Artık dayanamıyorum bu okula napacagımı bilmiyorum

üniversite 1.sınıf ögrencisiyim ankarada özel bir üniversitedeyim fakat hayattan soguttular o derece igrenç bir yer. düşünün ilk okuldaki gibi hocanız sevgilinizi diyor ailenize. bugün bizim danışman hocanın abimi çagırıp benim hakkımda sınıfta kalmış demesi mi dersiniz ? yoksa sevgilisi var o yüzden derse konsantre olamıyor mu demesini dersiniz halbuki sevgilimle alakalı şeyler yok ortada şimdi abimde annemde olur olmadık şeye inanmış. bugün hoca çagırdı bana gelip gitmiyorsun abin flan geldi dedi ne zaman dedim geçen hafta dedi tamam dedim sonra nedenin ne dedi hocam rahatsızım biraz dedim sonra abim hakkında bişeyler dedi. ardından abim hocayı aramış ne diyorsunuz hocam ben size böyle bişey demedim demiş. ve anlamadıgım birşey varsa oda şudur abim hocanın dediklerini gizliden ses kaydı yapmış. ve bu hoca nasıl aileme benim hakkımda bilgi verir en önemlisi özel hayatıma nasıl burnunu sokar ilkokulda degilim sizce okulu şikayet etsem veya etme gibi bişey söz konusu olabilir mi lütfen yardım edin. Artık bunaldım okuldan o hocadan lütfen bişey diyin ne yapmalıyım ben ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Git kendinden emin sikayetini dile getir sonucta para veren sensin basin dik dursun biraz.

1|0
    0|0
    • kime edecegimi bilmiyorum ilk ?

• Fark etmez kafam dagiliyo bnimde amlatirsan dinlerim. Ozel hytn niye dile dustu?

• Eyvallah:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben yapamazdım orda elimden bir kaza çıkardı nasıl okul orası

1|0
    0|0
    • bende anlamış degilim çıkmaması için zor tutuyorum kendimi zaten nasıl i*ne biri oldugunu herkes bilio

• Ankaralıyım ordan bilirim ankaranın yobazı hiç çekilmez

• aynen öyle hiç çekilmiyor ben böyle bişey görmedim artık

• öyle bir kaydınız var ise zaten özel yaşamınıza müdahale edemez şikayetçi ola bilirsiniz kendinizi üzmeyin üzülmesi gereken o hoca kim ise o hem idareye hemde savcilığa suç duyurusunda buluna bilirsiniz

yaptığı bu harekent yüzünden zara gördüğünüzü açıklayın peşinizi bırakıcaktır

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için

• rektörlüge gitsem sence faydalı olur mu yoksa iş büyür yine olan bana mı olur

• o kurumun çalışmasını bilmiyorum tekar etmez umarım ederse dene istersen

• hocanın aklı sende dostum :)

0|0
    0|0
  • gitme bunudamı ben söyliyimi bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hangi okul o ya :s üniversiteyr hazırlanırken kurstaki hoca babama öyle falan oje sürmesin vakit harcıyor demiş ve babamın cevabı sana ne ben evden çıkarken görüyorum olmuş... hoca bildiğin hadsizlik yapmış. Rektörlüğe dilekçe yaz şikayet et

0|0
    0|0
    • yapacagım zaten bunu ankarada özel üniversite işte toü desem anlarsın herhalde ;) hiç kmse bu okulu seçmesin cidden bok gbi

• Turgut ozal mi?

• evet tamda üzerine bastınız tanıdık geldi galiba

• öncelikle sınıfta kalmışsan bir şeyleri düzeltmen gerek, çünkü ortada bir sorun var demektir. Ama sevgilini ailene ispiklemelerini hoş deyil ya da herhangi bir şeyi, gerçi o deyilde üniversite çagındasın sevgilin oldugunu ailenden mi saklıyorsun, neyse sonuç olarak ders çalışıp, sevgilim var işte napak ölek mi de

0|0
    0|0
    • rahatsızlıgımdan dolayı gidemedim bu bir normal olarak 2dersten kaldım fakat onun dışında sevgilimi annem ablam babam abim zaten biliyordu sorun söylemesi yani ya bilmeselerdi özel hayatımdan onane zaten nişanlanacgm adam gizlim saklım yok ama söylemesi ve arkamdan atması hiç hoş degildi

Yükleniyor...