Sevgilim benden ayrılmak istiyor,en yakın arkadaşını gezdirdiğim için:((

arkadaşlar sevgilimle ayrı şehirlerde yaşıyoruz.İkimizde memuruz ve benim olduğum şehire geçici görevli gelmişti.daha önceden tanışmıyorduk geçici görevli gelince tanıştık sonra ben etkilendim ve kendi memleketine dönünce konuşmya başladık.tam 2 yıl oldu.yakın bir kız iş arkadaşı geçici görevli olarak benim olduğum şehre geldi.bende ilgilendim arkadaşı diye yedirdim içirdim işte gezdirdim.bugun bana seni istemiyorum ben ordayken benimle ilgilenmedin.o arkadaşımla çok ilgilenmişsin iki yüzlüsün falan saydı.Benden ayrıldı artık yazma arama seni istemiyorum dedi.bense onu çok seviyorum çok ısrar ettim ayrılmamak için ama o istemiyor ve bitirdi.Ne yapmam lazım bilmiyorum:((

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• kız arkadaşın sonuna kadar haklı.benim sevgilim alacak benim yakın arkadaşımı yedirecek içirecek gezdirecek.oldu paşam.kızlar sadece kendilerine değer verilsin isterler bende olsam çok kıskanır ve ayrılırdım.çok gereksiz bişey yapmışsın ve sevgilin son derece haklı.kıskançlık krizlerine girilecek bir durum bu.kız arkadaşını geri kazanmak istiyorsan o gezdirdin kızı ara bir güzel say söv senin yüzünden bitti falan sonra sevgilini ara ben onunda ağzına ettim seninle aram bozuldu diye de ki ona değer vermediğini anlasın.sonra onun için ne gerekiyosa yap sürekli ara onu çok sevdiğine dair mesajlar at hediyeler gönder.anlasın kendinin herkesten çok değerli olduğunu.

0|1
    0|0
    • Haklı belki ama arkadaşı diye ilgilendim. Sonra neden ilgilenmedin diyecekti.

• benimde sevgilim benim arkadaşım diye bir kıza böyle gülücükler selamlar konuşmaya çalışmalar ben yokken üstelik.ben bu durum yüzünden ayrılıyordum.çok kötü hissttiriyor bu durum gerçekten.kimseye bunları ypamyan sevgilim diğer arkadaşlarıma yalnızca bu kıza böyle.aradan 1 sene geçmesine rağmen hala aklıma geldikçe çıldırıyorum şerefsizlerr diyorum kızda az değildi yani..sen bide gezdirmiş yedirmiş içirmişsin barışırsanız bile aradan yıllar geçsede bu durum sürekli gündeme gelecek haberin olsun.

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence biraz kıskançlık krizine girmiş gibi. Arkadaşları da anlattıysa nisbet yapar gibi bizi şöyle gezdirdi, böyle gezdirdi diye. Şu an verdiği tepki çok normal. Ama sen pes edip vazgeçme sakın, o şu an naz yapıyor. Git diyor ama gitmemeni bekliyor aslında. Bir şekilde gönlünü al, kendini affettir. Kolay gelsin.

1|0
    0|0
  • niye gezdiriyorsun elalemin kızını

sana mı düşmüş

ben olsam sinir olurdum

1|0
    0|0
    • ya mecbur kaldım valla.ne yapacağım ben onu çok seviyorum

• yol gösterin bana

• tamamen masum olabilirsin ama

kızlar böyle şeyleri kaldıramaz

özür dile,başka niyetim yoktu de

haberide yokmuş daha kötü olmuş sevgilin,bilmesi gerekirdi

sen haber vermiyorsan bile arkadaşının söylemesi gerekirdi

• Sen sonuçta onun arkadaşı olduğu için ilgilenmişsin ama ben olsam ben de kıskanırdım o kadar samimi olmaya gerek yok sorduğu sorularda ya da bilmediği konularda yardımcı olman yeterli gelirdi. Seni çok sevdiği için kıskanmış sinirinden bu şekilde davranıyo kıskançlık krizine girmiş sevgilin bence ısrar et biraz zaten o da seni seviyo belli dayanamaz barışırsınız. Yüz vermezse sen de bırak bir kaç gün üstüne gitme.

0|0
    0|0
  • s**tiret sana güvenmeyen biriyle çıkman hata

0|0
    0|0
  • sevgilinin haberi yok muydu

kızı gezdirdiginden

0|0
    0|0
  • ayyyyy kıyamam yaa .s.s :( sevgilinin peşinden git sövsede git desede git peşinden bırakma sakın

0|0
    0|0
    • rahatsız oluyorum dedi yazma artık istemiyorum dedi.bende benden rahatsız olmasını istemiyorum belkide artık gerçekten istemiyordur.nasıl yapsam bilmiyorum biraz zaman mı geçsin üzerinden ama asla unutmaz her seferinde yüzüme vuracak biliyırum

• Zaten biliyor neler yaptığımızı işte yemek yediğimizi gezdiğimizi ama sen niye bu kadar çok ilgilendin diye kızdı.artık senle konuşmayacağım dedi.Arkadaşı da mübarek herseyi anlatmış kız delirmiş resmen.çok ilgilendi falan herşeyi

• :) abowwww durum vahim kardeş

• çoook kıskanç demekki seni çook kıskanıyor ozaman

0|0
    0|0
  • kız haklı ! sanane onun kız arkadaşından ! benim erkek arkadaşım böyle yapsa yüzüne bile bakmam!

0|0
    0|0
    • daha çok üzülürsün bu kafayla! benim sevgilimin bir tane kız arkadaşı yok ki sürekli kuran kurslarında yetiştiği için hiç olmamışta. bende öyle ... kuzenlerimizle bile mesafeliyizdir. bırak ki sen gibi bir kızı gezdirecek öldürürüm onu! sevgilin seni affetmese yeri !

• kıskandığı için öyle demiştir gönlünü al hediye al ona

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• belliki hatun sana inanmıyor güvenmiyor bu gün arkadaşı için yarın başka şey için arıza çıkartcak. Niyetinde fenalık olmamışsa iftiraya pabuç bırakma salla gitsin.

0|0
    0|0
    • Ya onu gezdirmedim göndermedim biryere sen beni asker ettin diyo.başkalarını gezdiriyorsun falan bir sürü şey

• o zaman özrünü dile bir sonraki sefere için söz ver. Yaptığın kavga konusu ama keisnlikle ayrılık konusu değil.

• ben sana bişe solımmı sen arama sorma 1 ay gecmeden köpek gıbı gelıp sana yalvarcak bu sozumu unutma neselı ol normal hıc bır sey olmamıs gıbı hareket et hocam denendı ve test edıldı.

0|0
    0|0
    • İŞE YARAR MI GERÇEKTEN?=YA TAMAMEN UNUTURSA .BİRDE O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ SESİNİ DUYMADAN EDEMİYORUM.FARKLI ŞEHİRLERDEYİZ

• kardesım dedın gıbıse yarar yanlız ne o kızla nede arkadası ıle ırtıbat kurmucaksın kurarsan helekı oo gezdırdın kızla kurarsan unut kız 2 kızlada ırtıbatı kes ozaman basarılı olursun tekrar soluorum yazdıkların gıbı ıse dıyorum bak gene

• Geçici görev derken sana geçirdi be kardeş, üzüldüm senin adına :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...