Unutamıyorum olmuyor ağlıyorum ölmeli miyim? Bitmiyo...

Ağlayarak yazıyorum. Binlerce hayal kurdu, evlenicektik okulum bitince ilk sevgilimdi karımsın benimsin baban vermezse mahfolurum diyodu. Her şeyden çok sevmiş.. Sonra ailem,öğrendi babam felan aramış onu bitirdi bana mesaj atma kızım bitti benim suçum yok ananla babanla hallet dedi..

5 ay oldu bitmiyo acısı. Yerine sevemiyorum yapamıyorum..

:( ayrıldı ve 1 ay sonra akrabasıyla nişanlandı.. İnanın kız,ne güzel ne eğitimli benle mukayese bile etmiyo çevremdekiler.

Napıcam,ben okuluma odaklanamıyorum seneye mezun olucsm üniversite deyim.

O istemiyor diye memuriyet bile istemiycektim. Gölün kenarında düğünümüz olacaktı. Çocukların isimlerini koydu. Bana sen,ne safsın temizsin benimsin diyodu..

Annemede olmuyosa zorlanmaz demiş tamam abla siz ona kızmayın demiş..

Bok gibi hayatım napıcam ben :( toparlanamıyorum olmuyo.. Yine sil baştan..

Güncellemeler:
Çocuk gibiymişim mesaj atma bitti yeter artık kendine iyi bak unut beni dedi..

Belkide haberi yok nişanlı olduğundan. Ama biliyorum kızı gördüm o facesini felan hep kapadı nişanlısını tesadüfen gördüm ve yıkıldım.. Ve susuyorum hiç bişe yapmadım sadece susuyorum. Unuttu beni unuttu demi? Beni unuttu..
Bana beni hep çok sev tamam mı diyodu. :( o kız ise ilişkimizin 2. Ayında bana Bi,kız var güya ailesi,istemeye gitmiş,ama,öyle,bişe yokmuş kızında sesi,çıkmıyo dedi. Dedim,ailen o kızımı,istiyo diye bana bağırdı saçmalama,sen benimsin ben kimi istersem onu alırım dedi o kız bu kız galiba..

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Sevse mücadele ederdi kaçmayı tercih etmiş bide üstüne üstlük gidip nişanlanmış bunun için daha fazla üzülmenin canıma bile kıyarım gibi saçma şeyler düşünmenin gereği varmı?

1|0
    0|0
    • haklısın da dayanamıyorum kullanılmış gibi hgissediyorum hiç bişeyihak etmedi güzelliğimi ilgimi benim hakkımhelal değil ona.

• ve hayatıma devam ediyorum sende böyle düşün üniversiteni bitir yaşamana bak anlattım seninkine benzer bir durumu bende yaşadım o yüzden ne kadar zor olduğunu bilirim yüreği dağlanır insanın zor gelir anılar peşini bırakmaz sadece sabret öldürmeyen acı güçlendirir unutma ve üzülme bu erkek milleti hiçbirşeyi hakketmiyor

• o kadar haklısın ki değer verip yorum yaptığın için çok teşekkür ederim canım.

Erkekler Ne Diyor 4

• Cidden çok masumca bakiyorsun. O seni hiç sevmemiş emin olabilirsin. Boyle birisine de uzulmeye degmez.

1|0
    0|0
    • Hayır sevdi biliyorum eminim.. Babasına bağlı biri bu olaydan babasıyla arası bozulmuş. O kız ise güya ailesi istemeye gitmiş aslında öyle bişe yokmuş. Kızında sesi çıkmıyor dedi bana. Sonra ailen o kızımı istiyo dediğimde bağırdı bana saçmalama sen benimsin ben kimi istersem onu alırım dedi. İlişkimizin 2. Ayında

• 4 aydır nişanlı o kızla bilmiyorum. Bizde 4 ay çıkmıştık. Ekleyen benim bişe,sorcam.

• İyide o kız akrabası kan çıkar o kızdan ayrılırsa bu çok ütopik.. Ben mutlu olayım,diye böyle düşünmeyin. Ama,öyle bişe yaparsa ben terk edicem onu bu sefer. Yapmaz ama onda o yürek yok.

• aşkın tek bir gerçeği vardır oda karşındakinin adam olup olmadığını aşıkken değil ayrılırken anlarsın demişler bunu sana söylüyorum ama belki senden farklı bir yanım yoktur ama suda vardır baktın olumuyor bakmayacaksın

1|0
    0|0
    • İçim,acıyo geçmiycek en iyisi canıma,kıymak dayanamıyorum ya !

• biriyle otur konus rahatlarsın canına kıymak çözüm olsaydı ben kıyardım o kıyardı milyonlarca sevipde kavusamıyan kıyardı sacmalama

• Cast layk suisayd

1|0
    1|0
  • Hayattın boyunca böyle yaralı bir şekilde yaşayacaksın malesef:(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aileniz neden istemedi?

ve sevmemiş sizi.

1|0
    0|0
    • Annem tipini beğenmedi babasının işini yapıyordu 2 yıllık,mezun. Ben unide okuyorum istemedi işte tıttırdı o sana goremi dedi seni çalıştırmaz dedi.. Babamda beğenmedi kapalıyım ben nişanlısı da kapalı mutasıp Bi aileyiz ikimizin aileside bilmiyorum :(( hayır sevdi sadece çok gururlu..

• senin ailen araya girmese bile farkındaysan o kızı alıyomus oğlana ailesi bak ne durumda olcaktın sen babana şükret kızım senın kurdugun hayellerin 100000000.0000000000000 mislini ben 4 senelik ilşkmde kurdum ve sonuc = 0 adam askerlgnin 10. ayında yani gecen ay yüzünü bile görmediği kıza aşık olmus sen daha ne den bahsediyosun yat kalk ta haline şükret

1|0
    0|0
    • haklısın canım da işte yediremiyorum. Bneim hakkım helal değil ona. yazıklar olsun güzelliğimi kıymetimi bilemedi. Bana bide diyoduki sen kendini onlarlamı mukayese ediyosun sen benimsin saçamlaam ben kimi istersem onu alırım diye.

• gerçekten seven bırakmaz hele ki başkasıyla nişanlanmak ne kelime ya

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum hem de 1 ay sonra inanın kız ne güzel ne alımlı gururmu yaptı acaba bilmiyorum.. Bana seni beklerim dedi telde sonra eve gittim,annem zorla aradı ve kabul etti ayrılığı :(

• Canım ekleyen benim.

• sevseydi bu sebepten ayrilmazdi biliyorum cünkü bende bunlari yasadim ve sevgilim beni birakmadi, hatta babam "gelmesin öldürürüm" dedigi halde benimle bizim eve geldi ev öpmeye.. sonra yavas yavas oldu aralari. Kisacasi degmez üzülme. Seven insan birakmaz neolursa olsun

1|0
    0|0
    • el* öpmeye olcakti:)

• Anladım canım haklısın. Bak biz bunla,küsmüştük tamamen bitmişti benimle barışmak istedi sensiz bu şehirde nefes alamam diyodu bana. Aynı şehirdeyiz ve 8 yıllık ilk okul arkadaşımdı. 15 yıl sonra buldu beni. Bilmiyorum.. Ama onu çok sevdiğimi,gördü. Çok kızla gezmiş tozmuş ben başkaymışım. Öyle diyodu. Nişanlısı İstanbul'da görücü usulü yani.

• :( ailen niye istemedi ki :( off keşke mücadele etseydiii

1|0
    0|0
    • Annem beğenmedi bilmiyorum facedeki fotosuna göre karar verdi babasının işini yapıyordu 2 yıllık,mezun yakıştırmadılar.. O seni eve hapseder özgür olamazsın dediler ama ben cesurdum ona ulaştım hep o istemedi babasıyla da arası bozulmuş bu yüzden..

• aynen banada annem öyle dedi eve hapseder hiç de öyle olmaz ama bazen anneler ne diyorsa o oluyor kafam karışşık

• Bilmiyorum canım..

Yükleniyor...