0|0
  • Bi kere köpek kovalamıştı :)

0|1
    0|0
  • karşıdan karşıya geçiyorduk telefon çalınca bekledim geçmedi yanımda bir adam vardı tam geçerken ayağı takıldı ve düştü hızla gelen motorsiklet çarptı adama...

0|0
    0|0
  • daha bugün oldu iki tane tinerci kızılayın göbeğinde para çekerken arkadan yanaştılar çorba parası istediler tersledim gittier sandım biri yanaştı arkadan canın mı önemli paran mı dedi aha dedim takacaklar bana şimdi hamlelerimi hesaplarken diğeri birşeyden korktu çekti götürdü diğerini koşarak uzaklaştılar

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...