Ne yapmalıyııım ? yardım

Arkadaslar simdi benşu anokudugum okula bu sene geldim. Geldikten 1 , 2 ay sonra bir çocuk geldi ve işte bana beni çok sevdiğini falan söyleyip çıkma teklifi etti bende kabul ettim işte seni seviyorm aşkım falan filan ertesi gün arkadasını yollayıp ben onu sevmiyorum arkadasları onun agzından çıkma teklifi etmiş falan diyip ayrıldı. Daha sonra en yakın arkadasları gelip bana çıkma teklifi ettiler sıra sıra. Bayadır benle o cocuk ugrasıyo ve sürekli laf atıyo. diğer arkadaslarıyla sürekli bana oyun hazırlıyolar. Ben bir keresinde annemi okula getirmiştim çocuk idarelik oldu ama yinede akıllanmadı. Bugün bir daha hocaya söyledim ve bu sefer dayak yemiş ama halada ugrasıyo ve arkadaslarıyla bana bakarak bir şeyler konusuyolar bir ara sınıfın onunden bir kaçkere geçtiler konusmak için ama konusmadı. Ve daha sonra hepsi bir araya gelip knustular. O diğer arkadasının bir sevgilisi vardı idarelik olup dayak yedikten sonra o arkadası o kızdan ayrıldı ve bu sefer bana bakarak bir şeyler dediler . Sürekli bir oyun içerisindeler lütfen yardımcı olun siz olsanız ne yapardınız ? sizce ben onlarla nasıl ugrasmalıyım ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tabisi uğraşmamalısın.

Çünkü senin karşılık vermeni bekliyorlar sürekli.

-Çıkma teklifi geldi mi? Reddet. muhattap da olma.

-Bir sorun mu çıkardılar ? En gerekeni yap.

Yapıyorum ediyorum deme sadece bunu sürdür, bunun sonu elbette gelecek ama sen kaale aldığın müddetçe çok üzerine gelecekler, gerekirse egoistlik et, şımarıklık et. Ne taviz ver, ne kaale al. Bebeler kendi kafasına göre eğleniyor aklınca...

cut.

1|0
    0|0
    • ben zaten hiç konusmuyorum bile onlarla hatta herseye ragmen gözlerinin önünde gülüp egleniyorum onlar yokmus gibi ama o sürekli bulasıyo ve bugün yine bir plan kurdular bana ne oldugunu bilmiyorum heran herşey yapabilirler.

• Bilirim, amaçları o zaten, sabırlı ol sadece ve rahatına bakmaya çalış, hedeflerine ulaşmalarına izin verme.

• tamam teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Yanına yarma bir sevgili bul sıkıntı kalmaz.

Bunlar az dayakla adam olacak tipler değil , ağlatmak lazım :)

1|0
    0|0
    • aynen öyle ama nasıl yapıcam kıskandıklarıda belli oluyo ben bir erkekle konussam ters ters bakıyolar.

• Sizin ders çalışmanız gerekmiyor mu ?

0|0
    0|0
    • gerekiyor zaten benim yaptıgım bir şey yok onlar yapıyolar.

• Sana karşı ne tür plan kurmuş olabilirler ki durum ciddi ise babanı haberdar et gerekirse okul yönetimini ve emniyet güçlerinide bilgilendiriniz.

• annem geldi babam geldi anneleri arandı ya söyle planlar bunlar 4lü grup kardeş gibiler ve hepsi bana çıkma teklifi ediyo birini kabul ettim diğer gün tekmeyi koydu diğerleride aynısını yapıcak belli ve sürekli tenhalı yerlere cagrıyolar insan ister istemez korkar.

Kızlar Ne Diyor 1

• anlaşılan sınıftakilet negatif yüklü erkeklerin oyununa gelmişsin canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...