Dışarıdan yediğim yiyeceklere karşı bünyem garip bir tepki veriyor.

arkadaşlar benim sorunum dışarıdan yiyecek yiyememe fastfood olarak algılanmasın beyaz ekmek,çikolata,patates'de bunlara dahil yediğim zaman vicudum zehirlenmişim gibi tepki veriyor sürekli istifra,ishal su 5-6 aydır hayat resmen zehir oldu hiç bişey yiyemiyorum bu gibi bişey yaşayan var mıvarsa bilgi verebilirmisiniz teşekkürler..

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en kısa zamanda hem bir gastroentoloğa hem de bir immünoloji servisine görünmen gerekli...

0|0
    0|0
    • dahiliyeye gitsem yönlendirir sanırım ?

• hemen alıyorum randevumu çok teşekkürlerr

• önemli değil geçmiş olsun ...

Erkekler Ne Diyor 3

• ben alakayi kuramadim, sizing evdeki yiyecekler de disaridan gelmiyor mu? evde cikolata patates mi yetisiyor?

0|0
    0|0
    • evet arka odalara kurduk biz serayı geçimi öyle sağlıyoruz. sanırım daha açmak gerek hamburger,pizza,tavuk/et döner,kebap,lahmacun bunlar fastfood urunler kategorisinde patatesde doğal bir ürün hani haşlanır falanda.

• alerjı testı yaptırmalısın

0|0
    0|0
  • normaldir nasıl yaptıklarını bilmiyorsun, bende zorda kalmadıkça yemem

0|0
    0|0
    • 5 ayda 8 kilo verince durum pekte normal olmuyor maalesef. zorda kalıncada yıyemıyorum 1 gun yıyorum 10 gün burnumdan geliyor.

• ne demek :) basarılar okulda

• :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bi' doktora görünmeyi denedin mi? Çölyak gibi bir hastalık olabilir, bu durumda gluten içeren her gıda ölümcül bile olabilir.

0|0
    0|0
    • doktora gidicek kadar önemsememiştim ama yarın gidiyim çok teşekkürlerr

• Bana her şey yakışır diye bir program vardı o programda kadın alışveriş esnasındayken dışarıdan bir şey yiyemediği için manava gidip bir muz yemeği tercih etmişti.. 2 yaşından beri dışarıdan bir şey yiyemiyormuş.. hastalığın adını unuttum ama varmış öyle bir şey. çok nadir insanlarda görülürmüş.. sanırım sende de o var bir doktora git bakalım ya psikolojik ya da o dediğim hastalıktan var sende.

Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • buraya yazana kadar bu derece ciddiye alınıcagını bilmiyordum bile korktum vallahi yarın gidicem çok teşekkür ederimm

• demekki dışardan yemek kabul etmiyor bünyen.yeme bakalım öyle dene bir de

0|0
    0|0
  • Vücudun normal tepki veriyor aslında dışarda yapılan yiyecekler sağlıklı değil zaten aslında böyle tepkiler çok doğal. keşke biz pis boğazlarında vücudu tepki versede yiyemesek vallahi hep dışardaki yemekler yüzünden hastalanıyor insanlar obezite vs

0|0
    0|0
    • ama benim sadece dışarıdaki yemeklerden değil beyaz ekmek bile yiyemiyorum

• o zaman acilen doktora git durumun ciddi olabilir

• peki teşekkürler

Yükleniyor...