Üşüyoruz reis ! Mekanın cennet olsun...

Bu gün yiğit adamın ölüm günü... 2009'da hayatını kaybetmesine rağmen hala ölümü sır olarak akıllarda duruyor. Kaza değildi herkes biliyor bunu. Bu millet çocuk değil kaza değildi bunlar... Birileri olayın üstünü örttü... Olayın suçluları demir parmaklıkların ardına girer inşallah. Adam gibi adamdı...

link

Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

Güncellemeler:
@Beggi hak yerini buldu derken ? Engellediğin için buraya yazıyorum. Ne oldu da hak yerini buldu diyorsun ? Gerçi ziken yaranıyo bazılarına doğru.

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhu Şad mekanı Cennet olsun, Sivas ve Maraş olaylarından dolayı suçlanıyordu ama Madımaktan o kadar insanı kurtaran BBPlilerdi... Maraş olaylarına gelince orasını bilemem ama sağ sol olaylarında bizi kullandılar, kandırdılar dedi ve pişman olduklarını bildirdi. Ölenin arkasından konuşmamak lazım.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Onu Allah bu dünya'dan erkenden kurtardı Mekanı Cennet olsun Büyük adam...

1|1
    3|0
  • Nur icinde yatsin, mekani cennet olsun.

Allah ailesine ve sevdiklerine sabir versin.

InsAllah en kisa zamanda hersey aciga kavusur.

1|1
    3|0
  • Allah rahmet eylesin.

Sebep olanlar da iki cihanda yersiz, yurtsuz kalsın.

1|1
    3|1
  • Hak yerini buldu, gram uzulmedim

3|3
    6|5
  • AKP bu adamın ilerde başbakan olmasını istemiyordu bence. Bu yüzden de bir komple kurdular ve adamı bile bile ölüme terk ettiler.

1|1
    3|2
  • devletin yetersizligi yazık allah rahmet eylesin...

0|0
    1|0
  • Tuglerim yine diken diken oldu. Sanki o gunu yasamis gibiyim . Alah rahmet eylesin ...

1|0
    1|0
  • yakarak öldürenler donarak öldüler maraşı bahçeliyi unutmadık !

2|0
    1|2
  • Aynen kaza değildi. Mekanı cennet olsun. Bu olayın suçluları da her kimse Allah belasını versin...

2|1
    3|0
  • Yakarak öldürenler donarak ölürler!

3|0
    1|2
  • Pisliğin tekiydi @Beggi katılıyorum.Hak yerini buldu bide adam gibi adam demişsiniz.Adamlik anlayışınız çok köt.Gelipte yorumuma saldirirsaniz hakli cikarimby by

2|0
    1|2
    • Umarım bir kez daha hak yerini bulurda, bizde gözlerimizle görürüz.

• Verdiğin cevaplardan, yazma şeklinden ve üslubundan zaten boş bir insan olduğun anlaşılıyor. Seni adam yerine koyup cevap verende suç. Mümkünse beni engelle senin gibi biriyle muhattap olamam.

• salak misin sen cidden kafan basmiyor.ben telden yaziyorum.karsimdakininde seviyesine gore ayarlarim.Senle muhattap olmam bile hataydi.İt diyecegimde hakaret etmis olurum onlara.Ozgur bir ulkedeysek dusuncelerime ,yazdiklarima karismaya hakkin,hakkiniz yok ama nedense haddinizi aşiyorsunuz seviynizi belli ediyrsunuz.Sen kimsin ki ,yazdiklarini dogru durst okumyorum bile cunku isim gucum var issiz degilim senin gibi.hadi by by gerckten cocuklrla muhattap olmak istemiyorum.Bidi bidi kafa sisti

• doğru bu dünyada s/ken yaranır ..bazen şu şeytana hak veriyorum bizim neremizi sevsin bu yaratık sevilicek yaratıklarmıyızki şu halimize bak ...bu adam öldüğünde anısına bişeyler paylaştığımda bile dalga konusu eden hayvanlar vardı ..hayır anlamıyorum sonunda ölmiycezmi sonunda bu suikastı yaptıranlarda öücek bedenleri çürüycek dünya kime kaldıki bu koca koca admlar kalan eforlarınıda böyle pislik işlere harcıyorlar ...

0|0
    2|0
  • Bence de cinayete kurban gitti !

pkk lılar yaptı!

0|1
    3|1
    • Yuh, PKK ne alaka burada ?

• Pkk değil. Her şeyin altından kim çıkıyorsa o. Düşün bakalım.

• tayyip var içinde biliyorum

Erkekler Ne Diyor 14

• BB'nin haberi vardı olacaklardan ve olanlardan. Bu kadar basit.

4|2
    1|1
    • Helikopterle gitmek istememesine rağmen helikoptere biniyor ve o helikopter düşüyor. Katili, sorumlusu her kim ise demir parmaklıkların ardına girmesi duasıyla

• katili hepimiz yakından tanıyoruz. baş harfi tayyip.

5|4
    2|3
    • Adam kafayı Tayıple Bozmus

• Tüm partileri alakadar ediyordu bu adam. Belki yaşasaydı önemli bir konumdaydı. Akp'ninde oylarını bölerdi, Mhp'nin oylarını da diğer sağ partilerin oynarını da hatta sol partilerin oylarını bile bölerdi.

• yakında ortaya çıkacak bu olayda kimin parmağının olduğu.

• valla ölümü pek aydınlanamaz gibime geliyor...suikasti araştıran savcılar sürülmüş bile akp tarafından..artık niyeyse..

bu adamın kendi eceliyle ölmediği belli..birileri ortadan kaldırdı..kaza anında görüntüler filan varsa yayınlansa belki ortaya çıkar bişeyler...

mekanı cennet olsun

1|1
    1|0
  • Ses getirecek yeni parlayan partileri vardı sonuçta birilerine batmış olmalı bu durum.

2|1
    2|0
  • Amin

youtube.com/watch?v=DWHltyF1Nes

1|1
    1|0
  • nur içinde yatsın reis

2|1
    2|0
  • Allah ramet eylesin. İnşallah ölümü üzerindeki sis perdesi yakın zamanda aralanır.

0|1
    1|0
  • Nur içinde yatsın

Adam gibi adamdı

1|1
    4|0
  • Sadece kazayla yetinmemiş adamlar..Helikopter düştükten sonra kaza yerinde kafasına sıkmışlar..

Suikast olduğunu herkes biliyor ama önemli olan suçun ispat edilmesi ve suçluların cezalarını en ağır şekilde çekmeleri..

2|0
    1|0
  • 80 darbesinden önce birçok insanın ölümüne yol açtı bu şahıs. Birçok insana işkence yaptı ve öldürttü.

Su testisi su yolunda kırılırmış derler. Aynen öyle oldu.

1|0
    1|0
    • Hatasını anlaması da önemli. O dönemde ülke birbirine girdi. Kim doğru yaptı, kim yanlış yaptı kesin ve net olarak söyleyemeyiz. 1980 dönemi diyorsun bak ama 2009dan bahsediyoruz.Bu şahsiyet öldürülmeseydi belki Erdoğan şuan başbakan bile değildi.

• Haklısın bir yandan fakat yaşasaydı birilerine büyük rakip olurdu iyi olurdu...İyi günler.

• Belki de. Size de iyi günler.

• Allah rahmet eylesin.

0|0
    1|0
  • bu adamın ölmesinin ve kurtarılamamasının en büyük sebebi başbakandır .. bilerek ve isteyerek yapılmamıştır..Allah rahmet eylesin

0|0
    1|0
  • olur arada kimler öldü kimler bu ülkede

0|0
    1|0
  • chp veya dhkpc işin arkasındadır

1|2
    5|2
Yükleniyor...