Adet sancısının nedeni varmıdır

Aşırı derecede karnım Agrıyo ilk iki gün ilaç ve su lastiği olmadan dinmiyo bukadar ağrnın nedeni nedir doktora giden arkadşlarmıda ilaç verip yoluyo ben ilaç istemyorum bunun bir çağresi yok muçekicekmym böle. Doğurcak karı gibi dolanıyorum evde:(

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sıcak süt ve süt ürünleri tüketin kendinizi sıcak tutmaya özen gösterin ki ağrınız azalsın. ağrı kesici türü şeyler kullanmamaya özen gösterin ki adet düzeniniz bozulmasın ve ağrılar daha şiddetli olur. Bildiğiniz üzere ağrı kesici ilaçlara vücut bir süreden sonra alıştığı için etkisini göstermez ve bu durum daha fazla ilaç kullanmanızı gerektirir. Kendinizi bunlardan uzak tutun. Eve gittiğinizde sıcak su ile duş alın ve o karın ve aşağı bölgeleri sıcak su ile yıkayın ozaman kanama daha fazla olur ve ağrınız geçer vücuttaki pis kan dışarı daha çabuk atılmış olur. Duştan çıktıktan sonra kendinizi sıcak tutmaya özen gösterin özellikle ayakları sıcak tutun ve sıcak su torbanız varsa kullanın ama karnınıza koyun ya da baklarınızın arasına koyun ama sakın ha sakın o bölgenin üzerine koymayın yumurtalıklarınıza zarar verir. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • İlaç kulamamaya çalışıyorum zaten ilk olduğum çok şidetli olduğu için 1 veya 2 kez kulanıyrum dayanamıyorum zaten söledğiniz her yöntemi uyguluyrm sıcak su torbası özelikle.iyi geliyo ilaç.kullanmk istemyrm ama dayanamıyorum

• Evet 1 veya 2 kez kulanıyorum oda mecburiyetten

• 1 ya da iki kez kullanman doğaldır geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• Miyom, kist vb. bir durum olabilir... Detaylı bir muayene olsanız iyi olur...

1|0
    0|0
  • üşütme

1|0
    0|0
    • Üşütmeyle ilgilimiki bilmiyorum onla ilgisi olcgnı düşünmüyrm benim ağrlarmın çünkü 1 ay dikat edim üşmim dedm yne sanclıydı adetm

• bakireyken daha fazla luyoor.evlenince geçiyor canım.sadece sen yaşamıyorsun bunu.ömnemli bşy oldgnu saNMIYORUM.NORMAL Bİ DUYRUM BU.YİNE DE git bir dr a için rahat etsn.belki hafiflemesi için ilaç verir.geçmş olsn

• Bilmiyorum gitcem yani uyuymıyrum o derce

• Usutmussun askim

1|0
    0|0
    • Yok ya üşütmüyorm sırf ondanmı diye dıkat.etim yine ağrıyo vala her ay bir çocuk doğursam doğrurm offf :(

• Şerbetli su su lastiği yünlü içlik çetik panduf artı ilaç her ay vaz geçilmezlerim zaten ha bide korse onu unutmym :)

• Sen doktora git. Kids falan olur allah korusun

• Kadın doktoruna gidip muayene olman lazım. Kist varsa cok agrır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...