GENC GÖRÜNÜYORUM ????

Arkadaslar fiziksel olarak cok gen görünüyorum, ben sürekli düzenli bir sekilde spor yapiyorum bundan dolayi oldugunu söylüyor arkadaslari. Bir bakima iyi ama bazende sikinti oluyor, tanimayan insanlar daha cocukmusum gibi davraniyorlar ; (( nekadar düzgün fizikli yakisiklida olsam bunlat beni üzüyor.

Siz ayni durumda olsaniz ne düsünürdünüz ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• her halukarda avantajlısın ama sakal bırakmayı dene bir de belki değişebilir :)

0|0
    0|0
    • Aslinda haklisin ama is icabi sakl birakamiyorum. Ayrica ne yonden avantajliyim ?

• yani yaşlandıkça genç görüneceksin genç yaşta bir eşin olur eğlenceli olur ne bileyim :)

• Vaaay ;) güzelmis giiz , hani biraz sevdim budurumu sanki ;)))

Yok yav isin sakasi genelde sorun degil ama bazi yersiz sakakara cok bozuluyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı sorun bendede var arkadas sismanlasam olmuyor zayıflasam olmuyor herkez beni 17 18 yasında sanıyor yüzüm cok küçük ve bebeksi minyon tipliyim dolmusta hep parayı uzatırken öğrencimi diye soruyorlar :)

0|1
    0|0
    • o zaman bu site +18 için şakasını yapmiyim zaten dolmuştan yemişin darbeyi :))

• giyim tarzını değiştir kendin gibi minyon tipli ünlüleri örnek al

• Denedim illaku biraz fark oluyor ama yinede yüz bile belki ediyor. Ya aslinda fazlada sikinti yaomiyorum. Rabbimde beni böyle yaratmis, elim ayagim düzgün sükür halimize.

• görmeden bişey diyemicem

0|0
    0|0
  • Geç ergenlik olabilir kötü bir şey haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...