Kadınların erkek tercihlerinde özürlü olduklarını düşünüyorum açık ve net bir şekilde nerede tuhaf

Kadınların erkek tercihlerinde özürlü olduklarını düşünüyorum açık ve net bir şekilde hemde nerede tuhaf kopuk serseri fizği geçtim hiç bir fiziksel uyumda yok ayrıca brde çoğunlu böyle gülüyorum artık sizde bunun farkındamısınız ve sebebi ne olabilir ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Soruna 5* oncelikle.ben de senin gibi dusunuyorum.ama bir az farkli ister erkek.ister se de kadin bazen kendi seviyyesinden hem fizik.hem de akil.mantik bakimindan zayif.farkli biriyle evlenmesi cok dogal.iyiler iyilere kismet olsaydi cennete ne gerek vardi?mesela tembel bir oglanin karsisindan cok cesaretli ve caliskan kiz cikarsa yasaya bilirler.kendisi gibi tembel cikarsa.ya baskasina yuk olurlar.ya da olseler daha iyi.tum kisilikler icin bu gecerli bir durum.ben bana hakkiyla layik biriyle evlenseydim.yasam ilginc olmazdi.yanlis ve tecrubeler sayesinde kendimi tamamlayamazdim.

0|0
    0|0
    • Uzun lafın kısası her eşeğe binecek birileri oluyor demişsin galiba :)

• Evet.ben tecrube :)

• 12 yılık evliyim bende ara sıra tartışmalar oluyor ama uzamıyor fazla ha dersen hangi taraftaydın eşek tarafındaydım uzun bir süredir ama dengeler değişiyr artık :)

Kızlar Ne Diyor 7

• aslında her cins böyle gönül bu ota da b... da konuyo işte malesef 5* :D

0|0
    0|0
  • 10 kadindan 8'ine "serseri" diye tabir ettigimiz adam dusuyorsa, burada kadinin suçu yok. Zira adam gibi adam kalmadiginin gostergesidir. Biz neden utanacagiz, adam gibi adamlarin nesli tukeniyor, asil siz utanin.

1|0
    0|0
  • evet bazıları öyle. gönül bu ota da konar b*ka da diyorum ben.

0|0
    0|0
    • genelde bka konuyr :)

• Ekledim seni iyi arkadaş olacağımı düşünüyorum

• pardon şimdi gördüm çıkmıştım bir ara siteden. teşekkürler. tamam.

• Haklısın iyi insanlar iyi insanlarla beraber olsun artık

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın özürlüyüm ben

Hatra bende kötüleri çeken bir mıknatıs olduğuna inanıyorum

0|0
    0|0
    • itiraf et et nerede psiz sapısz var onları buluyorsun ya da onalr seni buluyor dimi :)

• Sana mıknatıs var dedim işte çekiyorum :)

• hayırlısı diyelim

sen eski uyeyidn level 4 nasıl geriledin acaba hatırlıyorum ben seni

• madem öyle de bakalım erkek milletinden koca nasıl seçilmeli nelere dikkat edilmeli :D

0|0
    0|0
    • evi ii gücü olucak efendi oalcak saygılı olacak malı mülkü olmasada karşısındakine saygılı olacak adam oalcak her lafta beden aşağı saldırmaycak ama genelde kadınalrda belden aşağı vuruşlara meralşılar :)

• aynen otada konar b..da :D

hep hayvanlarla insanları ayırt edemememizden kaynaklanıyor sdfghgfd

1|0
    0|0
    • ooo taşlama var :)

• anlaştık kujumm ;))

• Pardon yemekteydim ondan cevap donemedim az şekerli bir kahve yaparmisin kuşum

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...