Kavga Etmekden Kaçınır mısınız?

Biri Size Şataşsa, arkadasınızla aranızda tartısma cıksa, bı olay kavga noktasına gelse kavga eder mısınız?

• Ederim, Korkmam
    40% (4)33% (1)38% (5)Oy Ver
  • Zor durumda kalırsam ederim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Geri Çekilirim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Konuşarak Hallederim
    30% (3)33% (1)31% (4)Oy Ver
  • Olayın akışına bırakırım
    30% (3)34% (1)31% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Sorunu düzgün şekilde halletmeye çalışırım. Kavgayı sevmeyen birisiyimdir.

Ben düzgün şekilde halletmeye çalışırken karşımdaki işi ahlaksızlık boyutuna getirmişse konuyu daha fazla uzatmam ve uzaklaşırım ortamdan.

Kavga eden bir bayan gözümde çok düşüyor.

Dışarıda bayanların bağırması vs. çok kötü duruyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bi bayan olarak yakışmayacağı için sabrederim

ama karşı zor durumda bırakırsa hiç kadınlığı ı düşünmem

0|0
    0|0
  • hiç kavga etmedim.biriyle tartışmam için beni çok zorlamış olması lazım.yok gibi davranmayı tercih ederim..

0|0
    0|0
  • Beni kavga edecek kadar sinirlendirebilecek bir insan dünya üzerine daha gelmedi.Benimle uğraşmaya çalışan insan benim için yoktur.Duymam,görmem.Şu ana kadar çok kötü laf çarptığım birkaç insan olmuştur o da o gün moralim bozuktur ya da modumda değilimdir,canım sıkılıyordur ondan olmuştur.Kimseyle polemiğe girmem ama bu gibi durumlarda laf çarpabilirim.Bir kız benden dayak yemez ama bir erkek değerlerime çok ters bir şey yaparsa benden kesinlikle dayak yer.

0|0
    0|0
  • Konuşarak halletmeye çalışırım sorunlarımı her medeni insan gibi kavga kız erkek ayrımı olmaksızın kimseye yakışmıyor...

0|0
    0|0
  • Kavgacı bir insan değilim konuşarak anlaşmayı tercih ederim. bu zamana kadar öyle arkadaşlarımda olmadı hiç.

0|0
    0|0
  • baktım insan gbi konuşarak anlasamıyoz basarım kafayı kalır orda konuda kapatılır ztn

0|0
    0|0
  • Ederim, Korkmam

0|0
    0|0
  • Genelde etmemeye çalışırım şiddetten yana asla olmadım ama sivri dilliyimdir . Üzgünüm :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • konusmakla olmuyosa sağlı sollu dalarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ederim, Korkmam

1|0
    0|0
  • Arkadaşımsa eğer kavga etmem ileriye dönük davranışlar sergilerim neden kavga ederek arkadaşımı kaybedeyimki

0|0
    0|0
  • Anlamadım arkadaşımla mı kavga noktasına geliyorum.

Karşıdaki ile mi ?

0|0
    0|0
    • Onları ornek verdım, vırgul var arada

• He şimdi farkettim o virgülü.

Büyük ihtimal gireriz bir birimize, zaten kavga noktasına gelebilitem var ise yakın bir arkadaşım değildir.

• Kaçınmam. Özellikle "aynı yerde olsak kafasını ezerdim bu kafirin" diyen şerefsizlere karşı aşırı nefret duyarım.

0|0
    0|0
  • Öle zart diye kafa göz girmem önce hayırdır kardeş derdin nedir diye sorulur

Baktın devam ediyo bizde R yoktur direk 5 e takarım

0|0
    0|0
  • Bu kisi aarkadasimsa etmem

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Son çare yımrık sıkarım

0|0
    0|0