Yaz için alışveriş yaptınız mı?

selam arkadaşlar hava burda çok sıcak (:

Merhaba arkadaşlar bugün hava çok sıcak galiba yaza yaklaşıyoruz (: Ben yazlık alışverişimi bu pazartesi yapıyorum (: Biraz erken ama olsun (: Diyete de başladım malum yaz geliyor (: Neyse kısa keseyim,alışverişinizi yaptınız mı yaza ne kadar Hazırsınız (:

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yapıcaz daha..Lakin benim için yaz çalışmak demektir bizim işler yazın mevcut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• full hazırlandım yaza tişörtten tut şinolkel e kadar,deodorant stogunu kışın yapmaya başlıyoru yapıyorum zaten.

0|0
    0|0
  • yaza kadar 8 kilo vermem gerek sabah 5te koşuya çıkıyorum, alış veriş için fiyatlar açısından uygun zaman olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kot pantolonlar alacağım rengine karar vermedim. ev için yazlıklar hazır evin üstün de şezlong bahçesalıncak, hamak ve şemsiye..

0|0
    0|0
  • geçen hafta yaptım :) mağazalarda indirim vardı dayanamadım aldım :D

0|0
    0|0
  • Daha yapmadım ama yavaş yavaş yapıyorum.Her gördüğümü alan birisi değilim, artık seçiciyim.

0|0
    0|0
  • sende sıcaksın anladıgım kadarıyla :)

0|0
    0|0
  • burada da çok sıcak sayılır ya -5 derece ya :))

0|0
    0|0
  • şimdilik sadece fizik olarak hazırlanıyorum:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu hafta içi bende semt pazarlarından açılışı yapıp alışveriş merkezinde noktalamayı düşünüyorum

gelsin yeni cicilerr

0|0
    0|0
    • ewt ya ozellikle kiyafet cok onmli ama biraz fazlam var onlarida bi atsam :(

• 2 kiloda bende var park ettiler öylece duruyolar gitmiyolar aç geziyorum valla yaa:( çok mutsuzum

• ac gzerek veremezsn ki canım sana tavsiyem elma sirkesi+bal iksirini dene bol bol su ic ve spor yap kisa surede etkisini goreceksn :)

• Evet biz de kısa kollular giyilmeye başlandı bile , alışverişi pek sevmiyorum ...

0|0
    0|0
  • Çok oldu yaz için hazırlanalı geç mi kaldın sen acaba

0|0
    0|0
  • yapmadım çünkü burda havalar kötü rüzgar esiyor o yüzden yaz nasıl olur bilemediğim için sıcakların gelmesini bekliyorum almak için :S

0|0
    0|0
  • Niye söylimki..ben ne aldığımı ne sattığımı...ne yaptığımı

0|0
    0|0
  • Sakın soyunacam deme ./

0|0
    0|0
Yükleniyor...