Mesaj attı cevap vermedim sizce hata mı ettim ?

günaydın. arkadaşlar birisi var hayatımda çok hoşlanıyorum ama birlikteliğimiz yok oda benden hoşlandığını düşünüyorum en azından ilk başlarda öyleydi sürekli arar mesaj atar bir şeyler yapardı. ama son bir ayda sürekli ben yazıyorum canı isterse cevap veriyor nedenini sorduğumda çok yoğun olduğunu ve çok çalıştığını söylüyor aslında haklı onu anlıyorum ama insan mesaj atmak isterse atamaz mı ? böyle peşimde koşsun değil de benimle ilgilensin istiyorum sizce nasıl davranmalıyım? geçen hafta gece çiçek bırakcaktım evine çaktırmadan bana gece müsait olunca yazarmısın dedim önemli dedim tamam dedi ama yazmadı 3 saat sokakta bekledim soğukta. neden yazmadın dediğimde unuttum hatırlamıyorum diyor. burnu sürtsün istiyorum 2 gün öncede mesaj attı cevap yazmadım iyimi yaptım acaba.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Seviyorsan biraz diren...icinden ne geliyorsa yap..baktin olmadi, bosver gitsin.

0|0
    0|0
    • öyle düşünüyorum aslında. geçen gün bir kutu çikolata götürdüm haberi yoktu seviyor diye çok şaşırdı sevindi felan sonrası yok

• Biliyormu senin gonderdigini.?

• evet kendim götürdüm iş yerine sabah mesai başlar başlamaz damladım hatta

• trip iyidir :)

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın ne yapmaya çalışıyor ki yani boşversene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeş aynı dert bende de var.Hoşlandığım bir kız var bizim bölümde eskiden çok iyiydik sık sık konuşurduk şimdi ise mesajlara geç cevap veriliyor takılmıyor.En basiti dün oldu. Ben uzun zamandır soğuk davranıyodum zaten bunu da dün merkezde gördüm mesaj attım muhtemelen mesajı gördü ama derste de karşılaşınca dahi mevzusunu hiç açmadı. Bildiğin kızdan soğudum tiksindim

0|0
    0|0
Yükleniyor...