Evsiz ailesiz kaldınız ve yanınızda taş çatlasın 900 tl kadar para var ne yapardınız?

adeta yetimhaneden yaşı geldi diye salınan bir garip gibisiniz kiminiz kimseniz yok sadece max. 900 tl kadar paranız var ya çok isabetli bir karar vericeksiniz yaşamanız için sebep olucak ya da yanlış bir karar la yokuşa sürekleniceksiniz

Güncellemeler:
kimseye illegal bir fikir gelmiyomu :D

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 900tl ile bir miktar simit veya ona benzer birşey alır satar parayı iki katına çıkartırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok ucuz bir pansiyon buluyosun orda kalırken acil iş buluyosun kendine. o işle bir süre idare edip o sırada neler yapacağına karar veriyosun bu arada işin olduğu için açta açıkta kalmıyosun. sonra yeni aldığın kararları adım adım sağlıklı kafayla uyguluyosun.

0|0
    0|0
  • pansiyon - iş falan o ara düşünülür bir şeyler

0|0
    0|0
    • bende onu diyorum işte farzetki o haldesin bayanlar için daha zor bir durum tabi orasıda var :P

Erkekler Ne Diyor 1

• ilk iş bir yer bulmak pansıyon felan mınımum 10 günlük sonra 10 gün genel ihtiyaçları belirleyıp stoklamak .sonrada ey hayat sen bıttı dedın ama ben yenıden başlıyorum deyıp kendıne yenı bır rota çizmek. zaten bu 10 günde bir rotan oluşmazsa kendınden şüphe et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...