Kıl ve tüyleri almak hakkında ?

Futbol takımına yazıldım ve antrenörüm vücudumda ki kılları almamı söylüyor. Epilatör aleti alıcam ama bacak kıllarını aldık. Göğüs, karın, kol gibi yerlerde ki kılları epilatörle alsak sorun olur mu ben hiç yapan görmedim de bu yüzden soruyorum bu hafta içerisinde halletmem lazım epilatör cihazından sonra krem vs. bir şey sürecekmiyiz ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayır sorun olmaz. Ama maddi imkanın varsa lazer epilasyona git derim.

0|0
    0|0
    • Şu an maddi durumum yok yaza olur anca. Zaten maddi durumumda olsa da yaptıramam 1 hafta sürem var bu işi halletmek için.

• Rica ederim. Epilasyon hem fazla can yakar hemde uğraştırır diye dedim. Bulunduğunuz yerde kuaför varsa (ki her erkek kuaförü yapmıyor malesef) bir kuaförde sir ağda yaptırırsanız hem canınız daha az yanar hemde daha çabuk işiniz biter.

• Çok teşekkür ederim bu seferlik epilasyon yapalım zaten acil olması gerekiyor. Gülü seven dikenine katlanır :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Epilatör çok yakar canıni sir agda dene

0|0
    0|0
    • Geçen sene denemiştim onu beceremiyorum tam bide çok uğraşlı hele bide yapamayınca temizleme derdi var çileden çıkardı beni :( Can yakması önemlli değil tüm bölgelere uygulanabilir mi karın, göğüs, kol bacak gibi kıl, tüy almak için ?

• Uygulanir tabiki ama daha çok canin yanar

• Teşekkür ederim yorumunuz için.

Yükleniyor...