Reklam Teklifi İçin Ne Düşünüyosunuz?

Merhaba arkadaşlar

Uzun süredir kayıtlı olduğum bir ajans var, ufak tefek yan roller oluyor bazen, bazense fuarlarda, açılışlarda görev alıyorum. Ancak geçen gün bana çok ciddi firmanın reklamı teklif edildi. Reklam internet ağırlı olacak ama bir süre tv gösterimide olmasını düşünüyorlar (TV kesin değil) onun dışında ürün broşürlerine ve paketlerine fotoğraf koyulmasıda söz konusu. Ancak şöyle bir durum var bu ürün inkontinans ürünü yani yetişkinler için alt bezi. Ücreti oldukça dolgun, miktar yazmıyorum ama çok iyi gerçekten. Şimdi sizce ben bu teklifi kabul etmeli miyim?

Çok kararsız kaldım bir fikir verin lütfen.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• neden kabul etmeyesinki? eğer senin işin bu ise profesyonel düşün. Sonuçta bahsedilen şey bir nevi hastalık bir ilaç reklamında oynamakla eşdeğer bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• cevrendeki insanlarin sana ön yargi ile yaklasmasindan bir umursamam takmam diyorsan

is istir.

0|0
    0|0
  • ne için olursa olsun sana playboya soyun demiyolar senin işin o ajans a kayıtlıysan ve rol seçersen emin ol başarılı olamazsın bence kabul et

0|0
    0|0
  • alt bezi reklamındaki rolün nedir ki? bez bağlayan hemşireyi mi oynayacaksın. parası iyiyse kabul et bence , alt tarafı alt bezi yani

0|1
    0|0
  • Bence kabul et hem belki bahtın açılır daha fazla teklif gelir :) bizde gururlanırız ks ciler olarak

0|0
    0|0
  • git önün acılır hem

0|0
    0|0
  • reklam teklifine yemekleri ilave etme sakın, reklamımı çekerim sizi bir daha tanımam demeyi unutma :D

0|0
    0|0
  • sen bişey yapmıyosun işini yapıyosun. cinsel arkadaşlık sitesinin reklamı değil sonuçta takma kafana. ama çok özgüvensiz etraftaki tepkilerden çok etkilenen biriysen yapma

0|0
    0|0
  • Ped reklami mi bu isler önce reklamla baslar sonra fatma gülün suçu ne de başrol oynarsn

Pedse oynama ayıp çok ayp

0|0
    0|0
  • sen parana bak boşversene belki başka kapılar aralar sana bu iş

0|0
    0|0
  • kabul et gitsinn ne olcak :D

0|0
    0|0
  • Çevrendekilerin can sıkıcı tepkisini 0 la çarpıp yok edecek kadar sağlam karakterin varsa buyur yap.

0|0
    0|0
  • profesyonel düşün yap işini al paranı yap yatırımını

0|0
    0|0
  • ben olsam dirrekt ederim.

0|0
    0|0
  • git oyna-ma ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bnce rezil olunacak bişi yok .

para için sevişenler utanmıyoda böle bir şeyi sunmaya mı utanacaksın

parana bak bnce .

0|0
    0|0
    • sende haklısın ama, bende rol için bezlenip geçicem kamera karşısına

kullandığımı ve rahat olduğunu falan diyeceğim

• ya ben aslında sorun etmem ama bez kullandığımın herkes tarafından bilinmesi hoş olurmu bilemedim

• rezil olacağını düşünüyosan yapma

• Okuluna gir okulunu oku, soyle sacma seyler ile ugrasma. Ben olsam kabul etmem, sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • eğer ki kendini ispatlıyacağina eminsen yap, öylesine ise başlama bence rezil olursun

0|0
    0|0
    • ıspatlama konusunda tereddütüm yok

• Teşekkür ederim. Gerçekten kullandığımı düşünenler olacak büyük ihtimalle

bu şekilde mimlenmekte var ama dediğin gibi en iyisi olmak istiyorum. Profesyonel olmalıyım

• yani yaparsın eğer istersen

Yükleniyor...