Kızlar kızın amacı ne olabilir ?

üniversitede sürekli bakıştığım biri vardı fakat gidip konuşmadım üni ortamında çok oluyo diye sonra fark ettım sureklı bakısıyoruz ama onun dersi akşam benım kı sabah . onu görebılmek ıcın aksamlarıda gıdıyordum ortak alanlara oda sankı bulusma saatı vermısım gıbı her gittiğimde orda oluyodu ama gözlerımızı hıç ayırmıyoduk . sonra bir arkadasıma bahsettım oda benden habersız kızın bı arkadasına hangı bolumde oldugunu sormus oda bolumu soylemeden o kız nısanlı demıs . ben anlamadım bide size sormak istedim kızın amacı ne olabilir madem nişanlısın neden ayna gıbı bakıstık ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nişanlı olması bakmasına engel değil ki..artı olarak kızın ağzından böyle bir şey duymadığın sürece inanma bence bu duruma. ama parmağında yüzük var diyosan orası ayrı :)

0|0
    0|0
    • ilginç tarafıda bu ne nişanlı var ortada nede yüzük . ama nişanlı olan bırının farklı birine dakıkalarca bakması da normal degıl bence . ama dusuncen için teşekkur ederım

• Bana görede doğru değil ama bilirsinki yetmiş milletten insanız,herkesten herşey beklenebilir. ama dediğim kendisi böle bişi sölemedikçe inanma :)

• Sende Haklısın : )

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...